ГоловнаЕзотерика і магіяЯк правильно спілкуватися з енергетичним вампіром, щоб він не нашкодив

Енергетичні вампіри – це люди, після спілкування з якими, відчувається повна виснаженість, поганий настрій. Такі люди досить часто зустрічаються у житті. тому важливо знати, як правильно спілкуватися з енергетичним вампіром, щоб він не нашкодив.

Які ознаки того, що співрозмовник – енергетичний вампір

Зрозуміти, хто такий енергетичний вампір, не так вже й складно. Існують ознаки, які чітко вказують, що в оточенні є енергетичний вампір. Ось основні ознаки енергетичного вампіра:

 • песимізм. Енергетичні вампіри часто є песимістами, тому що бачать навколо себе тільки погане;
 • порушення особистих кордонів. Такі люди постійно критикують і порушують особисті кордони людини. Можуть без дозволу копирсатися в особистих речах, вважаючи це нормою;
 • постійне ниття. Енергетичний вампір постійно ниє і жаліється. Якщо в нього щось не виходить, тоді він звинувачує всіх, крім себе;
 • зневага до людей. Ці негативні люди зневажають практично всіх людей – і багатих, і бідних, і успішних;
 • не сприйняття чужої думки. Для енергетичного вампіра неможлива думка, що хтось може бути правий. Існує лише один вірний варіант і він – його. Енергетичний вампір впевнений, що знає все і краще за всіх;
 • не сприйняття критики. Будь-яке зауваження чи критика з боку людей або Ваше бажання відстоювати свої інтереси, сприймаються як особиста образа і приниження.

Найкраще, що можна вчинити, перестати спілкуватися з енергетичним вампіром. Проте, це не так легко зробити. Адже енергетичним вампіром може бути родич, або колега по роботі чи ще складніше – керівник.

Як правильно спілкуватися з енергетичним вампіром, щоб він не нашкодив психіці і здоров’ю

 1. Найперший крок – максимально зменшити спілкування з енергетичним вампіром, якщо цього не можна повністю уникнути. Якщо можна не підтримувати діалог у негативному руслі, краще так і робити. Так опоненту просто набридне вести монолог і він перенесе свою увагу на іншого.
 2. Особисті кордони необхідно відстоювати і не дозволяти сторонній людині нав’язувати свої правила. Якщо у Вас немає ні часу, ні бажання вислуховувати довгі історії і скарги про те, які всі навколо погані і образили нещасного енергетичного вампіра, тоді відразу треба дати зрозуміти, що у вас є всього 5 хвилин, а далі у Вас є невідкладні справи.
 3. Не можна вирішувати його проблеми. Енергетичний вампір може намагатися залучити Вас до вирішення своїх проблем, тому що це неможливо. Адже його не цікавить нічия думка і в будь-якому випадку, у всіх невдачах він буде звинувачувати інших. Тому не варто занурюватися у деталі його проблем – хай вирішує їх як хоче.
 4. Не треба сперечатися. Дискусія з енергетичним вампіром може тягнутися безкінечно, Він ніколи не сприйме іншу точку зору і не відступиться від своєї.
 5. Діяти на попередження. Щоб енергетичний вампір не забрав надто багато енергії, можна дати її частину самому. Наприклад, якщо колега постійно перекладає на Вас свою роботу, потрібно коректно порадити виконувати свої обов’язки. Але, якщо це дружнє прохання допомоги, не варто відмовляти. Також можна проявити співчуття. Енергетичний вампір постійно ниє і плачеться. Тому на початку розмови можна поспівчувати і є шанс, що він полишить Вас.

Ви не можете копіювати текст