ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева серпень 2023 обіцяє діловий та продуктивний місяць

Гороскоп Лева серпень 2023 обіцяє діловий та продуктивний місяць

Астрологічний прогноз для знаку зодіаку Лев сприятливий на кінець літа. Гороскоп Лева серпень 2023 обіцяє діловий та продуктивний місяць. Більш детально, які ймовірні події та ситуації очікують на Лева в серпні у сфері кохання, фінансів, здоров’я та на роботі, розповідає гороскоп.

Гороскоп для знаку зодіаку Лев серпень 2023 дає загальну характеристику періоду та називає сприятливі та несприятливі дні серпня для Лева

У серпні частина представників знаку зодіаку Лев має свій особистий Новий рік, який обов’язково треба відзначити – святкуйте свій День народження!

Астрологи передбачають досить сприятливий період для Левів. Звичайно, не  всіх все пройде гладко, але тенденція місяця такі, що більш менш серйозні проблеми можуть очікувати на Лева на роботі (в діловій сфері). Стосовно особистого життя теж можуть бути труднощі, але чи виникнуть вони взагалі, чи як будуть подолані – багато в чому залежить від самого знаку зодіаку Лев. Всі інші сфери життя очікуються без серйозних неприємностей. Отже

Знак зодіаку Лев наприкінці літа буде в чудовому настрої. Ніщо не завадить радіти життю, бути на позитиві.

Часом, амбіції Лева навіть зашкалюють, тому варто трохи приглушити власні бажання й треба прислухатися до оточуючих. Астрологи радять Леву частіше йти на поступки та компроміси, щоб позбавити себе конфліктів.

Гороскоп для Лева на серпень 2023 року обіцяє діловий та продуктивний місяць.

Люди цього знаку зодіаку будуть переповнені енергією, а тому можна сміливо спрямовувати її в творчі проєкти. Якщо є відчуття, що сил та часу вистачить на задумане, тоді треба братися за реалізацію.

Кар’єрне зростання, гроші та інші досягнення Лева найбільш ймовірні в період з 3 по 12 серпня. В цей час з’являться перспективні пропозиції, тому треба бути активніше. У жодному разі не можна давати волю надмірним емоціям.

  • Сприятливі дні для знаку зодіаку Лев: 6, 15, 21, 25, 30 серпня
  • Несприятливі дні серпня 2023 для Лева: 4, 8, 19, 27

Гороскоп Лева серпень 2023: фінанси

Ретроградна Венера в серпні подорожує знаком Лева. Це непростий період для роботи та взаємодії з партнерами. Потрібно бути гранично гнучким та лаконічним у спілкуванні. Тоді з’являться шанси на професійні успіхи та співпрацю.

Ситуація із грошима складається неоднозначно. Найімовірніше надходження коштів – 7, 8, 9, 18, 17, 28 і 27 серпня. Проте більшість їх піде на покупки та інші потреби. Кредит, старі борги та домашній клопіт – ось, куди Лев витрачатиме  отримані гроші. Але наприкінці місяця ситуація стабілізується. Фінансове становище Лева стане набагато рівнішим.

Гороскоп серпень 2023 для знаку зодіаку Лев: прогноз на роботу та ділову сферу

Робоча сфера не надто потішить Лева. А все через можливі напружені стосунки з керівництвом чи партнерами. Як прогнозують астрологи, більшість розбіжностей буде через фінанси. Не виключено, що Лев ділитиме спільне майно або спільно зароблені гроші. Співпраця також може змінитися на тлі частих конфліктів. Гостро стоятимуть питання, які в минулому напружували Лева.

Представники знаку зодіаку Лев, хто працює, як наймані працівники, не будуть задоволені ситуації на роботі та рівнем оплати праці. Проте гороскоп на серпень рекомендує Леву на роботі поводитися більш м’яко та делікатно, частіше йти на компроміс.

Тим представникам Лева, хто нещодавно відкрив свою справу, треба бути особливо уважним та прозорливим. Не можна зриватися на оточуючих, якщо щось йде не так, як хотілося б. Треба спілкуватися з партнерами та компаньйонами спокійно та аргументовано. Інакше це нашкодить кар’єрі та бізнесу.

Перебування активного Марса в 2 Домі гороскопу Лева дуже вплине на його працездатність. Нехай темп роботи трохи сповільнений, але все одно ви впевнено рухаєтеся до успіху.

Третя декада місяця виявиться дуже складною у професійній галузі. Якщо надто наполегливо йти до мети, то є шанс не отримати бажаний результат. В серпні всі справи краще вирішувати спокійно, поступово, але не відворотно. Як то кажуть «степ бай степ» – крок за кроком.

Уран і Сонце перебувають у негармонійному аспекті один до одного. Це може негативно вплинути на відносини з колегами, проєктами та кар’єрними планами.

Наприкінці місяця гороскоп на серпень 2023 радить Леву трохи зменшити діловий темп.

Тим більше, що з 23 серпня Меркурій стає ретроградним, що уповільнює всі поточні справи й не рекомендується починати щось нове.

Гороскоп кохання Лева серпень 2023

Астрологи дають прогноз на те, як можуть розвиватися події в особистому житті як сімейного Лева, так і самотнього.

Планета краси, кохання та грошей Венера продовжить свій рух в 1 Домі гороскопу Лева. Зазвичай така ситуація вказує на те, що Лев повинен сам створювати своє щастя. Проте ситуація ускладнюється тим, що в серпні Венера ретроградна й тому у відносинах все буде не так просто.

Гороскоп на серпень не виключає сварки Лева з партнером чи емоційні взаємні закиди. Якщо в минулому залишилися не вирішені проблеми, наприкінці цього літа вони можуть знову з’явитися на обрії.

Не виключена ситуація, коли колишні кохані Лева нагадають про себе. Любовний гороскоп на серпень 2023 року застерігає Лева: не треба звалювати провину за те, що відбувається на партнера чи обставини. Візьміть долю у свої руки і не тікайте від проблем. Це слушний час для виправлення помилок – тепер можна закрити неприємне питання раз і назавжди.

Якщо складні емоційні ситуації повторюються щоразу, представнику Лева слід звернутися за порадою до психоаналітика, з’ясувати вихідну причину проблеми.

Цією порадою також можуть скористатися самотні представники знаку зодіаку Лев, яким не вдається влаштувати своє особисте життя протягом тривалого часу.

Одружені Леви можуть проходити через серйозні проблеми. Наприклад, складне розставання чи поділ майна.

Важлива рекомендація для Лева: в ситуації, коли вже нічого не можна виправити, залиште цей важкий вантаж у минулому, переверніть сторінку і почніть спочатку. На новому етапі життя ви не повторите минулих помилок.

У Лева є всі шанси зберегти сім’ю чи партнерство, якщо він нарешті вирішить залишені раніше проблеми та намагатиметься бути терплячим до своєї другої половинки. Тобто майбутнє в особистому житті багато в чому залежить від самого Лева.

Гороскоп здоров’я знаку зодіаку Лев на серпень 2023

Фізичне здоров’я у серпні у Лева чудове. Сонце – покровитель і управитель Лева, перебуває в 1 Домі гороскопу. І це сприятливо позначиться на всьому організмі.

Головне на цей період – стежити за психічним та психологічним станом. Якщо Лев буде все сприймати близько до серця і постійно нервуватимете, то імунітет знизиться.

Гороскоп здоров’я рекомендує бути особливо уважними до свого самопочуття тим Левам, у кого є проблеми з серце та судинами, були нарікання на суглоби. Треба знайти час та відвідати медичний заклад, здати аналізи та пройти повний медичний огляд. Ці профілактичні заходи можуть вберегти Лева від багатьох проблем зі здоров’ям. Не варто заспокоювати себе тим, що поки що нічого не болить. Кола заболить, можливо, пізно.

Гороскоп здоров’я Лева на серпень звертає увагу чарівних представниць цього знаку зодіаку – жінкам слід подбати про вагу. Це і гарний вигляд, і, що важливо, здоров’я. Щоб тримати себе у формі, потрібно правильно харчуватися. Жодних калорійних та жирних страв. Необхідно виключити алкоголь і все те, що погано позначається на шлунково-кишковому тракті. Поради астрологів щодо корисних продуктів для Лева можуть стати в пригоді.

Всім відомо, що харизматичного та сильного Лева важко чимось налякати чи спантеличити. Проте наприкінці літа люди цього знаку зодіаку будуть дуже недовірливими. Про себе нагадають старі страхи, комплекси та образи.

Все це, безумовно, погано позначиться на емоційному стані Лева. Відпочинок на природі, довгі піші прогулянки – хороший помічник проти хандри та депресії. Гороскоп на серпень радить Леву більше гуляти, зустрічатися з близькими та відпочивати біля водойми.

Загальний гороскоп Лева на весь 2023 рік

Гороскоп на серпень 2023

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст