ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп липень 2022 Риби: кохання, робота, здоров’я

Гороскоп липень 2022 Риби: кохання, робота, здоров’я

В другий літній місяць передбачається чимало астрологічних подій, які впливають на життя. Гороскоп на липень 2022 року для знаку зодіаку Риби дав прогноз на кохання, роботу, здоров’я. Також він назвав дати, коли сприятливі дні для Риб, а коли несприятливі дні липня.

астропрогноз на другий місяць літа 2022 вказує Знаку Риб на головні тенденції Гороскоп Риб на липень 2022 вказує на головні тенденції місяця

В прийдешньому липні гороскоп Риб відзначений аспектами проникливості та удачі в пошуках прихованої, таємної інформації.

Планування та прогнозування подій стане непоганим тренажером інтуїції Риб. Завдяки чому люди цього знаку зодіаку будуть застраховані від непередбачених поворотів долі. І тоді Риби можуть розраховувати лише на приємні сюрпризи.

Повний Місяць в знаку Козерога 13 липня 2022 року обіцяє Рибам більш чітке розуміння прихованих процесів у навколишньому світі.

Молодий Місяць, Молодик в знаку Лева, 28 липня відкриває Рибам джерело удачі – це день дарів, сюрпризів та ключів до зачинених дверей.

Як бачимо, різні астрологічні події і життєві ситуації передбачають, що Риби в липні будуть дізнаватися про щось таємне.

Гороскоп для Риб зазначає: липень 2022 – не час для скасування проектів, ділових зустрічей та поїздок.

Стосовно особистого життя, гороскоп на липень прогнозує, що особисті стосунки будуть відволікати багато уваги Риб від інших справ.

  • Сприятливі дні в липні 2022 для Риб: 7, 13, 15,17, 28

  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Риби: 13, 23, 26 липня

Гороскоп липень 2022 Риби: робота і ділова сфера людей цього знаку зодіакуГороскоп липень 2022 Риби: робота і ділова сфера людей цього знаку зодіаку

Складні обставини в липні не повинні збити з обраного шляху. Головне, на що вказує гороскоп для Риб – не ігнорувати підказки інтуїції, навіть, якщо інколи вони виходять за звичні рамки бачення та сприйняття.

Всі проблеми будуть вирішені вже в найближчому майбутньому.

Навіть, якщо Риби не схильні до забобонів, у липні 2022 їм варто уникати співпраці з невдахами в роботі та з людьми, які в минулому стикалися з великими втратами в бізнесі.

Проведення інвестицій, фінансові чи матеріальні вкладення, в липні Риби повинні проводити самостійно, не спираючись на думку сторонніх.

Гороскоп на липень 2022 року передбачає знаку зодіаку Риби, що особливо успішними вони будуть у сферах, де затребувані вміння не тільки підлаштовуватися під швидкі зміни, а й передбачати їх, прогнозувати.

  • Наприклад, фінансові аналітики, гравці валютних та фондових бірж.
  • Також в липні будуть успішними Риби – працівники транспортної сфери та вантажоперевезень.
  • Успіх не омине стороною й Риб, які маркетологи, творці реклами та психологи.

Якщо Риби планують узаконити статус власності, це буде успішним міроприємством. Вдалими будуть, наприклад, реєстрація підприємства, відкриття рахунків, оформлення майна у власність, подання позову, пов’язаного з поділом майна тощо.

Додатковий прибуток і вигода чекає на представників Риб  зі стратегічним мисленням, які вміють дочекатися зручного моменту, а потім рішуче діяти.

Гороскоп для Риб зазначає, шо починати активні дії краще з 17 липня, коли управитель знаку зодіаку Риби – Нептун, утворює тригон до впливового Сонця та солідного Юпітера.

З цього моменту збільшуються шанси на сприятливі перспективи в складних проектах і важких справах. При цьому легко усуваються обмеження та підводні камені.

Гороскоп на липень 2022 року радить Рибам підприємцям зайнятися активнішою рекламою товарів і послуг у другій половині місяця: вони стануть помітнішими і затребуванішими, що дозволить підвищити обсяг продажів.

В липні знаку зодіаку Риби будуть частіше довіряти таємниці та секрети, або доведеться дізнатися про них випадково.

Тому для Риб важливо добре зважити і вирішити, як правильно розпорядитися конфіденційною інформацією, які вони отримали: або залишити її при собі, не поширюючись іншим, або піддати розголосу.

Гороскоп на липень вважає, що Риби можуть зробити власні висновки без слів, зрозуміти приховані мотиви оточуючих, начальства, колег, ділового партнера чи конкурента.

Риби: гороскоп липень 2022 дає прогноз на кохання й особисте життя РибРиби: гороскоп липень 2022 дає прогноз на кохання й особисте життя Риб

У липні особисті стосунки можуть сильно відволікати багатьох представників Риб від поточних турбот.

Цілеспрямованим людям знаку зодіаку Риби, які зробили ставку на роботу та кар’єру, любовний гороскоп на липень 2022 року не рекомендує зачаровуватися новим знайомим чи якоюсь яскравою особистістю. Чужа харизма і чарівність можуть справляти на Риби велике враження, але це не привід зміни планів. Нагадаємо, що в липні не слід скасовувати проекти, ділові зустрічі та поїздки.

Всі види самопожертви Риб в ім’я кохання в липні викличуть відчуття втрачених можливостей або безплідності зусиль.

На початку липня небесні конфігурації створять аспект двоїстості та недомовленості у відносинах, що не підходить для встановлення близького довірчого контакту.

Рибам слід уникати ілюзій щодо надійності партнера, відносини з яким почалися нещодавно.

Буде розслабленими можуть дозволити собі лише Риби, які перебувають у шлюбі.

Які знайомства можливі в липні у представників знаку зодіаку Риби?

Щоб стосунки після липневого знайомства отримали шанс на майбутнє, любовний гороскоп рекомендує знаку Риби звертати увагу на людину, яка

  • не буде зачарувати Риб з першого погляду, навпаки, може справляти перше дивне, навіть відштовхуюче враження.
  • недоліки нового знайомого впадають у вічі, а переваги і таланти розкриваються неквапливо.

Гороскоп на липень вважає, що щасливим стане знайомство Риб, яке почалося на ґрунті конфлікту, або, якщо напружені стосунки, переростають у симпатію.

Перетворення ворога чи опонента на друга чи коханого може відбуватися швидко чи поступово. У будь-якому випадку, такі повороти пророкують чимало задоволень і гармонійну зв’язок у майбутньому.

З 13 липня ситуація в коханні і особистому житті Риб перейде до більш спокійних і керованих сценаріїв стосунків, в яких Риби можуть взяти на себе роль режисера. Це допоможе вчасно уникати любовних пасток, завершувати несприятливі відносини та розпочинати нові, де не передбачається жодних розчарувань.

В цей період доля надає шанс людям знаку Риби, які бажають зав’язати міцніші стосунки, а не швидкоплинний роман.

Зі свого боку, представникам знаку зодіаку Риби варто уникати паралельних любовних зв’язків.

Гороскоп липень 2022 Риби: здоров’я і самопочуття цього знаку зодіакуГороскоп липень 2022 Риби: здоров’я і самопочуття цього знаку зодіаку

Сфера здоров’я Риб у липні перебуває під впливом планети Сонця та стихії Земля. Особливо ефективними будуть заходи з лікування та відновлення функцій серцево-судинної системи та опорно-рухового апарату Риб.

Найбільш вразливі органи в липні: органи зору та слуху.

Енергія Сонця в липні допоможе позбутися зайвої ваги та «спалити» зайві кілограми. Тому цей період гороскоп на липень вважає сприятливим, щоб позбутися зайвих кілограмів.

Стихія Землі активізується в період з 13 по 27 липня, що вдало для лікування зубів та ендопротезування суглобів. Також цей період успішний для хірургічного видалення новоутворень шкіри та доброякісних пухлин.

З точки зору біоенергетики, додаткова позитивна енергія для Риб походить від золота, каміння та одягу червоно-жовтої кольорової гами.

Сприятливі подорожі та переїзди на схід.

Гороскоп липень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст