ГоловнаАстрологіяІнтуїція по знаку Зодіаку

Інтуїція по знаку Зодіаку

Інтуїція – це наші суперздібності, які ніхто не бачить, не відчуває, які не мають фізичних проявів. Інтуїція по знаку Зодіаку відкриває ті надможливості, які властиві певним представникам зодіакального кола. Одне із бачень можливостей інтуїції, в залежності від знаку Зодіаку, виклали астрологи. Головна порада від фахівців – слухайте свій внутрішній голос.

Інтуїція по знаку Зодіаку в Овна

Як проявляється інтуїція Овна
Ладан захистить і очистить ауру Овна

Овен – енергетик-інтуїт. Овен вражає своєю здатністю відчувати всі різновиди енергії. Енергія Ці протікає через все живе і все  неживе. Овен – природжений емпат з самого дитинства. Але, на жаль, більшість з представників цього знаку вважають таку здатність слабкістю, тому вони відгороджуються від таких почуттів, вибудовуючи стіни. Овни завжди, коли б їх не підстерігала небезпека, швидко і правильно реагують. У них дуже добре розвинена інтуїція: вони встигнуть захистити себе і своїх близьких.

Боротися з негативною енергією Овнам допоможе ладан. Завдяки ладану у Овна буде посилена аура, що допоможе бути сміливим і могутнім воїном, який здатен захистити своїх коханих.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Тельця

знак Зодіаку Телець і його інтуїція
Неймовірні смарагди стануть на захист чуттєвої натури Тільця

Тілець – Детектор Зла. Для Тільця, як сімейного знаку, все з’ясовується просто: любов – не любов. Захоплення – це несерйозно і нецікаво. В Тільця просто неймовірна жага до чуттєвих відносин і задоволень. Вони люблять дарувати і відчувати щастя і радість. І все це на рівні інстинктів. Якщо хтось захоче зруйнувати їх спокій і безпеку, то Тілець це відчує і одразу дасть відсіч. Тілець готовий ділитися своїми багатствами, любов’ю і секретами, але далеко не з усіма – це доступно тільки вузькому колу людей. І, якщо наміри не чисті, немає навіть жодного шансу потрапити в це коло обраних Тільцем.

Чуттєву натуру Тільця будуть оберігати смарагди.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Близнюків

Знак Зодіаку Близнюки - той, хто читає думки
Оберіг із кварцу розвіє негатив навколо Близнюків

Близнюки – Ті, Хто читає думки. Це знак повітря, яким опікується Меркурій: для нього світ – це безкінечна пригода, джерело ідей, слів, мудрих думок. Повітря цього знаку переносить на великі відстані душі, мрії, енергію всього на світі. Близнюки, справжнє дитя Повітря, що направляється Меркурієм, читає інших, як відкриту книгу. Близнюки, навіть просто перебуваючи поряд з людиною, можуть дізнатися про неї все. Це іноді лякає оточуючих. Вони це вміють тому, що вони рідко залежать від думок інших людей. Близнюків надихає цікавість і ще любов і жага до знань.

Кварц захистить Близнюків від поганих думок.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Рака

Інтуїція по знаку Зодіаку
Місячний камінь оберігатиме ніжну душу Рака

Рак – це справжній емпат. Раками править Місяць, який безумовно панує у світі інтуїції. Хоча іноді Раки і не розуміють, яким магічним даром вони володіють. Тому Всесвіт надав допомогу Раку – коли інтуїція щось хоче підказати, дуже часто Раки відчувають ніби лоскотання у животі, ніби «метелик» обвіває крилами. Вірте таким відчуттям.

Місячний камінь допоможе Раку захистити своє серце.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Лева

Лев: що підказує внутрішній голос
Золоті прикраси посилять зв’язок Лева із Всесвітом

Лев – Радар Сердець. Леви часто бувають надмірно активними, прямолінійними екстравертами, але у них є призначення, яке помітно не всім – їх таємне обличчя. Тому що їм відомо, що у них є величезна сила. Леви знають, що така сила повинна зберігатися в таємниці. Цей знак має тонкий, але сильний зв’язок з Всесвітом. Якщо Леви будуть розвивати свій дар, вони дійсно зможуть змінити світ. Вони вміють дарувати людям найважливіше для цього: надію.

Золото. Цей метал допоможе Левам повністю розвинути свій потенціал. Якщо носити золоті прикраси, можна направити свої сили в конструктивне і перспективне русло.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Діви

Прояви інтуїції Діви
Амулет з рубіном потрібен Діві

Діва – сканер Здоров’я. Цей зодіакальний знак розуміє все, що відбувається з його душею і тілом, також – знає все, що відбувається навколо нього. Діва, як радар, спрацьовує на будь-яку неприємність чи хворобу, яку відчуває миттєво. Якщо Ви помітили, що Діву щось турбує, варто і Вам ретельно слідкувати за цим, адже Діви відчувають енергетику кожної живої істоти. Люди, народжені під сузір’ям Діви, бувають дуже гарними лікарями, ветеринарами і медсестрами: вони завжди відчувають, якщо щось піде не так.

Дівам потрібно захищатися від енергетичних вампірів і паразитичного впливу на них від близьких людей. В цьому їм допоможе рубін.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Терезів

Терези: прояви інтухціх і підказки внутрішнього голосу
Шавлія і лаванда відновлять баланс і гармонію Терезів

Терези – миротворець на рівні Інстинкту. Для Терезів всі події навколо – це потоки енергії. Вони відстежують у всьому Божественний План Вищої Сили. Терези можуть відчувати і відтворювати баланс цих самих сил. Будь-яке порушення цього балансу спричиняє їм сильний біль, бо в них існує міцний зв’язок з природою і оточенням. Терези для внутрішньої гармонії дуже потребують мир і спокій, а найкращі ліки для них – умиротворення.

Шавлія і Лаванда – найкращий помічник у відновленні душевного спокою і балансу сил Терезів.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Скорпіона

Інтуїція по знаку Зодіаку
Амулет з обсідану – друг для Скорпіона

Скорпіон – Мисливець за Секретами. Від Скорпіона нічого не можна приховати, найменшу спробу це зробити, вони одразу відчують. В них ніби вбудований детектор брехні. Скорпіони цінують можливості для саморозвитку і користуються ними на повну. Для Скорпіона важливо отримувати нову інформацію звідусіль, а духовні практики, які вони використовують, допомагають в цьому.

Обсидіан (вулканічне скло) – кращий друг Скорпіона. Він допоможе посилити його можливості і захистить від порожнечі й темряви, які затягують, як чорні діри в космосі.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Стрільця

Внутрішній голос Стрільця
Авантюрин буде служити Стрільцю на шляху пошуку істини

Стрілець – Процесор Мудрості. Стрільцю надає своє заступництво Зевс (Юпітер). Він завжди надихає Стрільця на досягнення мудрості настільки глибоко, наскільки це можливо. Тому вони зустрічають на своєму шляху наймудріших з вчителів: з темних, і світлих – вони притягуються до Стрільця, як магнітом. Це допомагає Стрільцю відшукати свій шлях в цьому таємничому світі. З віком, Стрільці легше і легше розпізнають правду і брехню, вони будуть слідувати істині, і тим, хто її сповідує. Вони вірять, що пізнання і є сенс їх життя, і вони не зупиняться ніколи.

Авантюрин – здатен служити Стрільцеві на цьому шляху.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Козерога

Внутрішній голос по знаку Зодіаку
Палу Санту допоможе Козерогу відчувати зв’язок з Богом часу

Козерог – Той, Хто відчуває Силу. Козерог – це дитя Сатурна, який вважався Богом часу. Тому Козерог завжди знає як знайти своє місце в суспільстві, і це місце буде не останнім. Вони відчувають, хто із оточуючих володіє Силою, що дозволяє будувати правильні стосунки. Одна з таємниць Козерога – це вміння заручитися підтримкою сильних світу цього: світу фінансів і політики. Бо Козероги вміють вразити своєю силою   і впливові люди прагнуть завжди їх підтримати і допомогти в розвитку, щоб мати Козерога у союзниках.

Пало Санто (магічне священне дерево) допоможе Козерогу увійти в ментальний контакт з древнім богом часу і поліпшити ситуацію.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Водолія

Водолій – Той, Хто змінює Реальність
Розмарин допоможе очистити ауру Водолія від негативу

Водолій – Той, Хто змінює Реальність. Водолій один із найсильніших інтуїтів.  Навколо нас і в нас, і через всіх нас, через все: і живе, і вже неживе – циркулює енергія Ці. Все, що ми робимо – через цю енергію, і кожна наша дія впливає на неї. Водолій – єдиний, хто може відчувати усі зміни в цьому вирі енергії, вони завжди  інтуїтивно знають, що відбувається у глобальному розумінні. Якщо Водолій навчиться довіряти своїм відчуттям, то для нього не буде нічого неможливого.

Для Водолія важливо завжди мати розмарин – це ідеальна рослина, яка допоможе очистити ауру від негативу.

Інтуїція по знаку Зодіаку у Риб

Прояви Інтуїції - знак Зодіаку Риби
Перли допоможуть Рибам посилювати інтуїцію

Риби – Ті, хто бачать Дух. Риби – це справжні Медіуми. З дитинства вони відчувають силу у всьому і це не може не накласти відбиток на все їх життя. В подальшому житті ця паранормальна активність в основному проявляється в снах і мріях Риб, але при бажанні вони можуть навчитися спілкуватися з духами, як з живими людьми. Риби – це духовні маяки, світоч у темряві, що направляє заблудлі душі – як вже померлі, так і живі.

Перли допоможуть пробудити екстрасенсорні здібності Риб, тому потрібно їх носити, коли Ви хочете розвивати свої здібності – це продемонструє духам Вашу готовність до контакту. Але не можна носити перли, якщо Ви відчуваєте смуток.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст