ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп лютий 2023 Терезів сприятливий в роботі та в сім'ї, але треба...

Кінець зими очікується досить позитивним для знаку зодіаку Терези. Такий прогноз робить гороскоп на лютий 2023 року для Терезів і зазначає сприятливий період в роботі та в сім’ї, але треба заощаджувати кошти та звернути увагу звернути увагу на здоров’я. Самотнім Терезам варто зменшити вимоги до своєї майбутньої другої половинки.

Гороскоп на лютий 2023 для знаку зодіаку Терези

Наша зірка – Сонце, вдихне у представників Терезів оптимізм, бажання виділитися, подарувати багатьом своє тепло.

Згідно з астрологічним прогнозу, початок лютого підходить для мандрівок, відпочинку. Багато представників знаку зодіаку Терези багато часу будуть приділяти коханій людині, дітям. Хтось із Терезів візьметься за навчання. Інші Терези активно почнуть крокувати до наміченої мети, особливо вдало будуть йти справи у викладачів, в юридичній сфері, видавничій діяльності.

Перша декада лютого – вдалий період для різноманітних переговорів, відповідальних виступів. Терези можуть вносити у свою діяльність (роботу) щось нове і творче.

В середині лютого Терези стануть стриманішими, вони відчують відповідальність за коханих людей, за свої творчі проекти. Якщо виникне думка придбати щось з нерухомості, слід бути уважними. Астрологи вважають, що варто запросити рієлтора, щоб з’ясовував усі нюанси угоди, інакше ймовірні неприємні сюрпризи.

Наприкінці лютого Терези поринуть в роботу. Це гарний період, щоб старанно попрацювати, зайнятися домашніми та повсякденними справами. Актуальними також стануть питання здоров’я.

Загалом Терези в лютому надзвичайно добродушні, комунікабельні та привітні. Якщо в щільному робочому графіку знайдеться місце для зустрічей з друзями, веселощів і якогось особистого захоплення, то не шкодуйте сил на приємне проведення часу, але все в міру.

Сприятливі дні у лютому 2023 для Терезів: 4, 10, 19, 23, 27

Несприятливі дні лютий 2023 для знаку зодіаку Терези: 2, 7, 16, 25

Гороскоп кохання лютий 2023 для Терезів

По-різному можуть складатися особисті відносини Терезів, які вільні від стосунків і тих, хто вже має сім’ю. І тим, і тим Терезам астрологи радять подумати над тим, чому вони досі самотні або їх стосунки інколи складаються непросто. Можливо, що їх поведінка і гонитва за ідеалом цьому перешкоджає?

Загалом, лютий – гарний час період для філософських міркувань, зустрічей із друзями та відвідування психолога. Все те, що допоможе очиститися духовно і внутрішньо оновитися, вітається. Важливо бути реалістом, не жити мріями. Це особливо стосується жінки знаку зодіаку Терези, яка сидіть вдома і чекатиме на свого «принца на білому коні».

У неодружених Терезів може зав’язатися службовий роман. Можливо, що це колега, з яким довго працювали разом, а тут виявляється, що пробігла іскра і є ще щось, крім ділових стосунків. Любовний гороскоп радить таким Терезам не надто заглядати вперед щодо цього зв’язку, нехай все покаже час.

З 20 лютого Венера переходить в 7 Дом гороскопу Терезів. І цей період, як вважають астрологи, сприятливий для укладання шлюбу. У вільних від стосунків Терезів – це гарний час для створення надійних і міцних відносин.  І хай не бентежить те, що величезна пристрасть відсутня, зате є повага та стабільність

Сімейні Терези огорнуться щастям, як м’якою ковдрою. І все це завдяки тому, що нарешті між подружжям знайшлися «ниточки» до взаєморозуміння. Від недовіри та ревнощів не залишилося і сліду. Одружені Терези зможуть віднайти гармонію в союзі. Після відвертої розмови з другою половинкою, люди цього знаку зодіаку вирішать жити в злагоді та мирі.

Гороскоп на лютий 2023 для Терезів у сфері фінансів

Транзит Венери в Рибах говорить про те, що Терези матимуть гроші в останній місяць зими від результатів своєї роботи. Астрологи рекомендують не займатися марнотратством і не витрачати всі гроші на розваги та насолоду.

Для Терезів у лютому важливо знайти  міру – купувати те, що дійсно потрібно і відмовитися від покупок, які створять серйозні фінансові ризики.

Крім того, рекомендується відмовтеся від покупок закордоном, тому що можуть виникнути проблеми з отриманням.

В другій декаді лютого Терези все ще повинні стримувати себе у невиправданих покупках. У деяких Терезів ймовірні несподівані зміни у роботі, що може принести гроші. Але при цьому гороскоп на лютий рекомендує уважніше ставтеся до фінансів, тому що можливі втрати, обман. Особливо важливо перевіряти пропозиції, які обіцяють великий та швидкий прибуток.

В останню декаду лютого Терези будуть відкриті для співробітництва. Гороскоп вважає, що в цей період є шанс заробляти більше, якщо об’єднатися з кимось. Або ж у спілкуванні Терези отримають підказу, може і неявну, куди їм краще рухатися.

Гороскоп лютий 2023 для знаку зодіаку Терези: робота та кар’єра

В деяких представників Терезів може виникнути відчуття, що вони намагаються, стараються на роботі, а ніхто цього не помічає. Робочий гороскоп заспокоює Терези: не поспішайте, усьому свій час. Незабаром колеги та керівництво помітить неординарний підхід Терезів до завдань. Варто зважати, що, якщо підганяти події, то можна налаштувати проти себе людей і з’являться недоброзичливці. Заздрісники проявлять себе у всій «красі».

Зараз важливо – працювати, не покладаючи рук. Хтось із Терезів вирішить працювати віддалено з дому і це буде призведе до успіху. Інші Терези будуть вчитимуться новому, вивчати інформацію тощо.

Філософія, інтелектуальні проекти та сучасні технології – ось, на що націляться Терези. Головне, більше читати та поглиблювати знання, які вже є.

Гороскоп на лютий 2023 зазначає, що в Терезів буде безліч ідей та планів.

Люди цього знаку зодіаку будуть братися за ті справи, про які лише мріяли. Саме такий настрій і активна діяльність наблизять Терези до здійснення задуманого.

Загалом у лютому в роботі та бізнесі у Терезів гарні перспективи.

Гороскоп зазначає, що, якщо в Терезів є власний сімейний бізнес, це плідний час для отримання прибутку. Комусь допоможуть родичі у просуванні на роботі, іншим Терезам – влаштуватися на роботу. Також це гарний час звернутися до рідних за порадою, якщо вони знаються на вашій діяльності.

Гороскоп 2023 для знаку зодіаку Терези

Гороскоп лютий 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст