ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Риб січень 2022 прогнозує активне спілкування

Гороскоп Риб січень 2022 прогнозує активне спілкування

Астропрогноз на початок року відкриває для знаку зодіаку Риби гарні перспективи. Гороскоп для Риб на січень 2022 року прогнозує активне спілкування, яке, більш за все, матиме практичне значення. Щоб краще використати надані можливості, слід зважати на сприятливі і несприятливі дні січня для Риб. Що ж очікує на Риб в сфері кохання, роботи і здоров’я?

Астропрогноз для знаку зодіаку Риби на січень 2022Гороскоп січень 2022 для Риб: на що очікувати Рибам

Перший місяць року пройде в активному спілкуванні. Гороскоп на січень 2022 року обіцяє знаку зодіаку Риби, що необхідність нових контактів матиме суто практичне значення. Можливо, що представникам Риб буде потрібна допомога в реалізації складного проекту або спонсори для досягнення бажаних цілей.

Небесні світила сприяють активній діяльності, проте Рибам важливо ставити перед собою конкретні завдання, а не розпорошувати енергію.

Висока ймовірність проявити себе в колективі з кращого боку та зайняти лідируючі позиції. Керівництво може оцінити наявний потенціал та підвищити на посаді.

Січень 2022 наділить знак зодіаку Риби креативом. Вони відчують приплив сил та зможуть генерувати ідеї, які матимуть практичне застосування.

Риби: гороскоп січень 2022 дає прогноз на кохання і особисте життя

В першу чергу січень 2022 більше підходить для розвитку вже існуючих відносин. Любовний гороскоп рекомендує Рибам більше уваги приділяти партнеру. Велика ймовірність того, що в гонитві за кар’єрою цього знаку зодіаку занедбали домівку, не зважали на побут. Не потрібно створювати додаткові приводи конфлікту своїми руками.

Зміцнити стосунки Рибам не так уже й складно: треба лише навчитися уважніше слухати другу половинку.

Також гороскоп говорить про те, що непорозуміння в січні 2022 року можуть виникнути на тлі надмірної уваги Риб до непорозумінь у друзів. Спроба вирішувати чужі проблеми замість своїх дратує близьких людей. Тому астрологи радять знаку Риб перестати бути сліпим донором. Мається на увазі, що допомога важлива, але якщо поставити її на конвеєр, друзі можуть звикнути до цього і почати безсоромно користуватися великодушністю Риб.

Нові знайомства у січні не матимуть особливих перспектив, тому що планета краси, кохання і грошей перебуває у ретроградному напрямку руху. Ретро-Венера не сприяє початку романтичних відносин. Натомість вона сприяє відновленню старих зв’язків і нерідко – відносин, які вже були припинені колись.

Знак зодіаку Риби повинен уважніше придивитися до близького кола, можливо, якісь колишні зв’язки будуть корисні не тільки в особистому житті, а й у діловій сфері.

Гороскоп Риб січень 2022: робота і грошіГороскоп Риб січень 2022: робота і гроші

Астрологи наполегливо рекомендують Рибам уважніше ставитись до фінансів. Гороскоп на січень 2022 року говорить про те, що в цей період найрезультативніша робота над перспективними завданнями.

Миттєві вкладення прибутку не принесуть, і, якщо вони пов’язані з сумнівними проектами, можуть породити борги. З цієї ж причини не варто купувати в кредит або просто бездумно ставитися до витрат. Купувати дорогі, статусні речі слід, зважаючи на астрологічний календар покупок на 2022 рік.

Друга половина січня 2022 року буде досить напруженою. Риби можуть відчути втому та жалість до себе. Не треба впадати в сум через події, які сталися давно і вже не мають ніякого впливу на сьогодення Риб. Інакше це може породити невпевненість у собі та негативно позначитися на якості життя.

Гороскоп рекомендує знаку зодіаку Риби направити енергію не на самогноблення, а взяти себе в руки і знайти сили йти далі – це вам під силу.

Також у січні можна відновити душевну рівновагу, допомагаючи іншим. У порівнянні набагато простіше зрозуміти, що свої прикрощі не такі вже й серйозні. Але Риби не повинні надто захоплюватися цим, тому що свої складнощі від цього не зникнуть.

Цього місяця Марс знаходиться у будинку, відповідальному за професійну сферу. Тому гороскоп на січень 2022 року Рибам обіцяє енергетичний тонус та достатню кількість сил для вирішення будь-яких питань.

Гороскоп здоров’я на січень 2022 для знаку зодіаку РибиГороскоп здоров’я на січень 2022 для знаку зодіаку Риби

На початку року Риби будуть наділені силою і енергією, тому і працездатність буде на високому рівні.

При цьому астрологи застерігають Риби: у певних ситуаціях позиція Марса та Сонця може призвести до перевтоми. Тому трохи лінощів Рибам не зашкодить. Але зірки в січні 2022 року розглядають ці лінощі не як сидіння вдома, а як вміння перемикатися з роботи на активний відпочинок.

Риби можуть віддати перевагу зимовим видам спорту або, нарешті, вирішать піти в спортивний зал. Будь-яка активність, спрямована на покращення фізичної форми, лише вітається.

Здоровий спосіб життя позитивно позначиться на самопочутті та здоров’ї. Ті, хто хотів скоригувати зайву вагу, успішно зможуть зробити перші кроки у цьому напрямку.

Що добре для цього знаку зодіаку –  Риби зможуть обійтися без жорстких дієт, достатньо додати більше фізичної активності. Загалом здоров’я не має викликати серйозних побоювань Риб у січні 2022, особливо за умови спокою нервової системи.

  • Сприятливі дні у січні 2022 для Риби: 2, 5, 10, 14, 18

  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Риби: 20, 23, 27 січня 2022 року

Гороскоп січень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст