ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп березень 2023 Рак: прогноз Анжели Перл на ймовірні події

Гороскоп березень 2023 Рак: прогноз Анжели Перл на ймовірні події

Буремний березень 2023 очікує на знак зодіаку Рак згідно прогнозу, який дає гороскоп для Рака від Анжели Перл. Це зумовлено великою кількістю астрологічних подій, які відбуваються цього місяця. Щоб правильно зрозуміти підказки всесвіту, варто взяти до уваги поради популярного астролога

Головні астрологічні події березня 2023, які впливають на життя Рака

Популярний астролог Анжела Перл склала гороскоп, вказуючи важливі астрологічні події, вплив яких відчують представники Рака. Слід зважати на те, що прогноз дається узагальнений, який окреслює сфери життя та ймовірні події. А знак зодіаку Рак повинен вже сам інтерпретувати, що відноситься саме для нього. Важливо звертати увагу на періоди та на ті сфери життя, в яких можуть відбуватися зміни – саме там прислухайтеся до підказок всесвіту, враховуючи поради та коментарі астролога.

Астрологічні події березень 2023

 • Поєднання Венери та Юпітеру – 2 березня
 • Меркурій перший раз змінює знак – 3 березня
 • Повня в знаку Діви – 7 березня
 • Сатурн змінює знак – 8 березня
 • Венера переходить в інший Дом гороскопу Рака – 17 березня
 • Меркурій другий раз за березень 2023 змінює знак – 20 березня
 • Поєднання Сонця та Місяця – 21 березня
 • Молодик в знаку Овна – 21 березня
 • Плутон переходить в інший Дом гороскопу Рака – 24 березня
 • Марс змінює знак – 26 березня
 • Поєднання Венери та Урану – 30-31 березня 2023 року.

Як бачимо, в березні очікується багато астрологічних подій. Але дві з них будуть грандіозними і матимуть тривалий, на багато років, вплив на життя представників знаку зодіаку Рак.

Знак зодіаку Рак повинен звернути уваги на поїздки, подорожі і на все, що з цим пов’язано.

Тому що багато астрологічних подій березня вказуються саме на ці теми життя Рака – поїздки, візи, співбесіди в посольстві й подібне.

Гороскоп березень 2023 для знаку зодіаку Рак: прогноз Анжели Перл на першу половину місяця

Астролог Анжела Перл одразу каже, що березень почнеться просто чудово для Рака. Також, в першій половині березня відбувається важлива астрологічна подія, яка матиме вплив на життя Рака на наступні 3 роки.

Поєднання Венери та Юпітеру

Вже в перші дні місяця, а саме 1 та 2 березня проходить поєднання планети краси та грошей Венери з планетою великого щастя Юпітером. Ця подія відбувається в 10 Домі, який вказує на пік кар’єри: професійні досягнення, посада, власний бізнес. Також цей Дом вказує на керівників, посадові особи. Анжела Перл зазначає, що в ці перші дні березня

1 і 2 березня 2023 року знак зодіаку Рак ніби отримує те, що хотів, ніби здійснюються його побажання.

10 Дом – це найвищий Дом гороскопу і тому ще більш гарною виглядає подія – поєднання Венери та Юпітеру.

В ці дні представники Рака можуть отримати хороший бонус, чи в компанію прийде гарний клієнт, замовлення. Деякі Раки отримають премію, а хтось, навіть отримає приємну новину стосовно кар’єри, роботи, підвищення на посаді.

Тобто за цим поєднанням 1-2 березня на Рака очікують гарні новини щодо роботи, бізнесу, доходів.

Ще 10 Дом – це статус, отже, можна очікувати зміни за цією темою, наприклад, хтось змінить статус і стане власником та/або керівником бізнесу. Або ж Рак заручиться чи народиться дитина.

Гороскоп Анжели Перл каже, що 10 Дом дає не просто можливості, а гарний шанс представникам Рака досягти своєї мети.

Меркурій переходить в 9 Дом гороскопу Рака

3 березня швидка планета Меркурій в перший раз змінює знак і заходить в 9 Дом – подорожі (візи, закордон), освіта, релігія, філософія. Крім названого, 9 Дом – це ще Дом бажання.

Цього дня Рак може отримати новини щодо поїздки або оформлення документів. Або ж буде новина здалеку, деякі Раки будуть проходити співбесіду щодо отримання статусу ПМП або ж взагалі на отримання громадянства іншої країни. І Анжела Перл вважає, що у Рака гарні шанси в цих напрямках життя (за які відповідає 9 Дом гороскопу).

Повний Місяць

Повня 7 березня проходить в 3 Домі гороскопу. До речі, цей Дом відповідальний за поїздки на невеликі відстані (а ще за комунікації – листи, інтернет, сучасні засоби зв’язку; навчання та освіта; брати, сестри, кузени).

Рак може купувати або продавати авто або кудись недалеко поїде, можливо буде бронювання квитків для майбутньої подорожі. В деяких представників Рака будуть новини від родичів або ж ви зустрінетеся. На цю Повню 7 березня Рак може отримати документ про завершення навчання, або сертифікат. Також гороскоп Анжели Перл передбачає, що 7 березня в Рака можуть відбуватися перемовини по справі (проекту), що тягнеться вже десь півроку. І все, що почалося півроку тому, все це має шанс добре закінчитися в районі 7 березня.

Якщо Рак планував придбати техніку, електроніку, то 7 березня дуже вдалий час для цього.

Загалом, варто уважно ставитися до придбання речей, особливо вартісних, щоб вони радували вас і не стали просто марно витраченими грошима. В цьому може допомогти календар покупок на 2023 рік. Цього дня Меркурій гарний, тому можна купувати телефони, комп’ютери й інші гаджети.

Перша суперважлива подія березня для Рака – Сатурн змінює знак

Анжела Перл особливо підкреслює і звертає увагу Рака на подію, яка відбувається 8 березня. А саме – Сатурн переходить у 9 Дом гороскопу. Це важлива астрологічна подія, тому що з цієї дати в житті Рака почнуть відбуватися зміни – нарешті закінчиться складний трирічний період (з весни 2020 року), коли Сатурн перебував у 8 Домі фінансів та інтиму. І, ймовірно, ці останні 3 роки Сатурн гальмував фінанси Рака, заморожував фінансові проекти, вклади або не вдавалось щось з фінансовими інвестиціями. В деяких Раків могло не вирішуватись питання поділу майна, а в когось – зменшилися джерела доходів.

Зважаючи на те, що 8 Дом ще завідує інтимом, у когось з Раків останні  роки могло не бути інтимних стосунків, був період самотності. Цей період закінчується!

Так 8 березня Сатурн нарешті виходить з цих секторів і на наступні 3 роки. До лютого 2026 року, заходить в 9 Дом гороскопу. Основні теми 9 Дому – подорожі, освіта, релігія, філософія.

Планета Сатурн любить чіткі плани, тому в Рака очікується багато планових поїздок: у когось подорожі, в когось навчання.

Гороскоп Анжели Перл для Рака пояснює, що Сатурн – це як багато поїздок по роботі, пов’язані з чимось серйозним

Представники знаку зодіаку Рак, починаючи з 8 березня 2023, можуть мати роботу, пов’язану з іншими країнами, наприклад, з’являться клієнти з-за кордону. Інші ж Раки можуть почати викладацьку діяльність. Наприклад, Рак відкриє свою школу або зробить і буде проводити авторські курси з певної тематики. А деякі Раки можуть піти навчатися, причому це  серйозне навчання, розраховане на декілька років. Анжела Перл підкреслює, що за Сатурном все потрібно робити своєчасно і в строки. Навантаження буде великим, тому Рак повинен бути готовим до цього.

Планета Сатурн для Рака символізує шлюб.

Знак зодіаку Рак в найближчі три роки може зустріти чоловіка-іноземця, або ж він ваш співвітчизник, але живе за кордоном (по 9 Дому гороскопу) і ви туди переїдете до нього (неї).

Порада Анжели Перл для Рака: якщо ви почнете судовий процес, то він може тривати до трьох років. Тому слід зважати на цей фактор, думайте потрібно вам це чи ні.

Гороскоп Рака на березень 2023: прогноз Анжели Перл на другу половину березня

Ще одна важлива подія, яка матиме вплив на наступні 20 років життя Рака, відбувається в останню декаду першого місяця весни.

Венера переходить в 11 Дом гороскопу знаку зодіаку Рак

17 березня 2023 року Венера змінює знак і входить в 11 Дом гороскопу Рака. 11 Дом – це бажання, друзі, мрія, чого ми хочемо.

Венера в 11 Домі гороскопу, це як Карта Бажань, тобто потрібно дуже чітко уявляти, чого ви бажаєте

Щоб мрії збувалися: як правильно створити карту бажань покрокова інструкція. Після 17 березня ця планета може допомогти Раку реалізувати ці бажання.

Рак може зустрітися з подругою/другом буде спілкування в колі однодумців. Як уточнює Анжела Перл, по Венері – це скоріше жіноче коло. Рак стане частиною команди по роботі або якийсь чат/спорт/танці – спільнота за інтересами тощо.

11 Дом гороскопу це ще Інтернет, соціальні мережі. Якщо Рак хоче відкрити онлайн бізнес – все вийде після 17 березня 2023 року.

Меркурій знову змінює знак

20 березня Меркурій вдруге за місяць переходить в новий Дом гороскопу – в 10, де вже перебуває планета удачі та везіння Юпітер.

Цього дня Меркурій приносить новини для знаку зодіаку Рак, які пов’язані з кар’єрою, роботою, професією, керівництвом.

21 березня відбувається одразу дві астрологічні події

Дуже яскравий день може бути 21 березня, тому що у самому високому Домі гороскопу – десятому, збирається одразу декілька планет – Юпітер, Меркурій, Сонце й Місяць. А ще цього дня Молодик в знаку зодіаку Овен.

Народження нового Місяця – це нова енергія, це як фонтан енергії.

Знак зодіаку Рак буде енергійним на шляху досягнення мети, в прийнятті рішень: впевненість, що все вийде

Гороскоп Анжели Перл для Рака зазначає, що останні 10 днів березня 2023 року – дуже позитивні та вдалі в сенсі кар’єри та професії.

Якщо Рак хоче знайти нову роботу або ж буде проходити співбесіду, все буде успішним. Особливо для тих, у кого асцендент з 11 по 18 градус Рака. Або ті представники знаку зодіаку Рак, хто народився з 3 по 13 липня. Юпітер робить аспект до Сонця, зміниться статус на вищий або той, який хоче сам Рак (хочу бути начальником або хочу бути вільним)

Цей Молодик відчують всі Раки, з’явиться можливість реалізувати себе.

Друга потужна подія березня 2023: 24 березня Плутон переходить у 8 Дом гороскопу Рака

Цілих п’ятнадцять років планета обмеження та контролю Плутон перебував в 7 Домі гороскопу Рака. Це сектор стосунків, партнерства та шлюбу. Багато складних ситуацій відбувалося під впливом цієї непростої планети останні 15 років. Наприклад, в декого з Раків були складні робочі відносини або відносини з партнером і вони закінчаться. У деяких представників Рака був непростий шлюб зі людиною зі складним характер. За цією астрологічною подією це також може завершитися зараз.

 З 24 березня по 12 червня – пробний період, коли Плутон у 8 Домі Рака покаже, як це може бути.

Справа в тому, що Плутон поки ще перебуває на перетині секторів 7 та 8 Домів гороскопу Рак аж до листопада 2024 року. Це буде перехідним періодом, а потім на 20 років Плутон входить у 8 Дом грошей та фінансів Рака. І ця сфера життя налагодиться, у представників Рака буде більше грошей.

Плутон у 8  Домі буде трансформувати фінанси, ймовірно зміниться робота. У деяких Раків зміниться статус – врони візьмуть шлюб і спільні гроші подружжя збільшиться. Плутон – це великі гроші, їх багато. Деякі представники Рака отримають спадок, адже Плутон у 8 Домі – це спадщина.

Головне, на що звертає увагу Рака астролог Анжела Перл

24 березня 2023 року нарешті закінчується складний 15 річний період перебування Плутона в 7 Домі.

Це дуже важливо, тому що Плутон вміє тиснути, давати складних партнерів, які намагаються ламати нас, контролювати чи не давати взагалі. Якщо у деяких представників Рака весь цей час був невдалий шлюб або не могли зустріти свою людину  – це залишиться у минулому назавжди.

Гороскоп Анжели Перл для Рака на березень 2023 року каже

якщо, починаючи з 24 березня, буде виникати ситуація, що Рак хоче закрити один бізнес і розпочати інший, або ж вас звільняють з роботи, або друга половинка сказала, що хоче розлучитися – це все на краще!

Це був Плутон і тепер Рак вільний від «кайданків» цієї планети обмежень та контролю. Може абсолютно трансформуватися коло спілкування, Рак буде притягувати інших людей у своє життя.

Марс змінює знак

26 березня войовнича планета Марс входить до 1 Дом гороскопу Рака. Останні 7 місяців він перебував у 12 Домі гороскопу і Рак не міг діяти. Але ж відомо, що Марс – це планета дій і активності. Ймовірно, цей період був періодом очікування та вичікування. Ймовірно, Рак фокусувався на чомусь, шукав інформацію. Деякі представники Рака за останні 7 місяців могли бути в ізоляції, наприклад, в лікарні або в полоні. І нарешті Марс 26 березня змінює знак.

Позитивно перебування Марсу в 12 Домі могло вплинути на тих Раків, хто займався езотерикою, медитаціями, регресії. Тепер приносить сміливість, сили, можна діяти, зняті обмеження

Зміна Марсом знаку з 26 березня приносить Раку енергію, сміливість, силу волі, бажання щось робити.

Поєднання Венери та Урану – 30-31 березня 2023 року

В останні два дні березня Венера і Уран з’єднуються в 11 Домі бажань та друзів. Тому на Рака може очікувати несподівана зустріч чи знайомства. Рак може отримати запрошення на весілля чи в гості. Деякі Раки будуть успішні в онлайн продажу (за Ураном).

Завершуючи гороскоп для Рака на березень 2023, Анжела Перл зазначила

Березень буде цікавим періодом зі зміною енергій, зі зняттям блоків стосовно кохання, шлюбу, зустрічі своєї другої половинки, зі зміною статусу, роботи та навіть професії.

Анжела Перл дала пораду знаку зодіаку Рак

дивіться на знаки та підказки вищих сил, не тримайтесь за минуле, не бійтеся йти вперед!

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Скорпіон

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст