ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп грудень 2022 для Близнюків вимагає дотримуватися певних умов

Перший місяць зими неоднозначний для знаку зодіаку Близнюки. Про це попереджає гороскоп на грудень 2022 для Близнюків, який вимагає дотримуватися певних умов, щоб бути успішними. Гороскоп дає прогноз на кохання, роботу та здоров’я цього знаку зодіаку та називає сприятливі та несприятливі дні грудня для Близнюків.

Гороскоп грудень 2022: які умови повинні виконати Близнюки?Гороскоп грудень 2022: які умови повинні виконати Близнюки?

Звірившись з розташуванням небесних тіл, які впливають на ситуацію, астрологи прийшли висновку, що Близнюки можуть чудово завершити 2022 рік, якщо будуть виконувати певні умови.

Які умови повинні виконати Близнюки в грудні?

  • слухати свій внутрішній голос, тобто прислухатися до інтуїції;
  • не ризикувати грошима;
  • продумувати та зважувати кожен свій крок;
  • бути активними, якщо ви розумієте, що в якомусь питанні знаєтеся краще за інших!

Умови прості, але, зважаючи на темперамент Близнюків, багатьом людям цього знаку зодіаку доведеться докласти зусиль. Але нічого неможливого немає.

Астрологи радять Близнюкам не зважати на пліткарів, які щось говорять про вас за спиною. Нехай роблять, що хочуть, ви все одно на правильному шляху.

У сімейному житті гороскоп радить представникам Близнюків віддати лідерство своїй другій половинці, а власні замашки диктатора – сховати під замок. Тим більше, що у грудні на першому плані в Близнюків буде сім’я.

Стосовно роботи – нею не слід нехтувати, треба приділити увагу проектам, діловим партнерам та тому, що каже керівництво.

Гороскоп на грудень 2022 року радить знаку зодіаку Близнюки в будь-яких ситуаціях знаходити компроміс, вміти слухати та робити вірні висновки. В останній місяць року багато чого залежить від емоційної делікатності.

Марс поділиться своєю кипучою енергією. Але тільки в тому випадку, якщо Близнюки витрачатимуть її в розумних межах. Жодних конфліктів! Позитивно налаштуйте до себе оточуючих, поділіться з ними природним оптимізмом.

  • Сприятливі дні у грудні 2022 року для Близнюків: 3, 8, 11, 14, 17
  • Несприятливі дні для знаку зодіаку Близнюки: 22, 24, 28 грудня 2022

знак зодіаку Близнюки: робота та фінансиГороскоп грудень 2022 для Близнюків: робота та фінанси

Завдяки Сонцю, яке перебуває в 7 Домі гороскопу, Близнюки будуть активнішими та самовпевненішими в робочих питаннях. Очевидними будуть найкращі якості, що дозволить досягти цілей та залучити до себе потрібних людей.

Гороскоп на грудень 2022 рекомендує Близнюкам колективну діяльність. Самостійна робота цього місяця буде малоефективною. Якщо ж за реалізацію проекту взятися в кооперації з кимось із досвідчених у бізнесі друзів, є шанс проявити таланти і досягти успіху. Два професіонали в одній справі – це чудовий підхід.

В перший тиждень грудня 2022 року гороскоп радить знаку Близнюки бути обережнішими через свого покровителя – Меркурія. В цей період відбувається негативний аспект з Нептуном і 6 грудня квадрат з Юпітером.

Порада Близнюкам на початок грудня:

Не майте зайвих ілюзій. І не дайте оточуючим себе обдурити.

Багато чого Близнюки сприймають не таким, яке воно є насправді. Не варто створювати грандіозні плани і не треба намагатися осягнути неосяжне. Багато Близнюків будуть вважати, що зможуть зробити більше, але насправді їх енергетичні ресурси та бажання будуть у дисонансі.

Щодо фінансів Близнюків

Гороскоп на грудень вважає, що Близнюкам належить частіше рахувати та вкладати гроші інших людей, ніж «крутити» особистими фінансами. Завдяки підтримці Меркурія, вдасться акцентуватись на чомусь цікавому. Інтуїція Близнюків у грудні на високому рівні, тому їх складно буде обдурити. Звичайно, якщо Близнюки виконують умови, які наведено вище – прислухаються до свого внутрішнього голосу.

знак зодіаку Близнюки: кохання та сім'я в грудні 2022Гороскоп Близнюків грудень 2022: кохання та сім’я

Перебування в першій декаді грудня планети кохання та краси Венери в 7 Домі гороскопу Близнюків подарує масу задоволень, щастя та дрібних радощів у особистому житті. На початку місяця Близнюки будуть чарівними та чуттєвими, що не залишиться непомітним для протилежної статі.

Сімейні Близнюки можуть не хвилюватися про стосунки з другою половинкою. Якщо не роздмухувати конфлікти, а частіше йти на поступки, то нічого страшного не станеться. Розбрат і суперечки бувають у всіх, тому слід намагатися знаходити щось спільне, що об’єднує подружжя.

Любовний гороскоп на грудень 2022 обіцяє самотнім представникам Близнюків незабутнє знайомство. Це більше стосується жінок цього знаку зодіаку. Можливо, що кохання спалахне не відразу, зв’язок почнеться з дружби та взаємоповаги.

10 грудня 2022 Венера переходить у 8 Дом гороскопу Близнюків. Це неоднозначно вплине на особисту сферу. Близнюки начебто приємні та привабливі, але надто емоційні та неврівноважені. І зрозуміло, що гармонійні відносини на такому рівні побудувати складно.

Гороскоп кохання на грудень 2022 наполегливо радить Близнюкам «не стрибати в гречку», слід залишатися розсудливими та стриманими. Також, гороскоп рекомендує не робити поспішних висновків, якщо зав’яжеться романтичне знайомство. Нехай все розставить по місцям час та вчинки партнера.

Сімейним представницям знаку зодіаку Близнюки просто необхідно виключити навіть безневинний флірт, інакше шлюб розпадеться. Не можна ризикувати шлюбом, особливо, якщо йому вже багато років. Тим більше, на думку астрологів, навряд чи нові відносини не створять нових проблем.

Наприкінці року, останні два тижні грудня подарують Близнюкам незвичайне задоволення в інтимній близькості. Це буде так яскраво і незвичайно, що зігріватиме всю зиму.

Гороскоп грудень 2022 для Близнюків: здоров'я та самопочуттяГороскоп грудень 2022 для Близнюків: здоров’я та самопочуття

Близнюки наприкінці року на фізичне здоров’я не скаржаться. Енергія Марса та Сонця сприятливо впливають на самопочуття. Можна спокійно працювати, відпочивати та вести спортивний спосіб життя. Головне, пам’ятати про заходи профілактики та зміцнювати імунітет.

Щоб уникнути інфекційних захворювань, варто зробити щеплення. Але перед цим обов’язково проконсультуватися з лікарем. Комплекс вітамінів – річ хороша, але і тут буде потрібна порада терапевта.

Якщо погода дозволяє, рекомендуються прогулянки на свіжому повітрі. Навіть, якщо холодно, можна тепло вдягтися. Загалом гороскоп здоров’я радить знаку Близнюки поставити пріоритети: зранку фіззарядка, а вдень або ввечері – активні ігри та тренажерний зал. Збільшувати навантаження слід не різко, а краще займайтися з інструктором. Інакше ефекту не буде, а от травму можна отримати легко.

Гороскоп на грудень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст