ГоловнаАстрологіяРетроградні планети 2023: дати

Ретроградні планети 2023: дати

Кожна планета – Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон періодично зі звичайного руху – зупиняється і йде по орбіті у зворотному напрямку. Це і є ретроградність планети і в цей період змінюється їх вплив. Дати, коли ці планети ретроградні у 2023 році, допоможуть краще розуміти події, які відбуваються навколо

Що несуть ретроградні планети?

Астрологи констатують, що період ретроградності будь-якої планети – це час з великою кількістю проблем і негараздів. Відрізняються ці ретроградності тим, що різні планети мають свої зони впливу. Також на ситуацію, коли планети ретроградні, впливає те, в якому домі гороскопу знаходяться планети (за яку сферу життя відповідає конкретний Дім гороскопу). Астрологи зробили розрахунки та розповіли про те, в які відрізки часу в 2023 році планети рухатимуться у зворотному напрямку і що це несе, які загрози створює. Ця інформація досить важлива.

Дати, коли ретроградний Меркурій у 2023 році

Дати, коли ретроградний Меркурій у 2023 році

Меркурій – це швидка планета, яка досить часто змінює напрямок руху. Ретроградний Меркурій частіше за все впливає на сферу роботи та фінансів. В період ретроградного Меркурія, людям стає важче спілкуватися, знаходити спільну мову та довіряти одне одному. В це період всі нові справи стопоряться, тому не рекомендується щось починати на ретро-Меркурій – краще завершити справи, які були розпочаті раніше.

Ретроградна фаза Меркурія 2023

 • з 1 до 18 січня;
 • з 21 квітня до 15 травня;
 • з 23 серпня до 15 вересня;
 • з 13 грудня до кінця 2023 року.

Ретроградна Венера у 2023 році

Ретроградність Венери

Планета кохання, краси та грошей – Венера, коли перебуває у ретро-фазі, має найбільший вплив на сфери кохання, фізичної активності та здоров’я.

У 2023 році Венера буде ретроградною лише один раз:

 • з 23 липня по 4 вересня.

Виходячи з характеристики періоду, коли Венера ретроградна – з середини літа до початку осені, астрологи прогнозують загострення хронічних захворювань, відчуватиметься спад життєвих сил. Коли ретроградні планети багато речей не слід розпочинати. В період ретроградної Венери не варто шукати другу половинку, освідчуватися у коханні.

Ретроградні планети 2023: дати, коли ретроградний Марс

Ретроградні планети 2023: дати, коли ретроградний Марс

Планет Марс – це активність, заповзятість та намагання лідирувати. І коли Марс ретроградний, ці якості практично не працюють, або мають негативний відтінок. Тому в ретроградний Марс краще бути обачними. ,

2023 року ретро-фаза Марса буде дуже нетривалою. Та, на думку астрологів, на щастя, практично безпечною.

Ретроградний Марс 2023

 • 1 по 11 січня.

Як бачимо, лише два тижні на початку року Марс буде йти у зворотному напрямку (а почався період ретроградності Марсу ще у 2022 році). Решту 2023 року червона планета рухатиметься у прямому напрямку. Це означає, що у ці дванадцять місяців найбільше поталанить тим людям, які впевнені в собі та у своїх силах.

Ретроградний Юпітер 2023 перебуває в цій фазі всю осінь і до нового року

Ретроградність Юпітера

У зворотній напрямок руху найбільша планета нашої сонячної системи – Юпітер, розвертається 4 вересня і так нестиметься через космічний простір аж до 30 грудня 2023 року.

Ретроградний Юпітер

 • 4 вересня – 31 грудня 2023

Слід пам’ятати, що протягом всіх цих п’яти місяців наша свідомість працюватиме проти нас самих. Це буде час неорганізованості, нахабства та грубої поведінки.

Ретроградні планети 2023: дати, коли ретроградний Сатурн, Уран, Нептун та коли планета Плутон перебуває в ретро-фазі

Ретроградні планети 2023: дати, коли ретроградний Сатурн, Уран, Нептуна та коли планета Плутон перебуває в ретро-фазі

Як бачимо, в ретроградному напрямку руху деякі планети бувають один раз на рік, інші двічі, а деякі й більше.

Коли ретроградний Сатурн в 2023 році

Сатурн – це складна планета в астрологічному значенні. У 2023 році в ретро-фазі Сатурн буде лише один раз, одного разу, але протягом тривалого терміну,

Ретроградний Сатурн з 17 червня до 3 листопада 2023 року

Слід зважати, що цей період ознаменується маніпуляціями, токсичним спілкуванням. Астрологи прогнозують зради та аномально велику кількість дрібних негараздів у всіх сферах життя.

Дати, коли Уран ретроградний у 2023 році

Уран у 2023 буде ретроградний двічі

 • з 1 по 21 січня
 • з 29 серпня і до кінця 2023 року.

Що слід знати про вплив ретроградного Урану на наше життя?

Астрологи вказують, що в період ретроградності цієї планети, у багатьох людей їх інтуїція працюватиме проти них. В цей час слід уникати неробства та не допускати зупинки в розвитку. Лінощі – це найбільший і найстрашніший ворог успіху в такі періоди.

Ретроградний Нептун у 2023 році

Ця планета лише раз розвертається у зворотній напрямок руху

Ретро фаза Нептуна починається

 • з 30 червня і триває до 5 грудня 2023 року.

В ці майже півроку треба проявити силу волі – остерігайтеся бажання повернутися до шкідливих звичок та не варто сподіватися на випадковість. В період ретроградності Нептуна астрологи радять проявляти чуйність та доброту. Хоча б по відношенню до близьких людей.

Коли ретроградний Плутон у 2023 році?

У зворотному напрямку Плутон рухається з 1 травня по 10 жовтня 2023 року.

Ретроградний Плутон

 • 1 травня – 10 жовтня 2023

В ці місяці не варто боятися бути сам на сам. Адже саме в цей період будуть приходити різні цікаві та важливі ідеї. Не слухайте зауваження та упереджену критику зі сторони.

Отже, щоб убезпечити себе від проблем і складнощів, слід пам’ятати, коли ретроградні планети в 2023 році – коли ретроградний Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон.

Календар 2023 називає дати місячних та сонячних затемнень

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст