ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Лева квітень 2022: кохання, робота і професійна сфера, здоров’я

Гороскоп Лева квітень 2022: кохання, робота і професійна сфера, здоров’я

Квітень обіцяє бути досить успішним для знаку зодіаку Лев, якщо той не проґавить удачу. Про це розповідає гороскоп Лева на квітень 2022 року і дає прогноз на кохання, робота і професійна сфера, здоров’я, які сприятливі дні і несприятливі дні квітня

знак зодіаку Лев квітень 2022: сприятливі дні і несприятливі дні квітняГороскоп Лева квітень 2022: сприятливі дні і несприятливі дні квітня

Гарний прогноз на квітень дає гороскоп для Лева. Він закликає забути про лінощі і чітко реагувати на події, які відбуваються. Розвинена інтуїція підкаже, яке рішення буде найоптимальнішим у конкретній ситуації.

Застереження для Лева: ви звикли мислити масштабно, а це може стати на заваді у вирішенні звичайних приземлених питань.

Якщо Лев не поставить конкретну мету, то може з легкістю пропустити вигідні пропозиції.

Гороскоп на квітень 2022 року обіцяє Леву удачу, особливо тим представникам знаку зодіаку, хто займається власним бізнесом. У квітні з’явиться можливість розширювати ділові зв’язки і контакти. Також на Лева очікують відрядження та поїздки.

Ті представники знаку зодіаку Лев, які перебувають у пошуку роботи, повинні звернути увагу на своє оточення. Можливо, саме знайомі мають інформацію про цікаву вакансію. Небесні світила пропонують Леву не замикатися в існуючих межах, а активно рухатися вперед.

Початок квітня найбільш сприятливий для фінансових надходжень ззовні, але гороскоп радить Леву бути стриманим з витратами, особливо в середині місяця.

  • Сприятливі дні у квітні 2022 для Лева: 1, 7, 10, 12, 16
  • Несприятливі дні: 18, 22, 25 квітня 2022 року.

Знак зодіаку Лев: гороскоп на квітень 2022 дає прогноз на кохання і сімейні стосункиЗнак зодіаку Лев: гороскоп на квітень 2022 дає прогноз на кохання і сімейні стосунки

Любовний гороскоп на квітень говорить Леву про те, що ця сфера пов’язана з небезпеками і більшою мірою стосується матеріальних проблем, ніж побудови відносин.

Представники Лева будуть більше перейматися фінансовими питаннями, а не особистим життям. Деякі представники Лева можуть отримати несподівану спадщину, а в когось з’явиться підробіток, який добре оплачується.

Ситуація в сім’ї в одруженого представника Лева залежить від самого знаку.

Щоб зміцнити сімейні відносини, гороскоп рекомендує Леву більше уваги приділити інтимній сфері. В квітні буде доречно прояв фантазії та відвертості з партнером.

Якщо в сім’ї Лева щось «не клеїться» в сексуальних стосунках, тоді варто проконсультуватися з фахівцями в даній сфері, а не залучати до свого інтимного життя родичів чи подруг. Інтимною інформацією ділитися не варто.

Вільний від стосунків Лев в квітні енергійний і впевнений у собі. Він відчуває приплив сил і бажання подобатися.

Любовний гороскоп на квітень 2022 року прогнозує вільному Леву відкритість до любовних пригод, що вітається, але нагадує про здоровий глузд.

Легкий флірт підвищує впевненість у собі, але не обіцяє довгострокових стосунків. До романів варто поставитися з обережністю, особливо заміжнім представницям знаку зодіаку Лев.

Сімейна Лев жінка може поринути у вир любовних втіх, проте наслідки такого вчинку можуть бути непередбачуваними. Варто подумати, що важливіше: миттєве задоволення або сімейне життя, що склалася, що стоїть на кону.

Лев: гороскоп квітень 2022, робота і професійна сфераЛев: гороскоп квітень 2022, робота і професійна сфера

Більшу частину квітня Сонце знаходиться в 9 Домі гороскопу, що спричинить  великий інформаційний потік. Тому Лев може зіштовхнутися з необхідністю ретельного аналізу: висока ймовірність пропустити щось дійсно важливе. Щоб цього не сталося, на допомогу прийде інтуїція Лева.

Стосовно професійної діяльності, розташування планет досить сприятливе для того, щоб досягти успіху, хоча для цього і доведеться добре попрацювати. В цей період конкуренти не сплять, колеги теж не виявляють дипломатії, але Лев має стримувати себе і намагатися знаходити компроміс.

Гороскоп Лева на квітень 2022 рекомендує зайнятися самоосвітою або приділити увагу підвищенню кваліфікації.

Додаткові знання і нові навички можуть стати в нагоді в майбутньому. Прагнення Лева по заслугах оцінить керівництво, що допоможе в подальшому отримати підвищення.

Для Лева буде добре відвідати майстер-клас, тренінг, семінар. І це навчання може стосуватися як робочих навичок, так і особистісного зростання. Всі ці дії допоможуть у зміцненні матеріального становища.

Перша декада квітня, під впливом Сонця і Меркурія, це чудовий час для всього вищесказаного – для навчання і самоосвіти.

Друга та третя декади квітня сприятливі для реалізації довгострокових проектів. Якщо Лев поставить перед собою задачу або сформулює мету, він має всі шанси для її досягнення, завдяки тому, що застосує інформацію, отриману раніше.

Гороскоп на квітень 2022 радить знаку зодіаку Лев приділити увагу діловим зв’язкам. Ділові контакти знадобляться, щоб досягти мети.

Багатьом представникам Лева доведеться заповнювати багато документів. Це можуть бути договори чи отримання необхідних довідок у державних установах. Всі документи слід перевіряти.

Гороскоп Лева квітень 2022: здоров’я і самопочуттяГороскоп Лева квітень 2022: здоров’я і самопочуття

Згідно прогнозу гороскопа, в квітні у Лева не повинно бути серйозних проблем зі здоров’ям. Виключенням може бути неврологія.

Астрологи не виключають погіршення самопочуття Лева через ймовірні сварки і скандали. Щоб зменшити ризик непорозуміння і, як наслідок, нервування, Леву слід направляти свою енергію в корисне русло. Бажано, щоб процес був пов’язаний із фізичною активністю чи рухом на свіжому повітрі.

У другій половині квітня представникам Лева треба ставитися більш дбайливо до свого організму. Якщо ви ведете активний спосіб життя, треба бути пильними, тому що зростає ризик травмування.

Квітень сприятливий для заходів щодо догляду за собою. Можна скористатися місячним календарем краси на квітень 2022, який дає поради по догляду за собою в кожен день місяця з урахуванням місячних фаз.

Гороскоп квітень 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст