ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп для Тільця на липень 2020 року розповідає про особисте життя, здоров’я...

Гороскоп для Тільця на липень 2020 року розповідає про особисте життя, здоров’я і роботу

Гороскоп на липень 2020 року прогнозує для Тільця, що відповіді на хвилюючі питання, знайдуться у розмовах з близькими людьми. Саме приємне спілкування допоможе цьому знаку вирішити внутрішні питання, які його хвилюють.

Сприятливі дня липня для Тільця: 8, 9, 17, 18, 25 і 31

Несприятливі дня липня для Тільця: 4, 5, 12, 13, 14, 21, 22, 27 і 28.

Астрологи рекомендують зважати на дні сили у липні 2020 року, коли енергетика буде підсилена, що допоможе у вирішенні важливих справ.

Гороскоп для Тільця-жінки на липень 2020 року

Першу половину липня варто присвятити закріпленню знань і вдосконаленню старих навичок. Найркще це робити вдома самостійно. скориставшись інформацією у мережі інтернет, переглянувши відео на Ютуб на важливу тему. Також, варто почитати літературу, щоб оновити і доповнити свої теоретичні знання у цікавій для Тільця сфері.

Тілець-жінка повинна бути обережною 4 і 12 липня, тому що через несприятливе розташування зірок, вона може бути дуже дратівливою, що спровокує конфлікт. Щоб уникнути сварок, краще ці два складні дні провести на самоті.

Гороскоп на липень застерігає: з 16 по 22 липня Тільця-жінку поглине жага до влади. Представниці цього знаку будуть вкрай агресивно проявляти нетерпимість, корисливість і пиху. Через це спілкування буде неприємним і багато людей можуть відвернутися від Вас. Якщо не тримати свої емоції під контролем, то Тілець-жінка може втратити деяких друзів і серйозно посваритися з близькими.

В останні дні липня, після 25 числа, Тілець отримає нову інформацію, що приведе до зміни планів. Астрологи рекомендують не панікувати і довіритися тому, що відбувається. Якщо Вам здається, що щось від Вас вислизає, не зрозуміла мета, то це означає, що воно просто не варто Вашої уваги – не на часі.

Тілець повинен бути дуже уважним 27 і 28 липня при оформленні і підписанні документів, тому що є великий шанс помилки.

Гороскоп для Тільця на липень 2020 року розповідає про особисте життя

У першу декаду липня Тілець-жінка може познайомитися з впливовим чоловіком, який візьме на себе вирішення її проблем. Тілець-чоловік може зустріти дівчину, яка надихне його на самовдосконалення в професійній сфері. Як наслідок – Тілець буде активно зростати по кар’єрі.

Шлюб, який Тілець візьме 8 і 9 липня, буде міцним і щасливим.

В середині липня зорі принесуть знайомство, коли одразу виникне симпатія. Проте, якщо у Тільця є друга половинка, треба бути обачним, щоб не викликати ревнощі. Ваша нова знайома людина може стати причиною непорозумінь і сварок з другою половинкою. Тому Тільцю варто бути обачним і не відкриватися одразу новому знайомому.

Сексуальне життя сімейного Тільця буде на висоті. Астрологи рекомендують експериментувати і втілювати у життя свої фантазії. Ваш партнер буде у захваті від такого прояву темпераменту.

Самотнім представникам Тільця слід бути обережними, тому що планети будуть провокувати до випадкових сексуальних контактів. Якщо піти на це, трохи згодом Тілець може дуже пожалкувати через цей вчинок.

Гороскоп для Тільця на липень 2020 року дає прогноз про роботу, бізнес і фінанси

Астрологи передбачають досить напружений період у роботі на початку липня. Якщо у Тільця свій бізнес або він керівник, треба бути готовим до серйозних перевірок. Якщо планується розширення бізнесу чи освоєння нових напрямків діяльності, може знадобитися більше сил і фінансів, ніж раніше планував Тілець. Астрологи не виключають юридичних проблем через невірно оформлені документи.

В середині липня потрібно дуже обережно сприймати нову інформацію, тому що вона може бути неправдивою. Не можна ділитися своїми планами, щоб не нашкодити репутації. Гороскоп на липень 2020 року для Тільця наполегливо радить довіряти тільки перевіреним і надійним людям.

В кінці місяця Тілець повинен приймати рішення самостійно, незважаючи на підказки і поради оточуючих. Представники Тільця повинні бути дуже пильними, якщо хтось надто наполегливо буде пропонувати якийсь проект. Скоріше за все – це афера, щоб виманити у Вас кошти.

Фінансова сфера буде досить вдалою для Тільця у липні. І це, незважаючи на те, що на Вас очікує багато витрат. Якщо Тілець захоче зробити велику покупку, то кошти на це він точно знайде.

Гороскоп для Тільця на липень 2020 року розповідає про здоров’я

Представникам Тільця розпочати другий літній місяць варто із заняття спортом. Проте треба уважно виконувати вправи, щоб не отримати травму. Особливо ризику травмування під час фізкультури зростає 5 липня.

Астрологи рекомендують Тільцю в другій декаді сісти на дієту. Варто виключить або суттєво зменшити в раціоні кількість м’яса, смажених продуктів і швидких вуглеводів. Загалом, астрологи поділилися інформацією, які продукти і дієти найбільше підходять для Тільця. Щоб дієта була ефективною, варто зважати і на роботу людського організму, тому що засвоєння їжі відбувається по-різному в залежності від часу прийому.

Дуже корисно скористатися дарами природи і вживати салати, сезонні овочі, зелень і фрукти.

Гороскоп на липень 2020 року для Тільця не виключає виникнення серйозного болю у спині в районі 21 і 22 числа. Якщо таке станеться, не можна все полишати як є, а треба одразу звернутися до ревматолога чи іншого фахівці. Лікування будь-якої хвороби на ранній стадії, значно пришвидшує одужання.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст