ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Терезів серпень 2023: кохання, фінанси та робота, здоров’я

Гороскоп Терезів серпень 2023: кохання, фінанси та робота, здоров’я

Астрологи прогнозують, що кінець літа буде сприятливим для знаку зодіаку Терези, за умови, що вони не будуть «чудить». Гороскоп для Терезів на серпень 2023 дає астропрогноз на кохання, роботу та фінанси, здоров’я.

Основні тенденції місяця відкриває гороскоп Терезів на серпень 2023 та називає сприятливі та несприятливі дні серпня

Наприкінці літа багато представників знаку Терези будуть поводитися легковажно: стануть бездумно розкидатися енергією і часом… Таке ставлення може нашкодити кар’єрі та особистому життю Терезів. Слід пам’ятати, що перешкоди на шляху до успіху – це не випадковість. Таким чином доля намагається вберегти, а не покарати. Тому в серпні краще бути більш розсудливим.

Восени на багатьох Терезів очікує серйозна робота, тому варто акумулювати енергію та набратись терпіння.

Сімейні справи та домашні клопоти в центрі уваги знаку зодіаку Терези

Протягом трьох тижнів яскраве Сонце перебуває в 11 Домі гороскопу Терезів. Це чудовий період, щоб посвятити себе близьким. Треба більше часу проводити з рідними, не забувати відпочивати.

Тим представникам Терезів, у кого з’являються нові ідеї та плани, потрібно стати ініціативніше. Реалізуйте задумане. Особливо, якщо хочеться купити щось вагоме – квартиру або машину.

Важливе застереження для Терезів: якщо ви берете в борг або кредит, всі позики треба обов’язково повернути до початку осені.

В особистому житті астрологи не передбачають ніяких кардинальних змін: сімейне життя буде спокійним, а самотнім Терезам варто розважатися та відпочивати.

Серпень – хороший місяць для відпочинку. Якщо є можливість, тоді можна поїхати на відпочинок. Тим представникам знаку Терези, кому доведеться працювати, потрібно зробити акцент на порядку в документах і матеріальній сфері.

  • Сприятливі дні знаку зодіаку Терези серпень 2023: 6, 11, 21, 26, 30
  • Несприятливі дні серпня для Терезів: 9, 13, 23, 28

Гороскоп знаку зодіаку Терези серпень 2023: фінанси та робота

Астрологи прогнозують, що фінанси будуть просто зникати крізь пальці. Ось неповний список ймовірних витрат: старі борги, кредит, придбання будинку для сім’ї. Великі суми знадобляться тим, хто має дітей або планує поїздку на відпочинок

Гороскоп на серпень 2023 рекомендує Терезам: якщо ви потрапили в скрутне становище, тоді варто звернутися за допомогою до заможного друга.

Як вже зазначалося, головне, всі позики закрити в цьому місяці, нічого не відкладати на потім. Особливо ця поради стосується молодих людей знаку Терези, які часто сподіваються на матеріальну підтримку батьків.

Не виключені проблеми з продажем майна, або успадкованим житлом.

Фінансовий гороскоп рекомендує знаку Терези знайти підробіток або ще одне стабільне джерело додаткового доходу на постійній основі. Це допоможе вирівняти свій бюджет і впевнено дивитися в майбутнє.

Астропрогноз на роботу

Під впливом Сонця, що знаходиться в 11 Домі гороскопу, в Терезів очікується багато зустрічей, переговорів, знайомств і по-справжньому доленосних подій. Знак зодіаку Терези буде активним, проявлятиме амбітність. Астрологи радять не пропускати важливі масові заходи. Разом з тим, не можна забувати, що в серпні Терезам слід берегти та накопичувати сили на майбутнє. Особливо це актуально з урахуванням ретроградних планет, що гальмують справи.

Гороскоп на серпень 2023 року попереджає Терези

  • з 4 по 12 серпня успіх може полишити вас. В цей період важливо пильно ставитися до відносин з колегами і начальством;
  • з 13 по 22 серпня – плодотворний період. Внутрішній комфорт Терезів не дозволить вступати з ким-небудь у конфронтацію.

В першій половині серпня деякі ситуації повторюються, що може викликати агресію. Терези повинні запам’ятати, що, якщо конфлікти продовжаться, то ваша репутація сильно постраждає. В цей період не виключені плітки, перешіптування за спиною, осудження та інші неприємності.

Знак зодіаку Терези буде найбільше цікавити своє життя, а не чужі історії. Для вас в цей час головне вибрати вірну дорогу до благополуччя. Інакше так і будете спотикатися на рівному місці.

Гороскоп Терезів серпень 2023: кохання та родина

Ретроградна Венера весь серпень 2023 перебуває в 11 Домі гороскопа Терезів. Ця астрологічна ситуація впливає на соціальну активність людини, її союзників, її оточення.

Знак зодіаку Терези, який знаходиться в пошуку

Гороскоп кохання не радить самотнім Терезам ставити собі за мету обов’язково знайти дружину/чоловіка. Наприкінці літа слід просто спілкуватися з цікавими людьми, відвідувати цікаві культурні заходи, дізнавайтеся один про одного. Згодом серед знайомих знайдеться людина, з якою захочеться познайомитися ближче, почати серйозні стосунки.

Любовний гороскоп на серпень 2023 року радить Терезам, як вільним, так і тим, хто у стосунках, цей місяць присвятити розвагам та приємному відпочинку.

Веселі зустрічі у гарній компанії, походи по магазинах, спілкування з коханими людьми допоможуть чудово провести час та забути про робочі проблеми.

Сімейні Терези

У сімейних Терезів великих змін у житті не передбачається. Емоційне тло буде спокійним, можуть відволікати лише невеликі побутові проблеми.

Якщо плануються будівельні роботи або повноцінний ремонт у квартирі, треба бути готовим до серйозних витрат.

Суперечок чи нерозуміння з партнером в парі Терезів не очікується, тому можна разом влаштувати перестановку в квартирі або купити нові меблі, предмети декору. Навіть, якщо виникають якісь розбіжності, вони легко залагоджуються в спокійній розмові.

Разом з тим, через ретроградність планети кохання та краси Венери, все ж таки не виключені певні сумніви та напруженість в стосунках. Тому Терези не повинні допускати, щоб сварки тривали занадто довго, це може призвести до серйозних наслідків у вашій парі. Будьте мудрішими і залагоджуйте всі напружені моменти в міру їх виникнення.

Гороскоп здоров’я на серпень 2023 для знаку зодіаку Терези

Астрологи рекомендують не легковажити своїм самопочуттям наприкінці літа. За потреби необхідно проходити профілактичне обстеження, особливо, якщо є хронічні захворювання.

Чим би не займалися Терези в серпні – спортом, ремонтом, прибиранням домівки, потрібно робити це без великих навантажень.

Астрологи рекомендують притримуватися режиму харчування та вживати правильні продукти. Можна сісти на щадну дієту або скористатися порадами астрологів щодо правильного харчування Терезів. Особливо пильними повинні бути Терези більш старшого віку в останню декаду серпня.

Гороскоп на серпень 2023

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст