ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на травень 2020 року дає підказки для Овна-жінки

Гороскоп на травень 2020 року дає підказки для Овна-жінки

Згідно передбачень, які дає гороскоп на травень 2020 року для Овна, представники цього знаку можуть відчути себе знесиленими. Тому потрібно відсторонитися від метушні, щоб побути наодинці з собою і своїми думками. Це важливо для Овна-Жінки, яка живе сильними пристрастями своєї вогняної стихії. Рекомендації астрологів вказують на сприятливі і несприятливі дні останнього весняного місяця, які впливають на хід подій. Тому варто прислухатися до порад астрологів

Гороскоп на травень 2020 року дає підказки для Овна-жінки, на що очікувати

Перша декада травня принесе представниці вогняної стихії – Овну, непростий вибір, коли оточуючі не зможуть допомогти. Тільки Ви самі повинні вирішити, що правильно, а що – ні. Астрологи рекомендують шукати підказку у собі – інтуїція може направити на вірний шлях.

Якщо Овен-жінка хоче себе побавити і оновити гардероб або придбати косметику, прикраси, предмети інтер’єру, то це сприятливо робити 5 травня. В цей день є шанс потрапити на розпродаж або акцію з приємними знижками.

В середині травня Овен-жінка буде причаровувати всіх оточуючих своєю привабливістю, гострим розумом і почуттям гумору. Це зробить представницю вогняного знаку центром уваги, дасть змогу органічно влитися у будь-який колектив. Завдяки чарівності, Овен-жінка буде отримувати безліч пропозицій на зустрічі, вечірки і на святкування. Потрапити на всі просто фізично не можливо, тому варто обрати найцікавіші заходи.

В особистому житті самотньої дівчини-Овна може з’явитися залицяльник. Якщо це буде чоловік-Близнюки, то їх роман наповниться щирістю і ніжністю.

В останню декаду травня Овен-жінка повинна більше спілкуватися з ріднею, тому що 25 травня її може охопити сумніви у правильності своїх кроків. Саме спілкування з рідними і близькими допоможе заспокоїтися. Родичі зможуть знайти правильні слова підтримки.

Гороскоп на травень 2020 року дає підказки для Овна-жінки та вказує на сприятливі і несприятливі дні

Розташування планет буде сприятливим для покращення фінансового стану і соціального статусу представників вогняної стихії, якщо вони будуть активно діяти 2, 12 або 28 травня. Астрологи радять звернути увагу на нових знайомих, з якими зустрілися 5, 21 і 30 травня – вони можуть стати для Вас союзниками і цікавими співрозмовниками.

Гороскоп на травень застерігає, щоб Овни були обачними 1, 8, 16 і 24 травня 2020 року.

Нові знання, підвищення кваліфікації збільшать шанси Овна на успіх. Особливо вдалими зайняття будуть 4, 13, 20 і 29 травня.

Сприятливі дні травня для Овна: 3, 4, 5, 12, 13, 20, 21, 28, 29 і 30 травня.

Несприятливі дні травня для Овна: 1, 8, 9, 16, 17, 24 і 25 травня.

Кожного місяця існують дні сили і небезпечні дні. Поради астрологів допоможуть накйращим чином використати знання цих дат у травні 2020 року, щоб убезпечити своє життя і зробити його щасливішим.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст