ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на грудень 2023: кохання, робота, фінанси

Гороскоп на грудень 2023: кохання, робота, фінанси

Гороскоп на грудень 2023 передбачає, що планети в грудні подарують натхнення та різноманіття фарб у палітрі емоцій. Що ж принесе останній місяць грудня в коханні, роботі та сфері фінансів – прогнозує гороскоп на грудень 2023 року.

Гороскоп на грудень 2023 року: таємниці та кохання

З 1 по 22 грудня 2023 року Меркурій перебуває в знаку зодіаку Козеріг. І знаходження швидкої планети в цьому приземленому знаку не зможе пригасити силу почуттів та уяви.

Гороскоп на грудень 2023 року передбачає, що у творчих особистостей, далеких від земних турбот, життя буквально заграє новими фарбами.

Нестандартне мислення та вміння висловлювати свої думки так, щоб це зворушило душу, знадобиться і в знайомствах, дозволить знайти нових друзів, однодумців та коханого! Оригінальні захоплення та хобі надовго врятують від рутини, подарують нові смисли та знайомства з цікавими особистостями.

Людей краще зближатимуть і об’єднують нематеріальні інтереси, у тому числі пов’язані з мистецтвом: література, живопис, музика, танці тощо. Зросте інтерес до психології, езотерики та духовного розвитку.

Гороскоп передбачає, що в грудні 2023 будуть відкриватися таємниці

Все недоступне та незвідане у грудні 2023 року стане набагато ближче, якщо бути більш спостережливим, проявляти жвавий інтерес до оточуючих та подій. Найуважніші та найцікавіші зроблять свої маленькі відкриття у грудні і отримають додаткові навички в розумінні людської природи.

В грудні ви зможете побачити когось зі своїх знайомих з іншого боку, краще зрозуміти мотиви поведінки та вчинків. Довірлива розмова допоможе багато прояснити.

Якщо чиїсь таємниці є вашою метою в грудні, то, швидше за все, вони будуть розкриті. Однак жага до розслідувань може призвести до небажаних наслідків, якщо ви не вмієте спокійно приймати незручну правду і зберігати чужі секрети.

Бунтівна Венера в знаку Скорпіона з 4 по 28 грудня також посилить інтерес до всього загадкового та незвичайного, але також загострить підозрілість та почуття власності щодо коханих.

Щоб уникнути конфліктів, гороскоп на грудень 2023 року не рекомендує давати підстав для ревнощів, згадувати минулі образи та висувати претензії при з’ясуванні стосунків.

Гороскоп на грудень 2023: робота та фінанси

У сфері роботи та фінансів груднева Венера допоможе отримати щось раніше недоступне, буде щедра на подарунки, матеріальну допомогу, пільги та привілеї, спонсорів та покровителів. Тобто Венера надасть вам підтримку у залученні чужих ресурсів.

Грудень також сприятливий для оформлення кредитів, і ощадних вкладів, сприятливо вкладати гроші в банк під відсотки.

Гороскоп на грудень 2023: що принесе Повня і Молодик?

Зимове сонцестояння – початок астрономічної зими, розпочнеться з 22 грудня 2023 року. З цього дня аспект Сонця в Козерозі (Молодик в знаку Козеріг 13 грудня) в секстилі до суворого Сатурна наверне серйозні роздуми про майбутнє, змусить підходити до справ більш відповідально, часом із надмірною старанністю. Натомість дозволить підготуватися до нового року та організувати свято у кращому вигляді!

Період з 13 по 27 грудня у гороскопі на грудень 2023 року відзначений підвищеним рівнем емоційності та тривожності.

За цей час неухильне зростання Місяця, оновленого в неспокійному Стрільці, закінчиться розквітом Повного Місяця (Повні) в знаку зодіаку Рак – найчутливішого Місяця з погляду астрології. Важливо використати потенціал Повні в Раку в позитивному руслі – творчість, обмін враженнями, турбота про близьких.

Повня в знаку Рака посилить внутрішню напругу, будь-яка неприємна дрібниця може вивести з рівноваги, багато страхів і проблем будуть надуманими.

Посилиться потреба у безпеці, любові, співчутті та розумінні. Дуже комфортно буде в родинному колі або поряд з коханою людиною. Домашні клопоти та приємні покупки для дому також відвернуть від тривожних думок і принесуть велике задоволення!

Новий 2024 рік за східним календарем: дата, яка тварина покровитель?

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст