ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп січень 2022: Козеріг може сподіватися на успіх

Гороскоп січень 2022: Козеріг може сподіватися на успіх

Знак зодіаку Козеріг в перший місяць року може сподіватися на успіх, так пророкує гороскоп на січень 2022 року. Такий прогноз зроблено, зважаючи, що Сонце підсилить Козерога. Також астрологи вказали найкращі і найскладніші дні січня.

  • Сприятливі дні у січні 2022 для Козерога: 2, 5, 10, 13,18
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Козеріг: 23, 27, 30 січня 2022

Гороскоп для Козерога січень 2022: загальна характеристика періодуГороскоп для Козерога січень 2022: загальна характеристика періоду

Багато представників знаку зодіаку Козеріг у січні святкують свій власний Новий рік – День народження. Астрологи рекомендують обов’язкового відзначати своє свято, тому що День народження закладає підґрунтя для всіх наступних 12 місяців життя.

Астрологи вважають, що педантичний підхід до справ Козерога може принести йому успіх. Амбітність та впевненість у собі подарує Сонце. Від Козерога потрібно лише зосередити зусилля на конкретній меті і тоді цей знак зодіаку з легкістю досягне її. Не варто розпорошувати енергію відразу на кілька проектів.

Гороскоп на січень рекомендує Козерогу реально оцінювати свої можливості.

Наскільки не був би великий запал, у січні немає можливості зробити більше, ніж можливо.

Козерогу не завжди легко працювати в колективі, заважає впевненість у собі та гординя. Але у січні потрібно трохи стримувати в собі ці риси і намагатися співпрацювати. Якщо на початку року виникне ситуація, в якій буде потрібна порада досвідченішої людини, варто не ігнорувати її. Особливу увагу необхідно приділити діловій сфері.

У Козерога є шанс зміцнити матеріальне становище або зайняти перспективнішу посаду, потрібно лише попрацювати.

Знак зодіаку Козеріг і його особисте життяГороскоп січень 2022: Козеріг і його особисте життя

Любовний гороскоп на січень 2022 року для Козерога рекомендує більше уваги приділити своїй зовнішності. Можна почати з внутрішнього світу, зрозуміти, що стримує та заважає йти вперед. А вже потім можна робити якісь кроки для зміни іміджу і вони не обов’язково мають бути радикальними.

Знак зодіаку Козеріг повинен зробити паузу та приділити час собі.

Наприклад, це може бути нова стрижка, або хтось із представників Козерога піде на масаж або вирішить покращити фізичну форму. Будь-які дії допоможуть підвищити впевненість у собі, а отже, і сприяють покращенню особистого життя.

На всі знаки зодіаку, і Козеріг не виключення, у січні 2022 року свій вплив має ретроградна Венера. Отже, цей період сприятливий для зміцнення вже існуючих відносин.

Якщо Козеріг знаходиться у конфронтації з коханою людиною, треба просто згадати минуле: знайомство, перший поцілунок, усе гарне, що було пройдено разом.

Астрологи не виключають в період ретроградної Венери  відновлення стосунків, які були припинені раніше. І лише знак зодіаку Козеріг вирішує, чи давати другий шанс цим відносинам.

Щодо нових романтичних стосунків, то любовний гороскоп на січень для Козерога не виключає їх можливість. Проте, вони навряд чи будуть серйозними і перспективними.

Гороскоп січень 2022: знак зодіаку Козеріг має прогноз на роботу і ділову сферуГороскоп січень 2022: знак зодіаку Козеріг має прогноз на роботу і ділову сферу

Через ретроградність Венери, а з 14 січня і Меркурій стає ретроградним, перший місяць року не надто сприятливий для великих і вартісних покупок. Швидше за все, будь-які придбання, які мають практичну цінність, не принесуть задоволення. Це стосується як предметів розкоші, так і техніки, яка вказує на статус власника. Правильно вибирати період для покупок допоможе зробити астрологічний календар покупок 2022 від Катерини Солоняк.

Гороскоп на січень 2022 року попереджає Козерога про те, що до грошей потрібно ставитися більш дбайливо.

Найкраще витратити гроші на якісний відпочинок. Тим більше, що січень 2022 року сприятливий для розвитку соціальних зв’язків. Ближче до другої половини місяця гороскоп на січень 2022 рекомендує представникам знаку зодіаку Козеріг розібратися з фінансовими справами.

Потрібний аналіз ситуації, що склалася, інакше Козеріг може упустити щось дійсно важливе: забутий борг, прострочений платіж. Аналітика доходів і витрат одночасно спонукає переосмислити пріоритети та розпочати роботу над створенням фінансової подушки. Не варто чекати на раптовий прибуток у січні 2022 року.

Астрологи передбачають, що багато фінансових потоків будуть йти із затримкою. Тому безпечніше мати певний запас грошей, який допоможе впоратися з побутовими питаннями у разі виникнення потреби.

Гороскоп Козерога на січень 2022 дає прогноз на здоров’я і спосіб життяГороскоп Козерога на січень 2022 дає прогноз на здоров’я і спосіб життя

Згідно передбаченню, яке дає гороскоп на січень 2022, більш енергійними будуть ті представники Козерога, хто народився у грудні. Січневі іменинники поки що відчуватимуть енергетичний спад.

Стосовно способу життя, гороскоп на січень рекомендує не намагатися реалізувати радикальні зміни. Наприклад, якщо Козеріг хоче схуднути, не треба сідати на жорстку дієту. Можна спочатку змінити свій раціон, віддавши перевагу корисним і здоровим продуктам.

Такий підхід слід застосовувати і для фізичних навантажень. Тобто збільшувати їх треба поступово і плавно, а не намагатись відновити фізичну форму за один день.

Для підтримки здоров’я знаку зодіаку Козеріг потрібен якісний відпочинок. Почніть із повноцінного сну. Деяких представників цього знаку зодіаку грудень вимотав настільки, що зайва година, проведена в ліжку, не повинна бути приводом для самокритики.

Привести до тонусу нервову систему допоможуть тривалі прогулянки на свіжому повітрі. До активного відпочинку необхідно підходити з обережністю, тому що є ризик травмування.

Не виключаються загострення наявних хронічних захворювань. Щоб не доводити до загострення, потрібно проходити необхідні профілактичні медичні огляди.

Загалом, гороскоп для Козерога обіцяє, що будь-які зміни в січні 2022 року все-таки виявляться на краще. Хоча, можливо, розуміння цього прийде пізніше.

Гороскоп на січень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст