ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків...

Останній Місяць весни насичений за астрологічними подіями, які матимуть вплив на представників всіх знаків Зодіаку. Павло Глоба дає поради, які викладені в його астропрогнозі. Гороскоп на травень 2020 року рекомендує зберігати свою життєву енергію на високому рівні, щоб швидко долати проблеми.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Овна

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Гороскоп для Овна передбачає вдалий травень 2020 року

Для Овна травень стане часом, коли без особливих зусиль зможуть подолати найбільші перешкоди. Початок місяця краще присвятити собі і своїм особистим проблемам, які не можна відкладати на потім. Овну доведеться проявляти більше терпіння, залишатися незворушним, сильним і уважним до дрібниць.

У другій половині травня, гороскоп для Овна вважає, що можна переключитися на кохання, флірт і романтику.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Тільця

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Тілець повинен уникати маніпуляторів і токсичних людей

Астролог рекомендує представникам Тільця бути обережними у спілкуванні з людьми. На що потрібно звернути увагу у першу чергу, це на те, як поводяться оточуючі люди. Важливо не піддаватися маніпуляторам і не спілкуватися з токсичними людьми. До впевнених в собі Тільців, такі негативні люди не будуть прискіпуватися.

Гороскоп рекомендує Тільцю бути обачним з новими знайомствами, не починати важливих справ. Травень ідеально підходить для усамітнення, роботи і домашніх клопотів. Дуже сприятливо буде спілкуватися з рідними і близькими. Відновити сили допоможуть кохана людина і члени родини.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Близнюків

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Близнюки мають поради від Павла Глоби на травень 2020 року

В останній весняний місяць зорі воліють, щоб Близнюки почали більше приділяти уваги здоров’ю і не перенапружуватися на роботі. Не варто брати додаткову роботу, виснажувати себе тренуваннями, спілкуватися з нервовими людьми. Негативна енергетика виснажує, тому варто приділити час медитаціям, читати афірмації, займатися йогою.

На думку астролога Павла Глоби, в травні Близнюки без особливих проблем можуть розпочату нову справи, бути успішними в коханні і у пошуку другої половинки.

Близнюки повинні адекватно реагувати на критику, у конфліктних ситуаціях шукати компроміси – травень не час наживати собі ворогів.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Рака

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Час дій для Рака настає у травні

У фінансовій і діловій сфері представникам Рака не можна пасти задніх. Прийшов час діяти і проявляти ініціативу. Гороскоп на травень рекомендує Раку вкладати кошти у свій розвиток, а розваги краще відкласти на деякий час. В особистому житті на Рака у травні очікує успіх. Ближче до кінця місяця самотні Раки можуть зустріти своє кохання.

Астролог застерігає: у травні на Рака очікує багато зустрічей з неприємними людьми і недоброзичливцями.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Лева

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
З середини травня на Лева очікує успіх і удача

Леви повинні використовувати духовні практики: йогу, афірмації, медитації, тому що до 10 травня зорі і планети будуть у стані дисонансу. Через дисгармонію небесних світил, у Лева можуть виникати неприємні ситуації в діловій сфері і в особистому житті.

Вже з 11 травня ситуація стабілізується і Леви можуть планувати майбутнє, ділитися ідеями з друзями і колегами. Також, вони можуть запитувати поради щодо розвитку подій у людей, яким довіряють. Особливо це корисно, тому що попереду чекають важливі рішення.

З середини травня і в останню декаду місяця на Лева чекає великий успіх в коханні. Гороскоп на травень вважає, що в цей час можна робити великі покупки, підписувати угоди, шукати нову роботу.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Діви

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Діва повинна прислухатися до своєї інтуїції і підказок долі

У перші дні травня, приблизно до 5 числа, Діви повинні бути обережними, не залишати без уваги здавалося б, неважливі речі. Щоб зменшити небезпеку цих днів, потрібно звертати увагу на підказки Всесвіту і сигнали від янголів-охоронців.

Ще один небезпечний період для Діви, який несе несподіванки, настає з 23 по 28 травня, тому потрібно бути обережними.

У травні Діва буде гостро сприймати критику і суворе ставлення оточуючих. Гороскоп для Діви рекомендує не ображатися на слова оточуючих і намагатися прислухатися до них. Адже в них криється і правда. Урок останнього весняного місяця для Діви: навчитися серед потоку слів виокремлювати щирі і правдиві. В такі періоди ефективна робота над собою, духовний розвиток, навчання.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Терезів

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Терези повинні проявляти свій дипломатичний хист

Для Терезів настає час, коли потрібно зосередити всю увагу на фінансовій сфері і на роботі. Гороскоп на травень застерігає Терези, що щоб не сталося, не варто створювати собі ворогів, особливо на початку місяця. Терези не повинні ображатися на критику, на вислови оточуючих людей. Потрібно проявляти дипломатичність і гнучкість у питаннях роботи і грошей.

В особистому житті на Терези очікує досить спокійний період. У деяких представників цього знаку може статися охолодження стосунків. Не варто нервувати, просто треба дати трохи більше свободи.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Скорпіона

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Скорпіон повинен контролювати себе

В першій половині травна зорі і планети будуть провокувати прояв темних внутрішніх сил Скорпіона. Представники цього знаку можуть стати більш вразливими, ревнивими, недовірливими. Саме тому потрібно розпочати останній місяць весни з позитиву, планування.

З середини травня для Скорпіона настає вкрай позитивний час, коли можна мати успіх у всіх сферах життя. Головне – діяти згідно складеному плану і не ризикувати безпричинно. Потрібно контролювати ситуацію і не піддаватися на емоції, не вчиняти імпульсивно.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Стрільця

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Гасло Стрільця на тарвень: менше самокритики і більше віри у свої сили

Травень буде досить активним для Стрільця, тому потрібно налаштуватися і на успіх, і на роботу вже з перших днів місяця. Астролог рекомендує мислити позитивно, думати про приємні речі і вдалі кроки, незважати на невдачі і неприємному досвіду. В цей період Стрільцю потрібно бути менш критичним до своїх промахів. При цьому гороскоп на травень для Стрільця рекомендує не ділитися своїми планами на майбутнє, а тримати всі деталі при собі.

В особистому житті – і з другою половинкою, і з друзями, потрібно проявляти більше розуміння і виказувати свою підтримку. Якщо оточуючі люди будуть бачити намагання Стрільця знаходити компроміси і порозуміння, то конфліктних ситуацій вдасться уникнути.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Козерога

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Козерог повинен проявляти витримку і здоровий глузд

Початок травня принесе загострення негативних рис особистості Козерога, тому що так налаштовані планети і зірки. Через це можуть погіршитися відносини з другою половинкою, близькими і друзями. Астролог Павло Глоба радить стримувати свої егоїстичні пориви і приступи ревнощів. Потрібно менше ображатися, а більше шукати спільну мову з дорогими для Вас людьми.

З десятих чисел травня ситуація для Козерога покращиться і він може бути успішним більше, ніж зазвичай. Закріпити успіх Козерог може наприкінці місяця. Гороскоп на травень для Козерога передбачає сприятливу можливість для дорогих покупок, обміну товарами (можливо, через інтернет).

Головна порада місяця для Козерога – керуватися здоровим глуздом.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Водолія

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Самодисципліна і спокій допоможуть Водолію долати перешкои у травні

Для Водолія у травні розпочинається яскравий і сприятливий період. Люди, народжені під цим знаком, можуть вирішити складні і головні конфлікти і проблеми, стати успішними у коханні і в роботі. Афірмації на успіх допоможуть закріпити всі удачі, які Всесвіт подарує у травні. Гороскоп на травень для Водолія стверджує, що все виходить з наших думок і установок – і успіх, і невдача.

Астролог Павло Глоба рекомендує Водолію бути спокійним і дисциплінованим, особливо наприкінці травня. Це риси допоможуть Водолію вийти із зони комфорту, щоб досягти своїй амбітних цілей і вирішити складні задачі. Завдяки посиленню інтуїції, Водолію легше буде приймати важливі рішення. Тому потрібно звертати увагу на віщі сни.

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби для Риб

Гороскоп на травень 2020 року дає поради Павла Глоби представникам всіх знаків Зодіаку
Риби мають неймовірно прекрасний період для кохання

В останній місяць весни буде не самим простим для Риб у діловій сфері. Тому краще не витрачати кошти на те, без чого можна обійтися. У деяких представників Риб зрушать з місця певні справи, які давно тягнуться і не вирішуються. У травні Риби повинні займатися тими справами, які не можна відтермінувати. При цьому важливо ретельно продумувати кожен крок.

Місяцем кохання для Риб вважає травень астролог Павло Глоба. Риби, які перебувають у пошуку своєї другої половинки, можуть познайомитися з претендентом на цю роль. Ті ж Риби, які перебувають у стосунках, весь травень будуть насолоджуватися приємною домашньою атмосферою і затишком. Більше часу, проведеного з дорогою людиною, підніме настрій і Вам, і Вашій коханій людині.

Ви не можете копіювати текст