ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Близнюки жовтень 2022 дає прогноз на кожну декаду жовтня

Гороскоп Близнюки жовтень 2022 дає прогноз на кожну декаду жовтня

Астрологічний прогноз жовтня цього року для Близнюків досить заспокійливий – не передбачається ніяких кардинальних змін в житті цього знаку зодіаку. Про це розповідає гороскоп на жовтень 2022 року з яким вже можуть ознайомитися Близнюки – інформація на кожну декаду жовтня в різних сферах життя

Загальна характеристика жовтня 2022 для Близнюків

Загальна характеристика жовтня 2022 для Близнюків

Гороскоп на жовтень 2022 року для представників знаку зодіаку Близнюки говорить про напрочуд спокійний час. Проте для багатьох у вашому оточенні воно буде кардинально іншим. Така ситуація виникне через те, що жоден з панівних на даний момент об’єктів на небосхилі не матиме серйозного безпосереднього впливу на Близнюки.

Велика планета Юпітер, що відповідає за екзальтацію Близнюків, не буде достатньо сильною, щоб завадити вашим планам. Тільки Меркурій – планета управитель і екзальтант Близнюків, залишається в помірно позитивному становищі. Така ситуація вважається сприятливою  щодо сфери фінансів та ділової активності. Це дозволить представникам Близнюків не напружуватися і дасть можливість постійно збільшувати свій дохід.

В інших сферах життя зірки радять знаку зодіаку Близнюки діяти трохи приземленіше, ніж вони звикли. У жовтні слід вирішувати практичні питання, а не теоретичні.

Гороскоп на першу декаду жовтня 2022 для знаку зодіаку Близнюки

Гороскоп на першу декаду жовтня 2022 для знаку зодіаку Близнюки

Астрологи зазначають, що цей період важливий для Близнюків з огляду на те, що найбільш значущі ситуації матимуть неявний підтекст, який необхідно розуміти. Оскільки у всіх це може виражатися в різних аспектах, не варто бути активними та не слід проявляти свої емоції доти, доки не будете абсолютно впевнені в обставинах справи (ситуації).

Самотніх представників Близнюків обов’язково спробують обдурити. Це буде наївна спроба і не створить Близнюкам проблем, навіть якщо ви потрапите на вудку. Але, якщо Близнюки зможуть розгледіти та розгадати ситуацію наперед, то це дасть їм повний карт-бланш. Отже, робіть все можливе і пробуйте різні підходи.

Гороскоп на жовтень вважає, що в першу декаду сімейні Близнюки будуть змушені щось міняти у собі. Швидше за все, хтось із близьких прямо вкаже на це. Близнюкам не варто ображатися на це, якщо форма подачі буде трохи грубуватою. Близькі люди щиро хочуть допомогти вам. Важливо відгукнутися на цю допомогу, зробити висновки та вжити заходів; інше не так важливо.

На роботі теж потрібно намагатися контролювати себе, але лише при спілкуванні з кимось на офіційному рівні. А у звичайні робочі моменти Близнюкам треба залишатися собою – тут важливіше ефективність, а не естетика.

Гороскоп Близнюки жовтень 2022 дає прогноз на другу декаду жовтня

Гороскоп Близнюки жовтень 2022 дає прогноз на другу декаду жовтня

Середина жовтня 2022 року – гарний час для фінансового прогресу для всіх, хто народився під знаком зодіаку Близнюки. Тепер ви можете інвестувати та отримувати прибуток майже відразу, майже з повною впевненістю. (Звичайно, якщо у вас є інвестиційний досвід). Або прорахувати майбутній проект до дрібниць та почати поступово втілювати ідею в життя.

Якщо у Близнюків є власний бізнес, середина жовтня – ідеальний час для його розширення чи реорганізації. Гороскоп на жовтень радить Близнюкам приділяти максимальну увагу зовнішнім контактам та потенційним союзникам.

Якщо представник Близнюків працює в офісі, тоді астрологи радять спробувати справити враження на керівництво. Зірки не уточнюють, як це буде подано, але у Близнюків буде кілька варіантів.

В плані особистих відносин представники Близнюків можуть продовжувати рухатися раніше обраним шляхом – тепер немає потреби змінювати.

Гороскоп на жовтень радить знаку Близнюки іноді потрібно влаштовувати собі моменти стабільності, якщо обставини не хочуть вам сприяти. Хоча зараз це не має бути проблемою.

Гороскоп Близнюків на третю декаду жовтня 2022

Гороскоп Близнюків на третю декаду жовтня 2022

Остання декада жовтня 2022 року для Близнюків пророкує логічне завершення низки процесів.

В діловій сфері або на роботі це буде перехід від одного масштабного проекту до іншого великомасштабного проекту, тому треба приготуватися. Від Близнюків може знадобитися робити значний внесок знову і знову. Перше, що Близнюки повинні зробити, це оцінити ризики. Не просто діяти за чужими висновками. Рішення, яке Близнюки приймуть в цей час, може вплинути на їх фінансове благополуччя – як в сторону покращення, так і навпаки – погіршення.

У сфері особистих стосунків Близнюків картина буде дуже схожою.

Гороскоп радить Близнюкам діяти, ґрунтуючись лише на власних відчуттях. Навмисне вас ніхто не обдурить, але будуть різні точки зору. І точки докладання зусиль також можуть бути різними. Здоров’я Близнюків не повинно бути проблемою зараз, але психологічна стійкість може постраждати, якщо вони занадто заглибитеся у вивчення метафізичних питань. Астрологи радять в цей період і думати, і діяти якомога простіше.

Кінець жовтня 2022 принесе знаку зодіаку Близнюки несподіваний бонус. І реакція Близнюків у відповідь буде не менш яскравою, що здивуєте навіть їх самих.

Астрологи звертають увагу, щоб знати і краще розуміти астрологічний прогноз, слід розглядати не лише гороскоп сонячного знаку, а ще гороскоп вашого асценденту (висхідний знак)
Знаки Зодіаку і асцендент, таблиця асценденту за часом народження

Гороскоп на жовтень 2022

Овен

Телець

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст