ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева жовтень 2021 радить не зупинитися на досягнутому

Гороскоп Лева жовтень 2021 радить не зупинитися на досягнутому

Астрологи прогнозують, що у жовтні 2021 року Леву доведеться долати безліч перешкод. Гороскоп Лева жовтень 2021 радить не зупинитися на досягнутому, незважаючи на перешкоди, а всі випробування цього знаку зодіаку – тільки загартують його характер. Для більшості представників знаку зодіаку Лев – середина осені стане динамічним і неоднозначним періодом.

Астропрогноз для знаку зодіаку ЛевГороскоп на жовтень 2021 для Лева на першу декаду місяця

Представники Лева будуть сповнені сил, надій і бажань, але їм доведеться долати багато перешкод у справах і відносинах, щоб домогтися результатів.

На початку місяця, до 7 жовтня, Лев може успішно займатися своїми справами і виконувати свої обов’язки. Завдяки цьому люди знаку зодіаку можуть створити хороший резерв на наступний, менш сприятливий період, який очікується в другій декаді.

У першій декаді жовтня 2021 року чарівність Лева допоможе їм діяти ефективно і плідно.

Товариськість, повага до співрозмовника, а також високі професійні якості допоможуть Леву відкрити вхід у високі інстанції, а також подарувати романтичні захоплення і зустрічі.  Тому спілкування і творчість допоможуть їм не тільки урізноманітнити особисте життя, але і значно поліпшити своє становище, зайняти лідируючі позиції, відчути себе молодими і всемогутніми.

Лев: гороскоп на другу декаду жовтня 2021Лев: гороскоп на другу декаду жовтня 2021

Астрологи прогнозують, що період з 7 по 22 жовтня 2021 року буде дуже складним і проблемним для Лева. Людям цього знаку зодіаку буде непросто підтримувати рівноправні відносини з людьми авторитарного типу, оскільки Лев буде менш поступливим. Подібні прояви можуть ускладнити їх відносини в професійній сфері, з начальством або підлеглими, а також при вирішенні юридичних питань.

Велика ймовірність того, що Лев зіткнеться з юридичними проблемами, буде втягнутий в незаконну діяльність.

Представникам Лева потрібно дуже уважно ставитися до свого оточення, тому що в їхньому колі можуть бути люди з сумнівною репутацією, які можуть «підставити» Лева, залучити їх у свою темну діяльність.

Це не дуже вдалий період для подорожей, поїздок у відрядження, тому що далеко від дому, друзів і партнерів Леву буде складніше захистити себе.

Разом з тим, Лев також може зіткнутися з проблемами, викликаними «сп’янінням від успіху», через що ризикують втратити довіру друзів, партнерів і похитнути своє становище. У другій половині місяця Лев може стати надмірно критичним і не стриманим у словах. У цей період постарайтеся не образити своїх близьких і не говорити їм гострих слів, про які потім пошкодуєте.

В цей час Леву потрібно «зменшити оберти» і бути більш стриманим і уважним як вдома, так і на роботі.

які сприятливі і несприятливі дні жовтня 2021 для ЛевівГороскоп для Лева на жовтень 2021: прогноз на третю декаду та інформація атсрологів, які сприятливі і несприятливі дні жовтня

Третя декада жовтня 2021 року – більш спокійний період, коли Леви будуть приділяти більше часу і уваги домашній обстановці, спілкуванню зі старими друзями, віддають перевагу комфорту і затишку.

Ділове та творче співробітництво, нові спільні інтереси, повага і взаєморозуміння допоможуть Леву створити довгі і необхідні партнерські відносини. Тому, щоб в третю декаду відчувати себе в безпеці і впевнено, друга декада жовтня 2021 року має пройти в позитивному ключі, без поспіху і метушні.

Представникам Лева, які народилися з 28 по 31 липня, необхідно уважно стежити за 1-5 і 20-31 жовтня 2021 року. В ці дати існує великий ризик, що Лев ідентифікує себе як унікальну особистість і посадову особу зі своїм досвідом і, як результат, прийняти неправильне рішення.

Не виключений стрес, пов’язаний з отриманням несподіваної або суперечливої ​​інформації, а також викликаний вашої непідготовленістю до будь-яких зустрічей і переговорів.

Лева, народженого 1 – 3 серпня, може здивувати доля у такі дати жовтня: 3 – 10, 17 – 21 та 30 – 31 жовтня 2021 року. Приготуйтеся до того, що ви не зможете контролювати розвиток подій в ці дні. Краще зосередитися на тому, як ви самі реагуєте на те, що відбувається.

  • Сприятливі дні для Лева в жовтні 2021 року: 2, 7, 12, 16, 20, 24, 29.
  • Несприятливі дні для Лева в жовтні 2021 року: 4, 9, 14, 18, 22, 26, 31.

Підсумовуючи, можна охарактеризувати період таким чином

Гороскоп на жовтень 2021 року попереджає Лева, що деякі представники цього знаку зодіаку можуть в цьому місяці постраждати від власного егоїзму. Не варто намагатися доводити власну винятковість або перевагу – інші вже ставляться до вас з великою повагою. Але невиправдані образи і конфлікти завадять досягненню ваших цілей.

Леву в жовтні 2021 року доведеться прагнути до врегулювання суперечок і розбіжностей. Якщо ви зумієте в усьому дотримуватися принципів справедливості, це допоможе вам завоювати авторитет у професійному співтоваристві і, можливо, популярність.

Діловий гороскоп Лева на жовтень 2021Діловий гороскоп Лева на жовтень 2021

У жовтні Леви, які не бояться ризикувати, знайдуть славу і успіх, а безробітні будуть намагатися знайти нову роботу. Більшість пропозицій їх не задовольнить, через що вони стануть сумними і подумають про те, щоб припинити свої пошуки.

Гороскоп радить почекати до останнього тижня місяця.

У цей період доля може посміхнутися Леву. У співробітників з’явиться шанс зайняти більш високу посаду.

Перемовини і відрядження, які випадуть на середину жовтня для Лева-бізнесмена, обіцяють розширення можливостей і ділових контактів.

Гороскоп на жовтень радить Леву боротися з марнославством, яке може спровокувати конфлікт з колегам. Також така поведінка може позбавити Лева партнерів і однодумців.

У фінансовій сфері людям знаку зодіаку Лев не дуже поталанить в жовтні. Гороскоп радить зменшити свій запал і відмовитися від великих витрат в цьому місяці. В кінці жовтня активність Лева знизиться. Це не привід засмучуватися – краще займатися улюбленою справою. Якщо її немає, то зараз саме час знайти собі заняття до душі.

Любовний гороскоп для жінки Лева на жовтень 2021 рокуЛюбовний гороскоп для жінки Лева на жовтень 2021 року

Представниці цього знаку зодіаку будуть почувати себе особливо красивими і бажаними. Це добре позначиться не тільки на самооцінці, а й на відносинах в цілому. Левиця стане більш перебірливою і не дозволить випадковим швидкоплинним почуттям зіпсувати собі життя.

Якщо Лев жінка вирішила зробити вибір партнера в жовтні, найкраще порадитися з близьким другом або родичем-чоловіком. Швидше за все, саме його розважливості і холоднокровності не вистачає для прийняття вірного рішення.

Лев-жінка, яка перебуває в стосунках, повинна подумати про нащадків. Тобто, якщо дитина не планується, то в жовтні додаткова контрацепція не зашкодить. Якщо дитина бажана і довгоочікувана, то цей місяць ідеальний для продовження роду.

Заміжні представниці знаку зодіаку Лев відчують гостру потребу в увазі чоловіків. Вони можуть отримати її як від партнера, так і від сторонніх. У першому випадку в сімейному житті Лева жінки чекає максимальна гармонія, але увага ззовні не залишиться непоміченою. Залицяння і компліменті від сторонніх можуть стати причиною серйозних конфліктів з чоловіком.

Якщо друга половинка не розуміє натяків на необхідність уваги до вас з його боку, і ви не хочете шукати прихильність в інших чоловіків, тоді бажання отримати визнання можна реалізувати за рахунок досягнень на роботі або в творчості.

Любовний гороскоп для знаку зодіаку Лев чоловічої статіГороскоп для Лева чоловіка на жовтень 2021 року дає прогноз на особисте життя

Вільні від стосунків Леви чоловіки відчують гостру потребу знайти собі пару і можуть зайти надто далеко в своїх пошуках. Хаотично міняючи партнерів, відвідуючи безліч побачень і зустрічей, чоловік Лев може відштовхнути потенційно перспективних кандидаток. В результаті Лев може отримати партнерку, з якою йому швидко набридне бути поруч. Швидше за все, Лев чоловік не сподівається зустріти свою долю в жовтні. Ці чоловіки просто дозволяють собі насолодитися моментом і увагою красивих жінок.

Лев, який має сталі стосунки, може відчути на собі ревнощі з боку своєї другої половинки. Деякі будуть заслужені і матимуть під собою підґрунтя, а деякі – ні.

Якщо Лева звинуватили марно, краще не починати вибачатися і навіть більше не сперечатися. Щоб звести всі конфлікти з коханою жінкою до «немає», насамперед потрібно оточити її увагою і турботою, а вже потім спокійно і вдумливо прояснити ситуацію. Якщо Лев чоловік не буде піддаватися своїм пристрастям, тоді він зможе підтримувати і відносини, і свої нерви.

Пов’язані шлюбом Леви чоловіки відчують приплив любовних сил. Ці сили краще спрямувати не на пошуки коханки, а до своєї другої половинки. Навіть, якщо така ніжність і турбота спочатку буде для неї незвичною. Розтопивши увагою серце коханої дружини, Лев чоловік зможе по-новому поглянути на свою дружину, знову побачити в ній те, що одного разу вразило його в саме серце і змусило взяти шлюб.

Гороскоп Лева жовтень 2021 радить приділяти увагу своєму здоров’юГороскоп Лева жовтень 2021 радить приділяти увагу своєму здоров’ю

Ніяких нововведень в плані вправ чи фізичних навантажень в цьому місяці чекати не доводиться – Лев до цього не буде готовий.

Скоріше  за все представники Лева просто хочуть проводити час вдома, а не у спортзалі. Вони захочуть розслаблятися, слухати хорошу музику і медитувати.

Гороскоп на жовтень 2021 року радить Леву приділяти більше уваги своєму здоров’ю. Очищаючі дієти для Лева зараз доводять свою особливу ефективність. Також прийшов час пройти чергове планове обстеження – навіть якщо вас нічого не турбує, воно буде дуже інформативним.

Лев: порада на жовтень 2021 для представників цього знаку зодіакуПорада Леву на жовтень 2021 року

  • Проводьте більше часу зі своїми близькими. Сім’я і близькі стануть для вас джерелом невичерпної енергії, яка дозволить вам рухатися до своєї мрії.

У жовтні 2021 є дні, які підсилюють нас і такі, які навпаки – приносять додаткові ризики

Дні сили в жовтні

Небезпечні дні жовтня

Гороскоп на жовтень 2021 для

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст