ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Близнюків березень 2023 від Анжели Перл – найкращий астрологічний прогноз

Гороскоп Близнюків березень 2023 від Анжели Перл – найкращий астрологічний прогноз

Початок весни буде дуже потужним, тому що багато планет змінюють свій знак зодіаку, що, безумовно, вплине на життя. Тому буде корисно прочитати гороскоп для Близнюків на березень 2023 від Анжели Перл. Це найкращий астрологічний прогноз з поясненнями астролога, що очікує на знак зодіаку Близнюки та чому ці події ймовірні. Звичайно, це загальний прогноз, який вказує на тенденції, а вже Близнюки самі повинні співставити його зі своїм власним життям

Загальна астрологічна характеристика на березень 2023 від Анжели Перл: головні астрологічні події березня

Анжела Перл, викладаючи гороскоп для Близнюків, одразу зазначала, що березень 2023 року буде потужним місяцем через астрологічні події, що позначаються на житті всіх.

Багато планет змінюють свої знаки, змінюється енергія та енергетика. У багатьох буде відчуття, що ми ніби в літаку, який входить в зону турбулентності.

Що астролог Анжела Перл передбачає Близнюкам?

В березні в житті Близнюків буде багато позитивних подій, але будуть й ті, коли потрібно зібратися і пройти через складний етап.

Як вже зазначалося, даний гороскоп вказує на основні тенденції та сфери життя, де очікуються якісь події. А представники знаку зодіаку Близнюки повинні звертати увагу саме на ці сектори та вказані астрологом періоди. Це допоможе краще реалізуватися або убезпечити себе від неприємностей.

Популярний астролог Анжела Перл складає свої гороскопи, базуючись на різних астрологічних параметрах, наприклад, деякі з них – це планети, Дома гороскопу, їх поєднання та взаємодія.

Гороскоп березень 2023 для знаку зодіаку Близнюки від Анжели Перл дає прогноз на першу половину місяця.

Важливі події початку березня, які впливають на наше життя. На які сфери діяльності Близнюків слід звернути увагу?

Поєднання Венери і Юпітера

Дуже гарні перші три дні очікують на Близнюків, коли Венера та Юпітер поєднуються в 11 Домі гороскопу. Венера – це планета грошей, кохання, а Юпітер – планета благополуччя, щастя, він все розширює та збільшує. 11 Дом гороскопу – це друзі, колектив, мрії.

З 1 по 3 березня у представників Близнюків відбудеться чудова зустріч з друзями. Або ж друзі познайомлять з людиною, з якої у вас почнеться роман. Деякі Близнюки стануть частиною якоїсь групи, колективу однодумців.

В перші три дні березня Близнюки зроблять певні кроки, щоб наблизити свою мрію, дійснити своє бажання.

Анжела Перл вважає, що ці кроки до мрії можуть вказувати на те, що щось здійсниться з вашої Карти Бажань.

Зміна знаку Меркурієм – управителем Близнюків

3 березня планета-покровитель знаку зодіаку Близнюки змінює знак і заходить в 10 Дом їх гороскопу. 10 Дом – це все, що пов’язано з роботою, професією, кар’єрою, досягненнями, статусом, керівництвом. Також цей Дом вказує на мету, яку ви ставите перед собою в сфері кар’єри. Цього дня деякі представники Близнюків можуть отримати повідомлення стосовно своєї роботи. Інші Близнюки матимуть телефонні перемовини з батьком з приводу якоїсь важливої інформації.

Що Близнюкам принесе Повня?

Повний Місяць настає 7 березня 2023 в 4 Домі гороскопу Близнюків, який символізує місце, де ми живемо, близьких родичів, наше коріння. Також він відповідає за нерухомість.

Як правило, Повня щось висвітлює, відкриває. Тобто те, що було приховане, стане відомим, відкриваються таємниці. Або ж Повний Місяць висвітлює те, що стає важливим для людини в цей період. Зазвичай, Повня закінчує ситуацію. Наприклад, зважаючи, що це 4 Дом, хтось орендував квартиро і звільняє її. Так як 4 Дом також символізує когось із батьків, (як і 10 Дом), Повня може показати, що Близнюкам доведеться відвезти маму в лікарню на огляд тощо.

Тобто на Повню Близнюки повинні прислухатися до того, що підказують вищи сили у секторах 4 Дому горсокопу.

Нагадаємо, що 4 Дом горсокопу показує наше коріння: батьківську хату, рід, сім’ю. Також це близькі родичі. Традиційно 4 Дом показує батька. Також, він вказує на нерухоме майно – квартира, будинок, дачу. Як сама нижча карта, 4 Дом гороскопу показує все, що знаходиться під землею: криниці, закопані скарби, підземні комунікації.

Перша потужна подія: Сатурн входить в 10 Дом гороскопу

Гороскоп Анжели Перл звертає увагу на цю важливу подію, яка починається з 8 березня і буде впливати на життя Близнюків у найближчі 3 роки.

Планета Сатурн – це перепони, обмеження, дисципліна, планування. В попередні приблизно три роки, коли Сатурн був в 9 Домі Близнюків, він міг давати ізоляцію, неможливість виїхати з країни. Починаючи з 8 березня Близнюкам передбачаються зміни, які зумовлені тим, що Сатурн зайшов в сектор роботи, кар’єри, статусу. В представників знаку зодіаку Близнюки зміниться статус, Сатурн наділить їх більшою відповідальністю. Наприклад, хтось із Близнюків стане директором школи, а хтось отримає високу посаду. Інші Близнюки стануть власниками бізнесу, тобто відповідальність зростає!

Знак зодіаку Близнюки, ставши більш відповідальними, якими їх робить Сатурн, будуть більш сфокусованими на кар’єрі, роботі, на досягненні мети.

По 10 Дому вплив Сатурна може спричинити кардинальні зміни в цих секторах діяльності. Тому Близнюки можуть повністю змінити свою професію або місце роботи, вид діяльності. Щодо зміни статусу, то це може бути одруження чи, навпаки, розлучення – зміна соціального статусу.

7 березня 2023 року планета обмежень та дисципліни Сатурн переходить в знак зодіаку Риби, де перебуватиме до лютого 2026 року

Гороскоп Близнюків березень 2023:  Анжела Перл розповідає про астрологічні події в другій половині березня

Майже наприкінці березня відбувається ще одна грандіозна астрологічна подія, вплив яку відчують всі Близнюки. але все по черзі –

Перехід Венери в 12 Дом гороскопу Близнюків

Ця подія відбувається 17 березня 2023. 12 Дом – це Дом таємниць, відпочинку, самопізнання, всього, що приємно, але це ізольований, закритий Дом. Тому після цієї дати Близнюки можуть відвідувати СПА процедури, приймати масаж. У деяких людей цього знаку зодіаку відбудеться таємна зустріч з коханим. Не виключено, що буде переписка онлайн з кимось, хто далеко, тому що цей Дом також відповідає за «далеко». Близнюки в цей період можуть очікувати на гарну новино від когось, хто далеко, перебуває в ізоляції, наприклад, в лікарні, чи, навіть, в полоні! За цією подією самі Близнюки можуть бути в санаторії чи ретриті, і це дуже допоможе відновитися, врівноважити свій психологічний стан.

Меркурій знову змінює Дом гороскопу Близнюків

20 березня управитель Близнюків планета Меркурій змінює Дом і заходить в 11 Дом – це друзі, колективи, це там, де багато людей, а ще він відповідає за інтернет.

Близнюки 20 числа можуть зустрітися з подругою або ж з’являться нові друзі. Хтось буде відвідувати заходи – весілля, день народження. Інші ж Близнюки можуть придбати курс вебінару на цікаву для них тему.

Одразу три астрологічні події: Молодик, Сонце і Місяць заходять в 11 Дом

Представникам Близнюків в 20ті числа березня варто більше уваги звертати на події, які відбуваються в секторах, за які відповідає 11 Дом гороскопу. Як бачимо, чимало планет там збираються майже одночасно.

Народження Нового Місяця вказує, що по 11 Дому в Близнюків можуть з’явитися нові друзі, новий інтерес.

А ще 11 Дом – це Дом доходу. І тут гороскоп Анжели Перл передбачає, що в Близнюків після 21 березня може з’явитися нове джерело доходу, якийсь прибуток.

Друга важлива астрологічна подія Березня – Плутон переходить в 9 Дом гороскопу

24 березня 2023 року планета Плутон, полишивши 8 Дом гороскопу, заходить в дев’ятий. Щоб краще зрозуміти вплив цієї події, Анжела Перл нагадує дещо з попереднього «досвіду» Плутона в 8 Домі. 8 Дом відповідає за спільні гроші, за спільні з кимось ресурси, наприклад, в Близнюків був з кимось спільний бізнес, або був кредит  – і в усіх цих фінансових напрямках Плутон перебував аж 15 років! І протягом цього часу Близнюки або отримували аліменти, як і вище перераховані справи, або ж навпаки – комусь допомагали грошима. І з 24 березня вся ця фінансова тема життя Близнюків закінчується.

Перший вплив Плутона, який відчують Близнюки буде вже з 24 березня по 12 червня.

Зміни будуть тривати близько півтора роки. Наприклад, якщо у Близнюків було розлучення або вони вирішили поміняти свого партнера (це події під впливом Плутона в 8 Домі), то зміни щодо цих ситуацій можуть тривати з кінця березня 2023 і аж до листопада 2024 року. У когось це може статися швидше, а хтось із Близнюків буде відчувати цей процес до самого кінця періоду – листопад 2024. Тому варто бути готовими, що зміна Дому буде не одразу і певну турбулентність життя Близнюки відчують на собі.

Але як там не було, з 24 березня Близнюки уже виходять з цієї залежності. Анжела Перл вважає, що, якщо позбутися будь-якої залежності, наразі, алкогольної чи наркотичної, то це станеться практично назавжди.

Знак зодіаку Близнюки заспокоять своє серце і відпустить ситуацію та підуть далі по життю.

Тому що Плутон змінює знак на наступні 20 років, а ви позбуваєтесь залежності від чогось чи від когось на ці два десятиліття.

Отже, наступні 20 років, починаючи з 24 березня 2023 року Плутон буде впливати на 9 Дом гороскопу Близнюків. Цей Дом уособлює глобальність, світ

У Близнюків повністю зміниться уявлення про світ.

Будуть подорожі, Близнюки можуть вивчити іноземну мову або й зовсім емігрувати в іншу країну, отримавши там громадянство. А ще 9 Дом – це освіта. Деякі Близнюки почнуть викладати або, наприклад, створять свою власну школу. Інші можуть почати публікуватися, видати книги. Загалом, це дуже велика зміна сфери діяльності, енергії. Для кращого розуміння, Анжела Перл розтлумачила, що, якщо

  • 8 Дом гороскопу був для заробляння грошей, то Плутон по 9 Дому – це прояв себе, зміна менталітету, коли Близнюки стають людиною світу.

Це принесе популярність багатьом Близнюкам, вплив на велику кількість людей. Крім того, 9 Дом – це мрії, це везіння. Гороскоп Анжели Перл прогнозує, що під впливом Плутона Близнюкам може глобально пощастить.

Ще цікавенька для Близнюків від Анжели Перл: перехід від 8 до 9 Дому може принести спадок! Навіть не від родича, а досить сторонньої людини.

Марс переходить в 2 Дом гороскопу Близнюків

Третя планета за місяць змінює знак. 26 березня 2023 планета Марс заходить в 2 Дом гороскопу (прибутки, рухоме майно, цінності

До цього цілих 7 місяців, ця войовнича планета тиснула на Близнюків, змушувала щось робити та переробляти (в період ретроградності). Якщо у Близнюків щось розпочалося в кінці серпня на початку вересня 2022 року, то ця тема закінчується.

Березень 2023 додасть Близнюкам енергії, покращить здоров’я, наділить ресурсами та силами.

Тому з кінця березня Близнюки можуть сміливо прямувати і робити те, на що рпаніше не наважувалися.

Венера поєднується за планетою Уран

Наприкінці березня, 30 та 31 числа, планета Венера вступає в з’єднання з планетою Уран в 12 Домі гороскопу Близнюків. Як ми пам’ятаємо, Венера – це планета кохання, краси та грошей. А ось планета Уран – це планета несподіванок, неочікуваних поворотів долі. Також – далеких земель, всього іноземного. Разом з тим, Уран – планета ізоляції і одночасно свободи. Ось це поєднання Венери та Урану може принести Близнюкам, наприклад, зустріч з кимось, з ким не було можливості ніяк побачитися. І ось 30 або 31 березня це станеться. Або ж хтось із Близнюків не міг виїхати за кордон, а в останні дні березня така можливість з’явиться. Деякі Близнюки отримають зовсім несподівано для себе гроші здалеку. Тобто відбудеться якась несподіванка. Ймовірніше за все, як передбачає гороскоп для Близнюків на березень 2023 рік від Анжели Перл – це подорож.

Підсумовуючи, Анжела Перл радить Близнюкам

Треба сміливо рухатися вперед. За 7 попередніх місяців, Марс зробив Близнюки сміливими та хоробрими, змусив та навчив їх відстоювати себе, свої внутрішні кордони. Тепер знак зодіаку Близнюки з повною впевненістю може рухатися вперед до своєї мети й до своєї мрії!

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст