ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Козерога серпень 2023: кохання, фінанси та робота, здоров’я,

На серпень 2023 року гороскоп для Козерога прогнозує випробування в різних сферах життя. І як Козеріг пройде ці випробування, залежить від нього. Отже, який астрологічний прогноз на кохання, фінанси та роботу, здоров’я та самопочуття в серпні?

Гороскоп серпень 2023 для знаку зодіаку Козеріг: загальна характеристика періоду

Багато представників Козерога можуть мати кар’єрні досягнення, якщо вийдуть з власної зони комфорту.

Доля підкине знаку зодіаку Козеріг випробування, але не такі вже й тяжкі, щоб він не міг їх подолати.

Тому гороскоп радить Козерогу, якщо з’являються проблеми, слід мобілізуватися для їх ліквідації. Нехай розв’язати їх вийде може й не відразу, але поступово все владнається.

  • з 1 по 12 серпня очікуються зміни в роботі, соціальній та громадській сфері Козерога. Тому йому доведеться швидко адаптуватися до нової ситуації.
  • з 13 по 22 серпня можуть відбуватися цікаві події, які спонукатимуть цей знак зодіаку проявляти ініціативу.

На жаль, ймовірні зміни з матеріальними статками й навряд чи вони залишаться стабільними на колишньому рівні.

Для знаку зодіаку Козеріг важливо наприкінці серпня поводитися економно, щоб не опинитися у кризовій ситуації. Всі покупки повинні бути тільки необхідні та заплановані.

В соціальній сфері головне, щоб Козеріг був у центрі уваги – ніякого ховання в тінь, тільки публічність, навіть серед своїх. Тобто не можна ховатися вдома, слід частіше бувати «на людях».

Особисте життя як самотніх представників Козерога, так і одружених буде складним.

Тому слід уважно ставитися до своїх близьких людей, щоб уникнути розставання.

Не можна забувати про своє здоров’я: знак зодіаку Козеріг повинен бути уважним до свого самопочуття, щоб реагувати на найменші зміни.

Козерогам потрібно бути обережнішими на дорозі. Не виключені штрафи, затори в дорозі та аварії.

  • Сприятливі дні для Козерога: 4, 9, 13, 27, 31 серпня 2023 року
  • Несприятливі дні серпня для знаку зодіаку Козеріг: 1, 6, 21, 29.

Гороскоп Козерога серпень 2023: фінанси та робота

Цього місяця легко потрапити в пастку, збанкрутувати або залишитися без копійки. Тому гороскоп для Козерога наполегливо радить йому в серпні не піддаватися на спокуси, не займатися марнотратством. Великі суми краще тримати при собі не розкидатися.

Можливі непередбачувані витрати.

Гороскоп рекомендує відмовитися від великих розваг та шопінгу. Всі великі покупки мають бути заплановані. З продажем нерухомості чи майна теж будьте обережнішими.

При цьому астрологи кажуть, що Козеріг не повинен сидіти вдома на хлібі й воді – розваги теж потрібні, але в розумних межах.

Багато Козерогів в серпні будуть вирішувати чи взяти відпустку чи старанно попрацювати? Тут все залежить від обставин, наявності грошей та настрою. А може бути золота середина – і встигнути попрацювати, і відпочити.

Якщо у Козерога є справи з зарубіжними партнерами, то їм слід бути готовими, що партнерські відносини можуть ускладнитися з різних причин. Але головною причиною розбіжностей будуть через гроші, наприклад чи їх не поділили, чи не отримали у строк.

В деяких Козерогів через фінансову ситуацію справа може дійти навіть до суду. І не виключено, що завершиться все це лише на початку осені. Тому Козеріг повинен своєчасно звертатися до юриста за консультацією. Як прогнозує гороскоп для Козерога на серпень, восени ситуація стане більш прозорою та оптимістичною. Але від Козерога знадобиться міцна витримка та мудрість.

Застереження для Козерога на серпень

  • від ризиків, пов’язаних із роботою та кар’єрою, краще відмовитися;
  • не варто займатися чужими грошима, вкладами кудись кошти та брати кредит.

Проте й пасивна поведінка недоречна. Зазвичай Козеріг від природи відомий своєю розсудливістю, тому навряд чи дозволить себе надурити. Але пильність і ще раз пильність!

Гороскоп Козерога серпень 2023: кохання, відносини, сім’я

Планета кохання, краси та грошей Венера знаходиться у 8 Домі гороскопу Козерога. Нагадаємо, що в серпні Венера ретроградна. Таке розташування Венери посилює такі жіночі якості, як пристрасність, чуттєвість, емоційність. Однак стабільність та спокій відійдуть на другий план.

Особисте життя деяких Козерогів зміниться, можливо, з їхньої власної ініціативи.

Гороскоп на серпень застерігає Козерога від прийняття поспішних рішень під впливом емоцій, інакше через якийсь час цей знак зодіаку може спіткати розчарування.

Любовний гороскоп Козерога на серпень 2023 попереджає, що цей місяць буде складним у сімейному житті.

Доведеться вирішувати проблеми навчання дітей, влаштовувати їх у гарні навчальні заклади. Складнощі з родичами також отримають своє продовження. Ситуації, які трапилися раніше, розвиватимуться і вимагатимуть безпосереднього втручання Козерога.

Козероги, які перебувають у шлюбі або в серйозних відносинах, можуть відчути нудьгу та одноманітність у своєму житті. Не варто шукати розваг чи яскравих емоцій на стороні, і тим більше не варто приймати важливих рішень, не зваживши наслідків.

Любовний гороскоп радить Козерогу спробувати урізноманітнити стосунки в парі, поекспериментувати в сексуальній сфері – варто проявити ініціативу. Нові відчуття допоможуть знову почувати себе коханою та бажаною людиною.

Особисте життя неодруженого Козерога

У закоханих Козерогів виникне дилема: залишитись разом і намагатися налагодити стосунки, або перестати зустрічатися.

Ті представники знаку зодіаку Козеріг, хто поки що знаходиться в пошуку своєї половинки, можуть зустріти цікаву людину і відчути до неї сильну симпатію. Але, найімовірніше, не варто очікувати на взаємини, тому що ця люди може бути вже «зайнята».

Деякі Козероги можуть мати таємний роман з начальником чи відомою людиною. В такому випадку не варто будувати планів чи покладати якісь сподівання на продовження: стосунки швидко закінчаться.

Через ретроградність планет, Козеріг в серпні не повинен приймати жодних рішень, тим більше – важливих. Коли планети почнуть свій нормальний рух, все, що відбувається, виглядатиме зовсім інакше.

Гороскоп здоров’я знаку зодіаку Козеріг в серпні 2023

Всім Козерогам в останній місяць літа потрібно слідкувати за своїм здоров’ям. В багатьох представників цього знаку зодіаку імунітет буде знижений, а запас енергії закінчується. Тому потрібно більше відпочивати, за можливості поїхати в подорож, у відпустку, або взяти путівку до санаторію.

Якщо немає можливості брати відпустку, тоді варто частіше бувати на природі, дихати свіжим повітрям і мислити позитивно. Серпень – гарний час для заняття спортом або загального фізичного навантаження.

Тренуючись у спортивному залі, не слід себе завантажувати тренажерами – «залізом», краще зробити акцент на кардіотренування.

Представники Козерога можуть гірше почуватися через тиск. В першу чергу це ті, у кого проблеми з судинами, серцем та щитовидною залозою.

Гороскоп здоров’я на серпень рекомендує жінці знаку зодіаку Козеріг слідкувати за вагою. Рекомендується виключити з раціону «шкідливі» продукти, алкоголь. Можна скористатися порадами астрологів щодо правильного харчування Козерога.

Гороскоп на 2023 рік для знаку зодіаку Козеріг

Гороскоп на серпень 2023

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст