ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп липень 2022: Терези отримають шанси досягти бажаного

Завдяки сприянню небесних світил, знак зодіаку Терези може отримати шанси, щоб досягти бажаного, але за важливої умови – діяти продумано. Про це розповідає гороскоп на липень 2022 року для Терезів. Даний астрологічний прогноз вказує головні тенденції в різних сферах життя й називає сприятливі і несприятливій дні для знаку Терези.

Загальна характеристика періоду, яку дає гороскоп липень 2022 для знаку зодіаку Терези

Загальна характеристика періоду, яку дає гороскоп липень 2022 для знаку зодіаку Терези

Терезам липень 2022 року подарує багато шансів, завдяки яким вдасться досягти бажаних висот і уникнути труднощів і підводних каменів. Але це можливо за умови стовідсоткової підготовки, продуманого планування та використання лише достовірної інформації.

Більшості Терезів липень у 2022 році запам’ятається як насичений, динамічний та трудовий період. В центрі уваги Терезів у липні повинні бути партнерські відносини, особливо, якщо йдеться про будь-які спільні підприємства, бізнес-проекти.

Водночас, представникам повітряної стихії доведеться йти на ті чи інші поступки, щоб успішно реалізувати задумане і зміцнити позиції.

Липень 2022 – час чітких продуманих дій Терезів.

Зорі і планети не подарують «за так» везіння у справах, які не мають попереднього плану та теоретичної бази. Ретельна підготовка та планування дозволять уникнути труднощів та принесуть успіх.

Загалом липень 2022 року у Терезів пройде на хвилі творчого злету, духовного зростання та кар’єрного оновлення. І в цьому сенсі перша половина місяця може бути дуже результативною.

У цей час фінансова стабільність та репутація Терезів багато в чому залежатимуть від позитивного впливу партнерів та друзів, які можуть залучити вас до нових проектів, запропонувати гідну роботу. І така підтримка може призвести до справді серйозного прогресу у кар’єрі та творчій сфері.

Ключові події середини липня можуть бути пов’язані з фінансовими питаннями або особистим життям Терезів. У цей період дуже можливі різні несподіванки.

Наприкінці липня 2022 норовлива удача широко посміхнеться багатьом представникам знаку зодіаку Терези, головне, не прогавити перспективи.

Гороскоп липень 2022: Терези отримають шанси досягти бажаного, якщо підготуютьсяГороскоп липень 2022: Терези отримають шанси досягти бажаного, якщо підготуються

Який астрологічний прогноз для знаку зодіаку Терези на липень 2022 для роботи, бізнесу, фінансів?

У липні у Терезів буде достатньо умов для реалізації професійних амбіцій за умови обізнаності з важливих питань. Володіння інформацією стане головним козирем для керівників, менеджерів та підприємців.

Навички і знання, які потрібно застосовувати в липні представникам Терезів

  • у справах знадобиться фінансова та правова грамотність;
  • ймовірна низка цікавих дзвінків та листів, які не варто ігнорувати;
  • сприятливі зустрічі, переговори та дискусії.

Особливо успішними будуть сфери діяльності Терезів: інтелектуальна діяльність та робота у сферах, де велике значення має мова та ораторське мистецтво. Липень буде успішним для таких професій знаку Терези – викладачі, репетитори, перекладачі, консультанти, журналісти, блогери, психологи.

Ділова сфера і робота Терезів у першій половині липня 2022

Перша половина липня завдяки перебуванню Венери в знаку Близнюки створюють сприятливі умови для роботи в колективі і пророкує Терезам користь від співпраці.

Період безпечніший для укладання великих угод. Очевидно отримання довгоочікуваної суми, проте бізнесмени мають уважно поставитися до подальшого розподілу прибутку, або зберегти його на майбутнє.

З 14 липня Терези повинні бути уважними. Квадрати Венери з Юпітером і Нептуном символізують «підводне каміння» у справах Терезах. Тому розпочинати справи варто лише добре підготувавшись, все проаналізувавши. Маючи знання і досвід.

Гороскоп на липень 2022 застерігає Терези від прийняття спонтанних, поквапливих рішень

Не слід поспішати одразу втілювати в життя сирі ідеї, уникайте раптового відправлення у відрядження.

Знак зодіаку Терези: астрологічний прогноз в діловій сфері на другу половину липня 2022

Гороскоп на липень 2022 року Терези зазначає, що з 19 липня ваш другий управитель – Хірон, вступає в ретроградну фазу. Цим самим ускладняється і стає довшим шлях до мети, у багатьох Терезів виникне відчуття загадкового лабіринту. Терези можуть опинитися в незвичній для себе атмосфері з новими умовами та обмеженнями, що принесе розгубленість та невпевненість у своїх силах. В такому випадку гороскоп на липень радить Терезам, підлаштовуючись під нові обставини, не відступати від своїх попередніх намірів і планів. Якщо Терези не бажають пристосовуватися, то Хірон дає унікальну можливість вийти з ситуації не тільки без втрат, але і з правом повернення.

Багато процесів у цей час не будуть незворотними (тобто всьому можна зарадити), у тому числі звільнення з роботи або припинення ділового співробітництва.

Гороскоп Терезів липень 2022: кохання й особисте життяГороскоп Терезів липень 2022: кохання й особисте життя

В липні Терези все менше будуть відчувати потребу в старих відносинах, які, судячи з усього, своє віджили. Винятком будуть випадки, коли любовні партнери стають друзями та однодумцями – і це дійсно важливо для Терезів

Такі відносини можуть трансформуватися на дружні на ґрунті спільних інтересів, роботи, бізнесу чи творчості. Такий зв’язок може тривати ще роками, і всі спільні проекти будуть продуктивними.

Якщо ж партнерів в такій парі з Терезами нічого не пов’язує, то скоріше за все ці стосунки стають токсичними для обох. В цілому, все залежить від того, наскільки Терези психологічно незалежні в парі, відокремлені і далекі від занять партнера.

З 19 липня 2022 року ретроградний Хірон непомітно прочинить двері для самотніх представників знаку зодіаку Терези, надавши шанс нових гармонійних стосунків. Астрологи у цьому зв’язку попереджають Терези, що ваш потенційний обранець буде настільки ненав’язливий, що його можна не помітити.

Варто виявити уважність, особливо Терезам, які «люблять очима», маючи типовий естетичний підхід до знайомств: цього разу перевагу варто віддавати не зовнішньому вигляду, а внутрішнім якостям.

Для Терезів буде приємне знайомство і початок стосунків з тією людиною, котра не спокушає, а має спокійний характер і почуття власної гідності.

Любовний гороскоп на липень 2022 року для Терезів передбачає, що ініціативу, щоб зблизитися, доведеться проявляти самому представнику цього знаку зодіаку. Після чого з новим партнером настане повне порозуміння.

Поради для Терезів стосовно особистого життя

Що стосується шлюбу, то гороскоп для Терезів у липні не рекомендує зв’язувати свою долю з людиною, яка періодично поступає неадекватно або має згубні звички.

Якщо Терези перебувають у партнерстві і мали надію змінити партнера на краще – це не вдасться. В майбутньому різні недоліки і негативні риси характеру будуть лише поглиблюватися і зростати.

Любовний гороскоп на липень 2022 року Терезам називає знаки зодіаку, з якими в середині літа буде підвищена сумісність і порозуміння. Це знаки зодіаку Риби, Рак, Телець, Овен. На думку астрологів, саме з цими людьми Терези відчуватимуть спорідненість: потяг до домашнього комфорту та затишку, любов до домашніх тварин, проживання поблизу водойми, художній чи музичний талант.

Терези: гороскоп здоров'я липень 2022Терези: гороскоп здоров’я липень 2022

Перехід Венери зі знаку повітряних Близнюків в знак чутливого Рака, зробить вразливою нервову систему Терезів. Гороскоп на липень 2022 року вказує знаку зодіаку Терези на необхідність пошуку додаткових способів релаксації.

Занепокоєння та хвилювання можуть негативно позначитися на стані шлунка – невроз, як причина гастриту, та інший вплив стресу на ШКТ. Варто уникати гострих приправ та продуктів, що підвищують рівень кислотності.

З погляду енергетики, сприятливі подорожі та переїзди на північний захід або в місцевість рівнинну, низинну, де переважають стоячі води, озера та ставки.

Джерела цілющої сили для Терезів у липні – мідь та срібло, а також така палітра кольорів в одязі: малахітовий, сіро-зелений, оливковий, пісочний, гірчичний, темно-рудий та відтінки осіннього листя.

  • Сприятливі дні для Терезів у липні 2022: 2, 7, 11, 15, 20, 24, 29
  • Несприятливі дні знаку зодіаку Терези: 5, 9, 13, 17, 22, 26, 31 липня 2022

Гороскоп липень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст