Астрологічні дні сили – це самий сприятливий час, щоб залучити успіх і наблизитися до своєї мрії. В такі дні енергія Всесвіту наділяє людей силою, тому важливо використовувати можливості дня максимально ефективно. Знання, коли відбуваються дні сили у травні 2020 року, допоможе краще планувати важливі справи в останній весняний місяць.

Дні сили у травні 2020 року: 5 травня – дзеркальна дата

Дзеркальні дати у своїй більшості являються днями сили і 5 травня – не виключення. Нумерологи вважають п’ятірку вкрай позитивним числом, яке символізує гармонію і рівність. Також 5 підсилює інтуїцію людини, яка допоможе правильно діяти у будь-якій сфері життя.

Астрологи рекомендують у день сили 5 травня присвятити відпочинку і релаксації, не перевантажувати себе роботою. Якщо ніяк не можна уникнути роботи, то краще її виконати у першу половину дня. А другу половину 5 травня присвятити відпочинку і спілкуванню з приємними людьми.

Дні сили у травні 2020 року: зорепад Аквариди 5 і 6 травня

Період зорепаду – це дні сили. Максимум метеоритного потоку Аквариди припадає на 5 і 6 травня. Аквариди – це зорепад з радіантом у сузір’ї Водолія. Це означає, що в цей час можна отримати нові знання, а довіряти можна тільки перевіреній інформації.

День сили 6 травня сприятливий для покупок, розваг, для творчої роботи і спілкування. День і рано 6 травня будуть чудовим часом для роботи, бізнесу і домашніх справ. Також можна почати планувати ремонт і переїзд. А вечір добре буде присвятити відпочинку.

Дні сили у травні 2020 року: 18 травня – поєднання Венери у Урану

У понеділок, 18 травня, планета краси, кохання і грошей – Венера, проходить в 1 градусі на південь від Урану, що дуже сприятливо для особистої Сфери життя, для кохання. В цей день сили можна сміливо розпочинати нові стосунки, призначати побачення, фліртувати.

Венера – планета краси і кохання, а Уран символізує кардинальні зміни. Це вказує на те, що у відносинах і у шлюбі на багатьох очікують серйозні зміни, причому – позитивні. Наприклад, хтось зможе владнати конфлікт з другою половинкою, а хтось вразить своєю красою і грацію людину, яка дуже подобається. Астрологи радять в такі дні звернути увагу на спілкування у соціальних мережах, знайомства завдяки інтернету, будуть дуже позитивними і, навіть, доленосними.

Дні сили у травні 2020 року: 23 і 24 травня – дні оптимізму і легкості

Зростаючий Місяць у сузір’ї Близнюків позитивно позначиться на настрої людей. Ці вихідні дні чудові для романтики і легкого спілкування. Всі проблеми відійдуть на другий план у ці дні сили. Астрологи рекомендують 23 і 24 миритися з близькими людьми, якщо Ви були з ними у сварці, тому що в ці дні агресія буде мінімальною. Можна просити вибачення за свої вчинки і вибачити тим, хто попросить прощення у Вас.

Дні сили у травні 2020 року: 30 і 31 травня – дні духовного пошуку і гармонії

Останні дні весни принесуть розуміння, куди рухатися далі, щоб оминути можливі перешкоди. Місяць у сузір’ї Діви підкаже, що було зроблено не так. Дні сили 30 і 31 травня стануть чудовими для медитації, молитов, спілкування з духовними людьми і наставниками. Роздуми, самовдосконалення, вивчення духовних настанов, принесуть спокій і гармонію душі.