ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Діви серпень 2022: робота і здоров’я, кохання та сім’я

Останній місяць літа представникам знаку зодіаку Діва краще берегти сили і, за можливості, вести спокійний і розмірений стиль життя. Такий прогноз робить гороскоп Діви на серпень, також він дає передбачення на роботу та ділову сферу Дів, кохання та сім’ю. Гороскоп Дів називає сприятливі і несприятливі дні серпня 2022

Гороскоп серпень 2022 для знаку зодіаку Діва: загальні тенденції місяця

Гороскоп серпень 2022 для знаку зодіаку Діва: загальні тенденції місяця

В кінці літа – в серпні, представникам Діви варто поберегти сили і налаштуватися на спокійний темп життя. Не варто поспішати діяти, не треба йти наперекір долі. Астрологи кажуть, що як тільки подумаєте, що вам вдалося протистояти обставинам – відразу зрозумієте, що ця відчуття оманливе.

Гороскоп на серпень 2022 року рекомендує знаку зодіаку Діва вести спокійний спосіб життя, за можливості – обрати спокійний відпочинок.

Дівам важливо навчитися отримувати задоволення від незначних радощів життя, тому що метушня та поспіх заберуть багато енергії і не дадуть результату.

Гороскоп рекомендує в серпні Дівам практикувати медитації щодня протягом 5 хвилин – це заспокоює думки. Також, можна читати афірмації – чи загальні, чи тематичні, в залежності від потреби.

Незважаючи на побажання спокійного відпочинку, астрологи не виключають, що у Діви можуть виникнути ділові зустрічі за кордоном. Отже, доведеться вирушити в поїздку.

Результатом такої зустрічі може бути пропозиція перспективної роботи за кордоном, або справа обмежиться діловими переговорами з іноземними колегами.

В серпні Діва може вирішувати питання з вищою освітою, підвищенням кваліфікації, видавництвом тощо.

Сприятливі дні у серпні 2022 для Діви: 21, 23, 25, 27, 30

Несприятливі дні для знаку зодіаку Діва: 7, 10, 12 серпня 2022.

Гороскоп Діви серпень 2022: кохання та сім’я

Гороскоп Діви серпень 2022: кохання та сім’я

На початку місяця – в першу декаду серпня, планета кохання та краси – Венера, знаходиться в 11 Домі гороскопу, який відповідає за друзів, однодумців, активності.

Виходячи з цього,

любовний гороскоп на серпень робить припущення, що Діва може знайти коханого серед друзів.

Варто відкинути думку про давнє знайомство і варто придивитися з іншого ракурсу до потенційного партнера.

При цьому любовний гороскоп на серпень 2022 року попереджає Діву – не треба всіх знайомих сприймати як майбутнього партнера. Інакше може статися так: і кохання не зустрінете, і друзів втратите.

В цей період гороскоп на серпень рекомендує самотнім представникам Діви не поспішати  створювати сім’ю. Буде добре зустрічатися, пізнавати інших людей. Якщо є гідні претенденти, то Діва обов’язково дізнаєтесь, хай і не відразу.

Початок серпня прогнозується гармонійним для сімейних представників Діви.

Якщо в родині все добре, то й в останній місяць літа навряд чи щось зміниться. На одружену Діву чекають спокійні дні з маленькими радощами.

Після переходу Венери в 12 Дом гороскопу, з 11 серпня багато представників знаку зодіаку Діва захочуть усамітнитися. Романтичні захоплення відійдуть на другий план і бажання знайомитись не буде. Під час такого відлюднення, Діва може переглядати фільми, читати книжки та уявляти себе героєм романтичних пригод. У багатьох виникнуть мрії чи ілюзії про щасливу родину, красиві побачення та гідного партнера.

Любовний гороскоп на серпень 2022 року передбачає, що в цей час деякі представники Діви можуть зустріти своє колишнє кохання.

Цей партнер з минулого буде наполегливим, і Діва може відновити свій роман. Але до чого це приведе – невідомо. Тому гороскоп на серпень наполегливо радить цим Дівам добре зважте все за і проти, перш ніж знову починати все спочатку з однією і тією ж людиною. Ситуацію може допомогти вирішити перегляд ваших поглядів на сім’ю та стосунки. Якщо ви прийдете до компромісу, ваш тандем може засяяти новими фарбами.

Наприкінці літа у людей знаку Діва, які перебувають в стосунках або одружені, можливе охолодження почуттів.

Не варто турбуватися про це. Гороскоп прогнозує, що вже наступного місяця ситуація зміниться на краще. Не варто контролювати партнера та висловлювати надто багато претензій.

Гороскоп знаку зодіаку Діва серпень 2022: робота та бізнес

Сонце перебуває в 12 Домі гороскопу Діви, що спричинить певні події та ситуації. Більшу частину серпня Діви будуть схильні до самотності, що сприяє тим, хто має власний бізнес або працює сам на себе.

Як стверджує гороскоп Діви на серпень 2022 року – це сприятливий період для аналізу своїх вчинків та рішень.

12 Дом гороскопу, у тому числі, показує таємних ворогів (хто приховано інтригує проти вас), виявляє те, що приховується.

Тож Діва в серпні може отримати секретну інформацію про перестановки, що насуваються, на основному місці роботи, про зміну графіка роботи або прихід нового начальника.

Гороскоп радить добре обміркувати, що робити з цією інформацією.

В серпні Меркурій перебуває в 1 Домі особистого гороскопа Діви – тут він знаходиться в одній із найкращих позицій. І люди Діви легко встановлять взаємини із людьми. З’явиться багато корисних для бізнесу знайомств, серед яких будуть і високопосадовці, керівники організацій.

Знак зодіаку Діва в серпні 2022 року у своїх міркуваннях відрізняється гарною логікою, тим самим показуючи співрозмовникам свій інтелект. Може проявитися ораторський талант та вміння викладати.

Гороскоп на серпень 2022 року передбачає для Діви можливість познайомитися з новими технологіями. У вас виникне інтерес до цієї теми. Це змусить замислитись над багатьма питаннями.

Серпень 2022 буде плідним для навчання, отримання нової інформації та для просування Дівою своїх ідей.

26 серпня Меркурій перейде в 2 Дом гороскопу. Це становище планети дуже корисне для бізнесу. (2 Дом – це Дом фінансової сфери життя. Він показує гроші, рухоме майно: авто, книги, меблі, прикраси тощо. Також, 2 Дом гороскопу показує людей, на яких ми покладаємося у скрутних обставинах.)

Багато представників Діви наприкінці серпня 2022 року на інтуїтивному рівні відчують вигідні угоди. Крім цього, Діва зможе домовитися з діловими партнерами, встановити з ними доброзичливі відносини для досягнення результату.

Отже

останні дні серпня дуже перспективні в сфері бізнесу для знаку зодіаку Діва.

За які справи ці люди не бралися, вони зуміють виконати це раціональним способом, з меншими витратами.

Цей транзит Меркурія може наділити Дів трохи завищеною самооцінкою, впевненістю у своїх можливостях і здатністю миттєво обробляти інформацію, що надійшла.

Гороскоп здоров’я Діви на серпень 2022

Гороскоп здоров'я Діви на серпень 2022

В останній місяць Літа Дівам слід подбати про своє здоров’я. Адже положення Сонця (самопочуття) свідчить про необхідність відпочинку. За можливості, бажано взяти відпустку і вирушайте на дачу чи в санаторій. Подорож до спекотних країн у цей час небажана, тому що акліматизація пройде важко, та й зміна часу не піде на користь організму.

Представники Діви, які мають хронічні захворювання, повинні подбати про профілактику.

Якщо у знижений імунітет, то ймовірні як загострення недуг, так і розвиток хвороб через нервування. Перевтома, депресія, стреси – спровокують не лише нездужання організму, а й можуть викликати психосоматичні розлади.

Отже,

головне завдання в серпні для Діви — створити внутрішню гармонію, перестати нервувати по дрібницях.

Тому ще на початку гороскопу, астрологи радили скористатися методами самопідтримки.

Виконуйте медитації, духовні практики, відвідайте психолога. А ще це дуже добрий місяць для позбавлення від шкідливих звичок. Все, що вас руйнує, піде і не повернеться — то зробіть перший крок.

Марс трохи згладжує цю картину здоров’я, надаючи знаку зодіаку Діва сил та енергії.

Гороскоп серпень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст