ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп грудень 2022 Телець: напружений період очікує на цей знак зодіаку в...

Гороскоп грудень 2022 Телець: напружений період очікує на цей знак зодіаку в особистих відносинах

Непростий кінець року передбачається для Тельця – напружений період очікує на цей знак зодіаку в особистих відносинах. І в більшості випадків через самого Тельця. Про це розповідає гороскоп на грудень 2022 для знаку зодіаку Телець і також дає прогноз на роботу та сферу здоров’я, називає сприятливі та несприятливі дні грудня

На що може очікувати в грудні 2022 знак зодіаку Телець?На що може очікувати в грудні 2022 знак зодіаку Телець?

Гороскоп на грудень 2022 попереджає Тельця, що останній місяць року може стати напруженим. Особливо це стосується особистого життя як самотнього, так і одруженого Тельця. Тому слід проявляти пильність та обережність у поводженні з другою половинкою та новими знайомими. Гороскоп на грудень 2022 рекомендує Тельцю поводитися розсудливо, а всі кроки продумувати заздалегідь.

Загалом, зібраність та мобільність допоможуть вибратися зі складних ситуацій. Але представникам Тельця доведеться пережити нелегкий період, в якому будуть проблеми, претензії людей та кризові моменти.

Останні більше торкнутися грошей, товару та засобів інформації. Не виключено несподіваний прибуток чи збитки, від усіх невдач застрахуватися не вдасться. Перебування Венери у 8 Домі гороскопу вказує на те, що доведеться займатися питаннями спадщини та виходити зі складних ситуацій.

Деяким представникам знаку зодіаку Телець у грудні захочеться побути на самоті, морально відпочити. Деякі закохані Тельці вирішать провести цей місяць удвох із обранцем.

  • Сприятливі дні у грудні 2022 року для Тельця: 22, 23, 26, 27, 30
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Телець: 8, 13, 18 грудня 2022

Гороскоп грудень 2022 для знаку зодіаку Телець: кохання, особисті відносини, стосунки в сім’ї ТельцяГороскоп грудень 2022 Телець: кохання, особисті відносини, стосунки в сім’ї Тельця

Планета кохання та краси Венера перебуває у 8 Домі гороскопу Тельця. Пізніше, коли планета перейде в 9 Дом гороскопу та «потоваришує» з Меркурієм, Телець наповниться впевненістю та ентузіазмом.

Знак зодіаку Телець станете рішучим та ризикованим, переважно у відносинах з партнером. Любовний гороскоп на грудень 2022 року Тельцю рекомендує бути обережним, щоб не розчаруватись у близькій людині.

Застереження для самотнього Тельця

У жодному разі не робіть необачних вчинків. Думайте головою, а не підкоряйтеся своїй пристрасті. Якщо з кимось познайомилися, сходили на побачення, це не означає, що потрібно одразу ж будувати з партнером плани.

У середині та наприкінці місяця самотній Телець може завести знайомство. Відбудеться воно у подорожі чи на сесії. Можна однозначно сказати, що новий партнер – особистість начитана, гармонійна і дивиться у такому напрямку, як і Телець. Проте не варто одразу будувати довгострокові плани, краще придивитися одне до одного і розвивати стосунки поступово.

Прогноз на сімейне життя знаку зодіаку Телець

Сімейний Телець може завести адюльтер на стороні. Але цьому Тельцю треба мати на увазі, що «походи на ліво» не залишиться в таємниці. Можливо, чоловік або дружина дізнається про те, що Телець «загуляв (загуляла)».

Гороскоп на грудень 2022 каже знаку зодіаку Телець:

  • не варто випробовувати долю, якщо вашому шлюбу вже багато років. Кохання втратити легко, а ось повернути все у щасливе русло вже складно.

Щоб стосунки в сім’ї Тельця були гармонійними, не слід сексуальну тему відсувати на задній план. Краще оновити близькість, експериментувати в ліжку. Завдяки Венері у 8 Домі можна більше обговорювати з партнером інтимну тему, це зміцнюватиме шлюб.

Застереження для сімейного Тельця

Ні в якому разі не розповідайте нікому про подробиці особистого життя! Навіть найближчими людям!

Якщо хочеться вирішити проблеми, тоді краще записатися до психолога.

Сімейному Тельцю важливо думати про свої інтереси та справи. Не варто поринати з головою в те, що говорить і робить друга половинка. Так, підтримувати партнера необхідно, але й про себе не варто забувати.

У сімейного Тельця буде вдалою поїздка на відпочинок. Подружжю краще вирушити за кордон, щоб заграла кров і кохання заграло новими фарбами.

Гороскоп Тельця грудень 2022: робота, кар’єра, фінансиГороскоп Тельця грудень 2022: робота, кар’єра, фінанси

Авторитет Тельця в колективі однозначно зросте. І це не залишиться непоміченим керівництвом. Наприкінці року Телець вирішить провести «чистку» у діловому оточенні. З кимось доведеться розпрощатися, а з кимось Телець запланує спільну справу.

Головне, що до Тельця будуть ставитись з повагою, оцінюючи роботу та старанність найвищим балом. Гороскоп на грудень 2022 року радить представникам Тешльця більше спілкуватися з людьми, які надихають і заряджають на активну діяльність.

Вдало пройдуть заходи, спрямовані на отримання фінансів та вкладення коштів у великі проекти.

Особливо якщо основна робота Тельця – бухгалтер, касир, агент страхової компанії. Якщо грамотно управляти сумами, що належать іншим людям, то вдасться самому збагатитися.

Швидка планета комунікацій і торгівлі Меркурій перебуває в 9 Домі гороскопу. Це сприятливо вплине на навчання та підвищення кваліфікації Тельця. Навіть, якщо ви – професіонал своєї справи, все одно захочеться поповнити багаж знань і стати на більш високий рівень розвитку.

Гороскоп на грудень 2022 передбачає, що знаку зодіаку Телець захочеться ділитися інформацією та досвідом із колегами та партнерами.

Комусь захочеться освоїти іншу спеціальність чи почати вивчати іншу науку. Це може бути педагогіка, психологія, релігія чи духовна практика. Успішним буде вивчення іноземної мови.

Можна сміливо вирушати в далеку подорож, якщо хочеться поринути в історію іншої країни або поспілкуватися із зарубіжними партнерами. Переступивши мовний бар’єр, Телець зможе дізнатися багато дивовижного про державу та її традиції.

Гороскоп грудень 2022: здоров'я ТельцяГороскоп грудень 2022: здоров’я Тельця

Згідно астрологічному прогнозу, здоров’я Тельця буде досить міцним, але ігнорувати елементарні заходи профілактики не можна. Тим більше, що цього місяця Телець можете підхопити застуду чи інфекцію. Вразливими будуть нирки та сечовивідні шляхи.

Наприкінці року для Тельця важливо не переохолоджуватися та виключити близькість із малознайомими партнерами.

Гороскоп на грудень 2022 року не рекомендує Тельцю займатися самолікуванням. Якщо десь і щось болить, слід записуватися до сімейного лікаря або конкретного фахівця.

В грудні Тельцю доведеться багато працювати і метушитися. І, скоріше за все, людям цього знаку зодіаку буде не до відпочинку, а це вже небезпечно для здоров’я. Можливі серйозні проблеми із судинами, головний біль.

На контроль слід поставити тиск, він у грудні «скакатиме» не на жарт. Якщо у Тельця і ​​раніше спостерігався збій у роботі серця, потрібно пройти обстеження у кардіолога.

Чому небезпечно ігнорувати високий тиск, який ще називають «тихою вбивцею»

Жінкам-Тільцям необхідно записатися до «жіночих» лікарів. У терміновому порядку провести діагностику щитовидки, статевих органів та молочних залоз. Ну, а загалом жінка Телець наприкінці року почуватиметься чудово.

Грудень підходить для того, щоб піти у спортзал. Тільки займатися краще з інструктором, не зображати всезнайку. Самодіяльність може довести до травми та розтягувань. Особливо, якщо Телець вже на першому тренуванні почне піднімати велику вагу або перенавантажить м’язи.

Нагадаємо, що гороскоп на грудень 2022 року закликає бути обережним в особистих відносинах, як самотніх представників знаку зодіаку, так і сімейного Тельця

Гороскоп на грудень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст