ГоловнаЗдоров’яЯк правильно ходити на прогулянках, щоб мати здоров’я і покращити фігуру

Всі знають про користь піших прогулянок. Проте не всі вміють правильно ходити. Прості рекомендації допоможуть мати гарне здоров’я, піднесений настрій. І ще прогулянки корисні, щоб покращити нашу фігуру і поставу.

  1. Важливими факторами прогулянок для користі здоров’я і фігури являються: регулярність і тривалість.
  2. Під час прогулянок швидкість руху не повинна бути надто великою, щоб Ви не пріли в одязі. Для перевірки: якщо Ви йдете у правильному темпі, то повинні розмовляти, не задихаючись. Проте під час прогулянки у такому темпі не варто розмовляти.
  3. Потрібно контролювати правильність ходи: крок робимо на п’яту і відштовхуємося носком. Якщо ходити таким чином (правильна хода), то під час прогулянки зміцнюються гомілки і м’язи литок. Завдяки чому покращується форма ніг.
  4. Для прогулянок, за можливості, краще обирати маршрути з пагорбами. Невеликі підйоми і спуски будуть давати більш інтенсивне навантаження організму. Що сприяє більшому спаленню калорій. Якщо місцевість рівна, то можна прокладати маршрути, щоб були невеликі сходи, по яким зручно піднятися, а потім – спуститися.
  5. Корисна умовно «інтервальна» прогулянка. Тобто зміна швидкості руху. Перші 15 хвилин прогулянки швидкість руху повинна бути помірна, щоб організм розігрівся. Потім можна використати «інтервальний» метод. Наприклад, 3 хвилини йти у більш високому темпі, а потім 3 хвилини – у сповільненому. Але важливо контролювати свій стан, як зазначено у п.2.
  6. Під час руху добре в такт розмахувати руками. Це допомагає краще тримати рівновагу і наш організм працює більш ефективно.
  7. Для прогулянки важливо вибрати правильний одяг, щоб не було жарко.Також повинно бути зручне взуття.

Такі прості рекомендації, як правильно ходити, допоможуть зміцнити своє здоров’я, скинути вагу і покращити фігуру.

Ви не можете копіювати текст