ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева січень 2022: кохання, робота, здоров’я

Гороскоп Лева січень 2022: кохання, робота, здоров’я

На початку року знак зодіаку Лев матиме і злети, і складнощі, в першу чергу, це стосується особистого життя. Про це розповідає гороскоп для Лева на січень 2022 року і робить прогноз на кохання, роботу, здоров’я.

  • Сприятливі дні у січні 2022 для Лева: 15, 20, 23, 24, 28
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Лев: 3, 7, 12 січня 2022 року.

Гороскоп для Лева на січень 2022: загальна характеристика періодуГороскоп для Лева на січень 2022: загальна характеристика періоду

Астрологи вважають, що перший місяць року пов’язаний із бажанням творити. Проте гороскоп на січень 2022 року попереджає Лева про те, що перед реалізацією нових проектів доведеться розібратися з тими, що вже перебувають у роботі. Вони не обов’язково пов’язані з трудовою діяльністю – вдома можуть долати дрібні побутові проблеми. Лев зможе їх подолати, хоча ці дрібниці дратуватимуть. Щоденні домашні турботи і побутові негаразди будуть напружувати Лева, нагадуючи, що навіть король Лев живе серед людей і має також якісь обов’язки.

У сімейних відносинах спроба Лева перекласти відповідальність на партнера може спричинити конфлікти.

Особисте життя викликатиме багато запитань. У січні 2022 року Лев може зіткнутися з проблемами близьких та далеких родичів, у тому числі – пов’язаних із здоров’ям. Це не дасть розслабитися.

Самотні представники знаку зодіаку Лев не будуть відчувати особливого бажання спілкуватися. Однак, якщо Леви зможуть пересилити себе, вони мають шанс знайти серйозні відносини. Зав’язавши нове знайомство, Леву важливо пам’ятати про те, що потенційний партнер потребує такої ж уваги. І, хоча людям цього знаку важко з цим змиритися, проте – якщо хочеться чогось серйозного, доведеться вчитися не лише отримувати, а й віддавати.

Гороскоп Лева січень 2022: кохання і особисте життяГороскоп Лева січень 2022: кохання і особисте життя

Початок року пов’язаний із підвищеною емоційністю. Любовний гороскоп на січень 2022 року рекомендує Леву більш тверезо дивитися на речі. Надмірна упередженість може заважати стосункам та підривати впевненість у собі.

Знайти вихід із будь-якої, навіть найскладнішої ситуації, допоможе компроміс.

За допомогою взаємоповаги можна подолати будь-яку кризу. Знаку зодіаку Лев залишається лише розібратися, чи хочеться зберегти стосунки, чи вони себе вже зжили.

Гороскоп для Лева пропонує приділяти близьким більше уваги, навіть, якщо настрій цьому не сприяє.

Самотні представники знаку зодіаку Лев скоріше за все проведуть місяць спокійно. Мало хто захоче подолати свою апатичність і завести нові знайомства. Можливо, Леву треба трохи відпочити та відновити енергетичний баланс, щоб надалі знову блищати та бути у центрі уваги.

Друга половина місяця розставить всі крапки. Непорозуміння між партнерами загостриться, проте допоможе дійти правильних висновків. Якщо стосунки хочеться зберегти, Лев не повинен проявляти корисні мотиви.

Приділяючи увагу, не потрібно вимагати такої ж віддачі у відповідь, вона буде, але не миттєво. Зміцнити відносини допоможе спільний відпочинок та спогади про минуле. Там можна знайти відповіді на актуальні запитання.

Знак зодіаку Лев: Гороскоп на січень 2022, робота і фінансиГороскоп Лева січень 2022: робота і фінанси

Перший місяць року потребує вміння переглядати пріоритети. Гороскоп на січень 2022 року попереджає Лева про те, що місяць вимагатиме від нього чимало.

Важко поєднати вирішення робочих та побутових проблем. Тому бажано оптимізувати вільний час так, щоб не завдати шкоди здоров’ю. Якщо Лев намагатиметься бути скрізь і відразу, він може дійти до нервового зриву.

Форма вимагає себе уваги. Січень 2022 підходить для роботи над собою. Хтось може відчути потребу змінити імідж, а комусь захочеться покращити фізичний стан. Зірки підтримають у будь-яких починаннях.

Робоча ситуація може вийти з-під контролю. Провини Лева в цьому не буде, яких би зусиль він не докладав. Сукупність зовнішніх факторів вестиме ситуацію за тим сценарієм, який далекий від бажань Лева. Однак змінити її Лев не зможе, тому гороскоп рекомендує підлаштуватись під неї, щоб не зазнати втрат. Час допоможе розставити акценти у стосунках.

Можливо, що Лев усвідомлює їхню безперспективність і відмовиться від старих знайомств, що викликають негативні емоції. У майбутньому виявиться, що цей знак зодіаку від цього нічого не втратив.

Фінансова ситуація у Лева у січні суттєво не зміниться. Чекати на серйозні вливання грошей не доводиться. Гороскоп попереджає про небезпеку марнотратства. Зараз Леву треба дбайливіше ставитись до грошей. Можливо, що найближчим часом вони знадобляться на більш серйозні потреби.

Місяць оптимальний для роботи над собою. Гороскоп на січень 2022 року Леву пропонує зайнятися фізичною формою. Знак схильний до обжерливості, що може негативно впливати на фігуру.

Знак зодіаку Лев: здоров’я і самопочуття у січні 2022Гороскоп Лева січень 2022: здоров’я і самопочуття

Зазвичай довгі новорічні і різдвяні вихідні для багатьох стають приводом провести їх на дивані з тарілкою печива поруч. Набагато корисніше вирушити на активну прогулянку або піти у спортивний зал. Тим більше, що в січні 2022 року положення Марса допомагає будь-яким видам тренувань, навіть якщо це просто ходьба. Проте треба починати поступово. Астрологи рекомендують вибрати той вид занять, який справді до вподоби, а не тренуватися через силу.

Здоров’я Лева у січні 2022 потребує уваги.

При цьому вік не має значення: не варто заспокоювати себе, що хронічні хвороби виникають лише в зрілості. Крім того, через напруження на роботі і вдома, у Лева може давати збої нервова система.

Безвідповідальне ставлення до себе, харчування, далеке від здорового, недосипання та нервові стреси роблять свою справу.

Тому тим представникам знаку зодіаку Лев, хто тривалий час не проходив профілактичних оглядів у лікарів, гороскоп на січень 2022 рекомендує не ігнорувати спеціалістів. Багато проблем допоможе уникнути зміна звичок.

Гороскоп на січень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст