ГоловнаЕзотерика і магіяЛюди, яких нам надсилає Всесвіт

Жодна зустріч у Всесвіті не випадкова. Все зумовлено законами долі, бо Ви ніколи не зустрінете людину, якщо так не було записано на скрижалях. Кожна людина – чи дуже хороша, чи дуже для Вас жахлива – приходять в життя не просто так. Люди, яких нам надсилає Всесвіт, дають нам урок на майбутнє. Езотерики виділили 7 типів таких людей.

Люди, які розбивають серця

Буває що у Вашому життя з’являється людина, яка піднімає на неймовірні висоти щастя і захоплення. Ви переживаєте фантастичні почуття, які Вам подарували ця людина. Але вона це зробила, щоб потім кинути Вас у пекло відчаю і зневіри. Такі люди ламають Вас, але при цьому надають дуже важкий урок. У кожного такий урок свій. Всесвіт спостерігає які висновки Ви зробили після зустрічі з такою людиною і чи спроможні йти далі. Тому не треба жалкувати і зациклюватися на невдачі, а просто зробіть висновок і йдіть далі з гордо піднятою головою.

Люди, яких нам надсилає Всесвіт для допомоги і вони завжди поряд

Такі люди приходять у наше життя і залишаються там назавжди. Вони будуть підтримувати нас у радості і в горі, допоможуть віднайти надію і самоповагу, нададуть сил йти далі. Дуже часто ми навіть не помічаємо таку допомогу. Такі люди ніколи не покинуть нас, як би не складалося наше життя. На жаль, такі люди зустрічаються не завжди, їх мало у цьому Всесвіті.

Люди, які пробігають крізь наше життя

Люди такого типу приходять, щоб швидко змінити наше життя, а іноді – і нас самих. Такі зміни можуть бути як позитивні, так і негативні. Такі люди не будуть довго поряд з Вами. Але коли вони зникнуть, з’явиться відчуття пустоти. Важливо навчитися відпускати таких людей. Хоча вони і приносять іноді горе і смуток, проте він зовсім інший, ніж від людей, які розбивають серця.

Люди-нагадування приводить нам Всесвіт

Нагадування приходить з деякими людьми, яких надсилає нам Всесвіт. Ці люди провокують важливі події і спогади, вони пролітають немов блискавки через наше життя. Вони призвані подати знак, нагадати про щось важливе про те, що Ви забули. Часто таких людей не помічають і тоді не можуть згадати чогось важливого. Іноді це відчуття нагадує дежа вю і спричиняє незрозумілий смуток.

Люди-вчителі, яких нам надсилає Всесвіт

Люди вчителі приходять, щоб навчити нас чомусь. Їм завдання від Всесвіту – навчити Вас приймати себе, яким Ви є, повірити в себе, щоб рухатися далі. Уроки таких людей дуже важливі для нас. Вони дійсно змінюють наше житті і це велике щастя, коли в наше життя приходить людина-вчитель.

Люди-учні, яких нам надсилає Всесвіт

Учні, відповідно, приходять у Ваше життя, щоб чомусь повчитися. І це дуже важливо – не тільки брати, а й віддавати. В житті часто буває, що своїм прикладом ми надаємо комусь урок, навіть не усвідомлюючи цього. Люди-учні у Вашому житті свідчать про те, що Ви на правильному шляху, бо у Вас є чому повчитися.

Люди, які не дають нам спинитися

Тих, хто не дають нам спинитися, ще називають підштовхувачами. Вони з’являються в нашому житті тоді, коли вони дійсно потрібні. Такі люди не дають нам забути і надихають бути тим, ким ми хотіли. Своєю вірою в нас, вони вселяють в нас віру в себе, в те, що ми дійсно можемо досягти своєї мрії. Коли хтось в тебе вірить – це надає фантастичні сили і допомагає підкорювати неприступні вершини. Поява таких людей вказує на підтримку Всесвіту.

Ви не можете копіювати текст