ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Тельця на серпень 2021 радить зміцнити стосунки з рідними

Гороскоп Тельця на серпень 2021 передбачає складний місяць в сім’ї і тому радить зміцнити стосунки з рідними. При цьому, друга половина серпня відкриє шанси для Тельця добре відпочити або знайти нову і цікаву роботу.

Гороскоп Тельця на серпень 2021: загальна характеристика першої половини серпняГороскоп Тельця на серпень 2021: загальна характеристика першої половини серпня

Для більшості представників Тельця серпень 2021 року може стати одним з найскладніших періодів, оскільки їм, швидше за все, доведеться мати справу з домашніми проблемами. При цьому, їх життєвий потенціал буде сильно ослаблений, тому їм самим знадобиться спокійний ритм життя.

Гороскоп радить Тельцю використати серпень 2021 року, аби зміцнити відносини з близькими.

Перша половина серпня буде непроста, тому Тельцю треба вміти зупинитися і подивитися на ситуацію під іншим кутом.

Такий складний і стресовий період очікує на Тельця до 13 серпня 2021 року. В цей час важливо мобілізуватися і намагаючись тримати нерви під контролем, щоб не вплутуватися в побутові сварки, не провокувати інших на конфлікти.

Нестача енергії може зробити Тельця більш дратівливим і нетерпимим, через що оточуючим буде складно перебувати поруч з ним. Цей період не дуже підходить для проведення важливих зустрічей, для укладення договорів, для переїзду на нове місце роботи.

Суб’єктивність сприйняття може перешкодити Тельцям правильно сприймати те, що відбувається, через що вони ризикують помилитися, недооцінювати або переоцінювати інших або їх можливості.

Для Тельця перша декада серпня 2021 року найбільше підходить для домашніх справ, для ро6оті на дачній ділянці, для будівництва, ніж для кар’єри і бізнесу.

Не виключено, що з’являться відповідні умови для завершення старих справ. Тому підтримка друзів і знайомих буде дуже до речі, а Телець зможе бути переконливим, дипломатичним, щоб перекласти частину своїх турбот на чужі плечі.

Гороскоп на серпень 2021 для знаку зодіаку ТелецьГороскоп Тельця на серпень 2021: загальна характеристика другої половини серпня

Більш позитивний період в Тельця почнеться після 13 серпня 2021 року, коли енергетичний потенціал відновиться. З середини серпня активність і креативність зростуть, Телець буде шукати нові галузі застосування своїх талантів.

У Тельців розвинеться інтерес до громадської діяльності, і в цій сфері вони зможуть добитися великого успіху, популярності, а їх значущість в очах впливових людей навколо них зросте.

Тому в кінці другої, а особливо на початку третьої декади серпня 2021 року Тельці можуть піднятися на нові висоти в кар’єрі і творчості.

В цей час люди, народжені під знаком Тельця, будуть харизматичними і сексуально активними, тому зможуть поєднувати як романтичні зустрічі, так і бізнес.

Після 27 серпня 2021 року Тельці відчують себе на духовному та енергетичному підйомі. Вони відчують крила за спиною і підтримають оточуючих своїм оптимізмом і витримкою. Це гарний час для творчості, зміцнення авторитету, для спортивних перемог, а також для проведення та організації свят.

Однак не виключені конфлікти, розчарування через егоїзм, прагнення приписати весь успіх собі, а також можуть бути невиправдані деякі очікування Тельця.

Більшості Тельців серпень 2021 року обіцяє можливість добре відпочити і – при необхідності – хорошу роботу.

Тельцям, народженим 11-17 травня, на протязі усього серпня 2021 року буде допомагати вдалий збіг обставин, який ґрунтується на власній працездатності, відмінному професіоналізмі і серйозному  ставленні до життя.

Для Тельців, які народилися 1-2 травня, перші дні серпня можуть піднести сюрприз, ставлення до якого самі Тельці спочатку не зрозуміють. Цей сюрприз може вплинути на весь їхній спосіб життя, проте зрозуміти, що саме поставлено на карту, можна буде тільки наступної весни.

  • Сприятливі дні для Тельця в серпні 2021 року: 2, 6, 10, 15, 20, 24, 29.

  • Несприятливі дні для Тельця в серпні 2021 року: 4, 8, 13, 17, 22, 27, 31

В серпні 2021 року Сонце переміститься в 4-му Дом гороскопу Тельця – секторі рідної домівки і родини. Узагальнюючи, гороскоп на серпень 2021 року для Тельця говорить про те, що в цьому місяці для вас особливу значення будуть мати відносини у вашій родині в ширшому сенсі, тобто включаючи родичів і особливо батьків. Представники цього знаку зодіаку повинні будуть визнати себе частиною цього великого колективу, щоб бути готовими в разі необхідності взяти на себе відповідальність за його благополуччя. Особливо складно буде тим, кому доводиться розриватися між роботою і ріднею, але Тельцям в серпні 2021 року при виборі між сім’єю і кар’єрою доведеться зробити вибір на користь сім’ї.

Гороскоп на серпень 2021 для знаку зодіаку Телець: сім’я і відносиниГороскоп на серпень 2021 для знаку зодіаку Телець: сім’я і відносини

Сім’я Тельців, народжених у першій половині серпня, зануриться в повсякденні справи. Вдома у вас багато невідкладних справ, якими ви будете займатися до кінця літа. Домашні покладаються на вас, ставлять вас прикладом для інших, тому зараз саме час показати вашу значимість в сім’ї.

Багато Тельці нарешті вирішуються поговорити зі своїми спорідненими душами, висловити накопичене невдоволення і обговорити моменти, які вам не підходять. Не бійтеся розповідати партнеру все, що вас турбує. Серпень – це час, коли він чує вас і намагається виправитися.

Тельці в другій декаді серпня захочуть відпочивати поза домом. В цей час вас будуть цікавити філософія та езотерика. Однак зірки радять не надто захоплюватися філософськими навчаннями, а відносяться до нових знань як до швидкоминучого захоплення.

Гороскоп на серпень нагадує, щоб не провокувати конфлікти і непорозуміння, слід тримати свої емоції під контролем, особливо в першу половину серпня.

Гороскоп на серпень 2021 для ТельцяяЛюбовний гороскоп для жінки Телець на серпень 2021 року

Перша декада серпня буде дуже успішною для жінки-Тельця. В цей час ви багато зробите для своєї краси і привабливості, навчитеся виявляти свої сильні сторони і приховувати недоліки. Багато жінок навіть зможуть ловити на собі захоплені погляди чоловіків і отримувати пропозиції про зустріч.

Однак не поспішайте – час романтики ще попереду, і ви можете пошкодувати про зроблений невірний крок.

Друга декада серпня буде сприятливою для заміжньої жінки-Тельця. Розслаблення, свіже повітря і спілкування з дітьми перетворять навіть ті відносини, які здаються вже віджившими. Ви будете проводити більше часу зі своєю другою половинкою, і вона оцінить вашу чуттєвість.

Для вільних жінок знаку Тельця середина серпня – хороший час для романтики. Ви зможете завести нові знайомства, але не поспішайте відразу кидатися з головою в море кохання. Придивіться до того, кого ви виберете. Можливо, це не та людина, з яким потрібно бути. Уникайте спілкування з одруженими і зарученими чоловіками.

Третя декада серпня подарує Тельцю-жінці безліч романтичних моментів. Багато представників знаку будуть щиро щасливі в коханні. Але остерігайтеся людей, які не повідомляють про себе ніякої особистої інформації – в цей час велика ймовірність того, що ви зустрінете афериста або шахрая.

Одруженим представницям знаку Телець кінець серпня обіцяє конфлікти в родині і тимчасове охолодження відносин. Але в такій ситуації варто взяти ініціативу в свої руки. Якщо ви будете приділяти більше уваги своїй другій половинці, все швидко налагодиться.

Любовний гороскоп для Тельця-чоловіка на серпень 2021 рокуЛюбовний гороскоп для Тельця-чоловіка на серпень 2021 року

Перша декада серпня порадує представників цього знаку зодіаку своєю романтичністю. Ви будете купатися в захоплених поглядах і компліментах. Багато чоловіків-Тельців дізнаються про свою таємну шанувальницю або про кохання подруги, яка довгий час приховувала свої почуття.

Сімейний чоловік-Телець повинен приділяти більше уваги своїй другій половинці. Тоді вона розкриє свої секрети, і багато неясності і непорозуміння підуть в минуле.

Друга декада хороша для закоханих Тельців і тих, хто ще не одружився. Ви будете оточені жіночою увагою. Багато жінок будуть боротися за ваші почуття. Уникайте вульгарних дівчат і занадто яскравих жінок – вони можуть внести у ваше життя море неприємностей і інтриг, з яких буде непросто вибратися.

Остання декада серпня подарує чоловікам-Тельцям кілька романтичних знайомств. Багатьом з вас буде складно визначити, хто вам більше подобається, і з цієї причини вони будуть знаходитися між двома вогнями протягом декількох місяців. Це може спровокувати серйозні пристрасті, але ближче до листопада все стане на свої місця.

Гороскоп Тельця на серпень 2021: кар'єра і фінансиГороскоп Тельця на серпень 2021: кар’єра і фінанси

Команда, в яку Тельці потрапили на початку року, буде сприяти особистісному зростанню. Після 8 місяців наполегливої ​​роботи, ви, нарешті, почнете пожинати плоди. Керівництво вас високо цінує, колеги поважають вас. Однак не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуйте в тому ж дусі! Додайте більше творчості в свою роботу.

У багатьох Тельців з’являться нові джерела доходу за рахунок впливових друзів. У цей період у вас не виникне проблем з грошима.

Зірки, як і раніше, радять не торгувати накопиченими коштами, а надійно їх заховати – скоро ці гроші вам знадобляться.

В кінці місяця Телець повинен бути в робочому настрої. Вимоги до якості роботи різко зростуть, і вам доведеться якомога швидше перелаштуватися на новий графік роботи.

Гороскоп здоров'я на серпень 2021 роки для знаку зодіаку ТелецьГороскоп здоров’я на серпень 2021 роки для знаку зодіаку Телець

Марс в серпні 2021 року міцно закріпиться в Тельці в 12 Дому гороскопу. Представникам цього знаку зодіаку, як і раніше, не рекомендуються будь-які активні фізичні навантаження. Кращий відпочинок – це усамітнення і медитація.

Гороскоп на серпень 2021 роки для Тельця попереджає, що тепер вам слід особливо уважно ставитися до свого здоров’я – пройти профілактичний огляд у лікаря і не відмовлятися від госпіталізації в разі потреби.

У серпні ймовірно Телець відчує нездужання. При обстеженні не довіряйте висновкам одного лікаря, а краще дізнайтеся думку іншого, одного або двох. Є ймовірність, що буде зроблена лікарська помителка, яка може привести до неприємних наслідків. У серпні рекомендується перевірити шлунково-кишковий тракт і роботу серцево-судинної системи. Можуть проявитися хронічні захворювання, які не давали про себе знати багато років. Зірки не рекомендують Тельцям займатися самолікуванням і сідати на дієту. Рекомендується їсти більше овочів, зокрема капусти, огірків і кабачків. Заспокоїти нерви допоможе чай з меліси і м’ятою.

Дома гороскопу і їх значення – короткий огляд

Гороскоп серпень 2021 для знаку зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Ви не можете копіювати текст