ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на липень 2021 від Анжели Перл для кожного знаку Зодіаку

Гороскоп на липень 2021 від Анжели Перл для кожного знаку Зодіаку

Поради Анжели Перл для кожного знаку Зодіаку, які виклав гороскоп на липень 2021 року, вказують на важливі події в середині липня. Популярний астролог акцентує увагу на астрологічну ситуацію, а її поради дозволять знакам Зодіаку знайти вірний напрямок до щасливого життя, а також і виключити ті справи, які можуть спровокувати проблеми.

Головна подія в житті Овна, Тельця і Близнюків, на яку вказує гороскоп на липень 2021 від Анжели Перл

Астрологічний прогноз популярного астролога для перших трьох знаків зодіакального кола

Овен

На думку Анжели Перл, на представників Овна очікує активний початок липня під впливом вогняної планети Марс. Популярний астролог рекомендує людям, народженим під сузір’ям Овна, не поспішати, щоб не скоїти помилок, вибираючи свій шлях. Дисципліна і слідування правилам дозволить Овну віднайти впевненість у собі і без зайвих втрат подолати труднощі на шляху до свого щастя.

Телець

Людям цього знаку Зодіаку астролог радить дещо зменшити градус своїх емоцій, щоб ненароком не зробити чогось такого, що спровокує невдачі. Небесні світила будуть уповільнювати активність Тельці на першому тижні липня. А цей період важливий, щоб закласти підґрунтя для будівництва міцного фундаменту. Головна порада Анжели Перл для Тельця: щоб залучити в життя успіх, потрібно зосередитися на першочергових задачах.

Близнюки

Липень – це період, коли для Близнюків важливо віднайти внутрішню гармонію і лад з самим собою. Це дозволить побачити і не пропустити перспективні можливості. Перший тиждень липня астролог радить поводитися обережно і не підштовхувати події, щоб уникнути негараздів. Опозиція Марса і Сатурна буде давати напругу, а це означає, що не можна робити необдумані і поспішні кроки.

Гороскоп на липень 2021 від Анжели Перл для Рака, Лева і Діви

Літні знаки Зодіаку також отримали астропрогноз від популярного астролога.

Рак

На думку Анжели Перл, на Рака очікує насичений місяць. Проте перший тиждень липня може бути дуже напруженим через опозицію Марса і Сатурна – це дві планети з протилежною енергетикою. Тому астролог радить представникам Рака початок місяця поводитися спокійно, займатися рутинними справами, не квапити події. Також, не варто намагатися робити кілька справ одночасно. Вже після 10 числа ситуація стане більш сприятливою.

Лев

Опозиція Марса і Сатурна позначиться на всіх сферах життя. А тому Лев не повинен поспішати з висновками і робити рішучі кроки. Початок липня потрібно бути пильними, діяти без поспіху. Астролог вважає, що вже з початку липня Лев може починати працювати над втіленням у життя своєї мрії, але не забувати про обережність і відповідальність.

Діва

Для людей, народжених під знаком Діви, початок липня буде непростим. Щоб мінімізувати можливі проблеми, астролог радить Діві на початку місяця не проявляти активність у справах, а займатися плануванням і вирішенням поточних питань. Також, Анжела Перл не виключає, що виникнуть перешкоди, які важливо не долати, а вивчати, щоб зайти найкращий варіант вирішення проблем. Діви вміють бути терплячими, тому це завдання їм під силу.

Поради астролога Анжели Перл для Терезів, Скорпіона і Стрільця виклав гороскоп на липень 2021

Осінні знаки Зодіаку також відчують на початку липня вплив енергетики Марса і Сатурна, які перебувають в опозиції

Терези

Терезам варто починати вдумливо липень – так радить популярний астролог Анжела Перл. Адже енергетика Марса і Сатурна через їх опозицію, буде сповнена протиріч. І як наслідок, непродумані вчинки та дії під впливом емоцій можуть призвести до негараздів. Перший тиждень липня дуже важливий і тому Терези повинні слідувати правилам і не піддаватися на свої забаганки.

Скорпіон

Через вплив енергетики опозиційних Марса і Сатурна, в перший тиждень липня у Скорпіона буде відчуватися затримка в справах і дрібні негаразди. Якщо представники цього знаку Зодіаку не будуть діяти поспіхом, вони легко впораються з цими проблемами, тобто не слід нікуди поспішати, а діяти планово. Астролог радить Скорпіону на початку місяця не поспішати активно діяти і реалізовувати свої плани. Вже з другої декади ситуація покращиться.

Стрілець

Загалом липень досить сприятливий для Стрільця, лише в перші сім днів буде дещо складніше через вплив Марса і Сатурна. Опозиція цих планет принесе Стрільцю клопоти і метушню. Тому Стрілець повинен трохи зменшити свій стрімкий темп в першу неділю липня. Завдяки розумній обережності і завершенню поточних справ, Стрілець може убезпечитися від кроків, які можуть завести у глухий кут.

Гороскоп на липень 2021 від Анжели Перл для Козерога, Водолія і Риб

Останні три знаки Зодіаку завершують зодіакальне коло. Вони також отримали важливу пораду, яка допоможе правильно розподілити сили в липні

Козеріг

Опозиція Марса і Сатурна зробить перший тиждень липня складним для Козерога у фінансовій сфері. Представникам цього знаку Зодіаку – Козерогам, астролог радить не поспішати з висновками і не вчиняти ніяких важливих кроків. Цей період слід присвітити вивченню інформації і на основі її аналізу треба продумати оптимальні подальші кроки.

Водолій

Початок липня для Водолія ознаменується певною напругою через опозицію Марса і Сатурна. Справа в тому, що Марс дає швидкість, а Сатурн, навпаки, стримує і сповільнює рух. Таку ситуацію слід використати для планування, вивчення інформації, що надходить. Також, для Водолія, як і для іншого повітряного знаку – Близнюки, важливо шукати набуття внутрішньої гармонії, необхідної для нових перемог.

Риби

В перші дні липня Риби відчують певну напругу в житті. Рибам доведеться пережити тимчасовий хаос, який пов’язаний з протиріччям опозиційних Марса і Сатурна. Ця астрологічна ситуація – опозиція Марса і Сатурна – не найкращий час для активних дій. Проте сприятливо для планування, щоб зробити висновки і вивчити уроки долі, для отримання інформації.

Люди, яких нам надсилає Всесвіт

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст