ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп листопад 2023 прогнозує для Тельця нелегкий, але багатий на події місяць

Гороскоп листопад 2023 прогнозує для Тельця нелегкий, але багатий на події місяць

В кінці осені на представників Тельця очікує нелегкий, але багатий на події період. Про це розповідає гороскоп на листопад 2023, який дає прогноз на кохання та сім’ю, роботу та фінанси, здоров’я знаку зодіаку Телець. Гороскоп також називає сприятливі та несприятливі дні листопада для Тельця

Астрологічний прогноз для знаку зодіаку Телець на листопад 2023, які сприятливі дні, а які несприятливі дні листопада

Гороскоп на листопад прогнозує нелегкий, але багатий на події місяць для Тельця. Взаємини з колегами та партнерами непрості, настрій буде коливатися, як маятник.

Знак зодіаку Телець повинен тримати себе в руках.

Не можна давати волі емоціям, слід менше конфліктувати. Тільки в спокійному стані Телець зможе розв’язувати проблеми, які виникають.

Цього місяця потрібно діяти строго за планом. Жодної нервозності та агресії не повинно бути. Представникам Тельця слід прислухатися до того, що радять близькі. Вираз “я сам” слід замінити на “зробимо разом”.

Наприкінці осені для Тельця взагалі багато що буде залежати від спілкування. Особливо, якщо йдеться про контакт із коханою людиною.

Друга половинка або партнер допоможе вирішити масу проблем, якщо не ігноруватимете поради цієї людини. Якщо постає питання – провести час з обранцем або в компанії, гороскоп на листопад радить Тельцю вибрати перший варіант. Варто разом займатися побутом, домашніми справами, дітьми та організацією відпочинку.

Гороскоп на листопад радить представникам Тельця:

  1. Не слід казати все, що думаєте
  2. Друге – слід бути емоційно стриманими.
  3. Третя умова для гармонійних контактів – продумані події.

Гороскоп Тельця на листопад звертає увагу на важливий аспект: Меркурій з 10 числа перебуватиме у 8 Домі гороскопу Тельця. Прямолінійність – ось риса характеру, що в цей час стане пріоритетною. Все, що раніше ховалося, захочеться висловити. Телець може стати нестримним, незговірливим і висловлювати те, що інтуїтивно відчувають. Не виключено, що в цей час розкриються старі секрети. Навіть якщо людина ніколи не говорила зайвого, зараз може розповісти всім про свої плани. Люди будуть надто легко ділитися з оточуючими своїми потаємними думками та таємницями душі.

  • Листопад для Тельця підходить, щоб позбутися шкідливих звичок та провести роботи над помилками.
  • Підходящий місяць, щоб взяти в будинок вихованця. Кого саме – кішку чи собаку, Телець вирішує сам.

Сприятливі дні для Тельця: 1, 3, 7, 14, 17 листопада 2023

Несприятливі дні листопада 2023 для знаку зодіаку Телець: 20, 21, 25, 27

Гороскоп Тельця листопад 2023: робота та бізнес

Все, що пов’язане з основною роботою Тельця, проходитиме у напруженому режимі. Проєктів очікується багато, а ось їхня реалізація може загальмуватися. Через несподівані обставини чи перешкоди ззовні. Спілкування з колегами та партнерами також не на належному рівні. Можливі суперечки та розбіжності, заздрість та ворожість.

Гороскоп радить представнику Тельця подивитися на себе зі сторони. Деякі перепони у відносинах відбуваються через завищену самооцінку, гордість і марнославство Тельця.

Не виключено, що цими якостями нагородив Тельця Юпітер, який перебуває в знаку зодіаку з травня 2023 по травень 2024 (більш детально за посиланням – ТУТ). Юпітер – це планета великої удачі, але не варто надто випинати себе, інакше він позбавить вас своїх подарунків.

Не виключено, що як підтримка та врегулювання зв’язків, виступатимуть впливові особи або давні друзі Тельця. Співпраця із закордонними колегами відбуватиметься досить успішно.

Фінансовий гороскоп на листопад 2023 для знаку зодіаку Телець

На початку місяця, 8 листопада Венера переходить до 6 Дому гороскопу Тельця. Щоб стабілізувати фінансове становище, потрібно активно працювати. Не треба боятися брати великий об’єм роботи та реалізовувати нові проєкти. Адже, якщо керівництво помітить старанність Тельця та відповідальний підхід, то винагородить по заслугах. У грошовому значенні, звичайно ж.

Основні витрати та покупки в Тельця очікуються в останню декаду місяця.

Доходи будуть такими ж регулярними, як і витрати. Просто треба бути практичним, щоб помірковано ставитися до бюджету.

Гороскоп Тельця листопад 2023: особисте життя, сім’я та кохання

Особисте життя людини – це основа нашого життя

Прогноз для Тельця, який має пару або одружений

В останній місяць осені представникам Тельця варто якомога частіше прислухатися до партнера, не відмахуватися від його слів та дій.

Тим Тельцям, хто перебуває в шлюбі вже багато років, доведеться пережити складні моменти. Можливо, що у вашого чоловіка чи дружини вже давно є хтось на стороні.

Любовний гороскоп на листопад 2023 року радить представникам Тельця розібратися з цією ситуацією, як би тяжко не було.

Конфлікти можуть відбуватися навіть у тих сім’ях, де був мир та гармонія. Це вплив зірок, тому треба набратися терпіння та намагатися врівноважити свій внутрішній стан.

8 листопада планета кохання Венера переходить в 6 Дім гороскопу Тельця. Період мало підходить для кохання та романтики. Більше потрібно займатися побутовими питаннями, домашніми клопотати та розв’язання проблем. Варто залучати до домашньої роботи дітей. Якщо вони, звичайно, не надто маленькі. Такі моменти зближують родину.

Багатьом жінкам цього знаку зодіаку доведеться взяти до рук «чоловічу роботу». Це і ремонт, і прибирання, і навіть поличку повісити у ванній стане завданням для жінки-Тельця.

Астрологічний прогноз для самотніх представників Тельця

На жаль, кінець осені не дуже сприяє романтиці і побаченням. Тому у самотніх представників Тельця шансів створити серйозні стосунки обмаль. Тож краще приділити увагу собі, наприклад, відвідати косметолога, купити абонемент у спортзал тощо.

Хоча знайомство не виключені. Важливо, щоб Телець не поспішав і не «торпедував» події, якщо почне зустрічатися. Час, як і події, все розставлять на місця.

Гороскоп листопад 2023: здоров’я знаку зодіаку Телець

У багатьох Тельців у листопаді буде розуміння, що дуже втомився. Психічний стан жахливий, звідси слабкий імунітет та часті застуди. Потрібно терміново відпочити, взяти себе в руки й дуже важливо – висипатися.

За сприятливої погоди гороскоп радить виїжджати на природу, намагатися після роботи відволікатися від повсякденних турбот та проблем. Якщо з’являться симптоми захворювання, потрібно відразу звертатися до лікаря.

Покращити самопочуття Тельцю допоможе нормалізація режиму дня та харчування.

Дуже добре, якщо Телець почне відвідувати спортивний зал. Але не сам, а разом зі своєю другою половинкою. Спільно займатися спортом не лише цікавіше, а й ефективніше. Тільки заздалегідь варто вибрати вид спорту. Адже, комусь подобається тягати «залізо», а хтось вподобає волейбол чи фітнес.

Результат буде кращим, якщо тренування проходитимуть у комплексі та команді. Без інструктора буде складніше досягти того рівня, якого Телець прагне.

У листопаді 2023 Тельцю не рекомендується куштувати нові та малознайомі страви.

Гороскоп листопад 2023

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст