ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп березень 2023 Овен від Анжели Перл дає позитивний прогноз на початок...

Популярний астролог Анжела Перл підготувала гороскоп на березень 2023 для знаку зодіаку Овен. Гороскоп березня досить позитивний для Овна і причина в тому, що відбуваються астрологічні події, які будуть сприяти людям цього знаку. Більш детально можна прочитати в прогнозі від Анжели Перл

Гороскоп Овна березень 2023: Анжела Перл дає прогноз на першу половину березня

Які важливі астрологічні події та яким чином впливають на життя Овна, розповідає Анжела Перл і робить прогноз ймовірних подій

Венера та Юпітер поєднуються

Початок весни очікується дуже позитивним для Овна, особливо 1, 2, 3 березня, тому що Венера та Юпітер поєднуються в 1 Домі гороскопу Овна. Це дуже позитивне і потужне поєднання і багато Овнів можуть відчути його вплив ще наприкінці лютого – 27-28 числа.

Поєднання Венери та Юпітера – це поєднання благополуччя та достатку.

Планета Венера в гороскопі опікується двома сферами – це кохання та гроші, а велика планет Юпітер відповідає за успіх, за здійснення мрій. Крім того,  Юпітер відповідає (і ці сфери будуть під його позитивним впливом на початку березня) – закордон і все, що з ним пов’язано: навчання, освіта, здача екзамену. Може бути позитивне рішення стосовно отримання візи, переїзду за кордон; знайомство та шлюб з іноземцем тощо. Якщо Овен судиться, є шанс на виграш судової справи в перші дні березня.

Меркурій змінює знак

Планета Меркурій відповідає за інформацію, комунікацію, контакти. 3 березня Меркурій переходить у 12 Дом гороскопу Овна. Останній 12 Дом гороскопу вказує на ізоляцію, усамітнення. Також це може вказувати, що представники Овна будуть на чомусь зосереджені, сфокусовані. Наприклад, ви будете писати якусь роботу і на інші сторонні речі буде просто не вистачати часу. Крім того, астролог не виключає, що Овен в цей період може проходити медичне обстеження, буде здавати аналізи.

Як Повня впливає на знак зодіаку Овен

7 березня Повня проходить в 6 Домі гороскопу Овна, який відповідає за здоров’я. Анжела Перл рекомендує Овну звернути увагу на своє самопочуття, ще 6 Дом відповідає за режим щоденного життя, тобто побут, робота відпочинок – все, що відбувається з нами кожного дня. Також 6 Дом – це вирішення якихось проблем, Дом роботи,  занятості та бізнесу.

Гороскоп від Анжели Перл прогнозує, що ця Повня може висвітлити деякі питання, пов’язані зі здоров’ям та режимом.

Наприклад, можливо Овен пізно лягає спати і тому погіршується самопочуття. Або ж погане чи неправильне харчування і ця Повня вказує на проблему, на яку потрібно відреагувати.

З 7 по 14 березня Овен може вирішити якісь проблеми та побутові питання. Якщо в Овна є власний бізнес, можливо хтось із співробітників вирішить звільнитися або ви самі вирішите замінити.

Сатурн переходить в знак Риб

Це дуже важлива подія, яка впливає на життя всіх знаків зодіаку, в тому числі й на життя Овна. 7 березня 2023 року планета обмежень та дисципліни Сатурн переходить в знак зодіаку Риби, де перебуватиме до лютого 2026 року.

Завдяки цій астрологічній події, у багатьох представників Овна виникне нове відчуття світу.

Сатурн – це нові плани, разом з тим ця планета дисциплінує нас, створює планування, робить людину більш серйозною в тій сфері, в яку він потрапляє. І в Овна це дуже особиста сфера – Сатурн буде в 12 Домі. Під впливом Сатурну Овну може не захотіти галасливого спілкування. Можливо, ви будете бажати спілкуватися лише з однією людиною. Або ж, як передбачає гороскоп на березень від Анжели Перл, дехто з представників Овна будуть готуватися та збирати документи, щоб емігрувати в іншу країну. (Саме так відбулося в житті самої Анжели Перл, коли Сатурн був в 12 Домі її гороскопу).

Під впливом Сатурна легко скидати вагу, наша зовнішність буде нам подобатися. Деякі представники Овна завдяки Сатурну в 12 Домі будуть займатися самопізнанням, але не варто занурюватися в самокопання. Наприклад, хтось з Овнів зацікавиться і, можливо, заглибиться в езотеричні науки, почне вивчати регресивний гіпноз, виявить цікавість до психології. І все це не просто легковажне захоплення, а буде відчуватися серйозний підхід, адже Сатурн – це практична планета.

Загалом, під впливом Сатурну в 12 Домі гороскопу, в найближчі 3 роки Овен буде більше зосереджений на собі та своєму внутрішньому світі.

Гороскоп березень 2023 Овен від Анжели Перл: на що можна очікувати в другій половині березня

Популярний астролог Анжела Перл вказує астрологічні події та пояснює, в яких сферах життя вони можуть відбутися – це загальний гороскоп для всіх Овнів. А ви самостійно екстраполюєте ймовірні події, з урахування особливостей вашого власного життя. Отже

Венера позитивно вплине на статки

17 березня і до кінця місяця планета кохання, краси та грошей переходить в сектор грошей Овна – 2 Дом гороскопу. Відповідно Анжела Перл робить прогноз, що в Овна зростуть доходи. Або ж, якщо грошей не було, то вони з’являться.

Під впливом Венери в 2 Домі гороскопу, зросте самооцінка Овна.

Меркурій заходить в 1 Дом гороскопу Овна

20 березня 2023 року планета комунікацій та контактів Меркурій заходить в 1 Дом гороскопу Овна. Це можуть бути якісь новини або гості; Овен може отримати важливу інформацію, лист, або ж Овен буду планувати подорож, купувати квитки, бронювати готель.

Сонце поєднується з Місяцем

Дуже чудова подія для Овна відбувається 21 березня 2023 – Сонце поєднується з Місяцем в знаку Овна (в 1 Домі гороскопу). Ця подія відбувається на Молодика.  А ми знаємо, коли народжується новий Місяць, в нас ніби все починається заново. На що може вказувати ця подія в житті Овна:

  • може з’явитися нова людина;
  • або нова робота;
  • Овен може вибрати для себе новий стиль тощо.

Анжела Перл підкреслює, що Молодик 21 березня – дуже потужний для Овна, зміни неминучі

Особливо це відчують ті представники Овна, хто на родився в березні, а ще більше ті, у кого день народження з 21 березня по кінець місяця. Або ті люди, у кого асцендент в знаку Овна з 0 і до 5 градусів.

Ще одна грандіозна подія – Плутон відкриває нову сторінку в житті Овна

24 березня Плутон переходить в 11 Дом гороскопу Овна на двадцять років! Це перегортає попередню сторінку довжиною в 15 років. Адже Плутон з 2008 року був в секторі статусу, роботи кар’єри і нарешті настає новий етап. В цей період в Овна з’являться нові друзі, нове оточення.

Плутон – це планета трансформації.

Анжела Перл передбачає і радить роззирнутися, адже в житті Овна може багато що змінитися, з’являться нові грандіозні плани, нові цілі – чого ви прагнете. Потрібно бути готовим до того, що все зміниться в найближчі рік-два. Як передбачає гороскоп Овна від Анжели Перл, в Овна поміняється робота, кар’єра, статус, місце проживання. І все це триватиме тривалий час.

Як Марс впливає на Овна

26 березня планета управитель Марс переходить в 4 Дом гороскопу Овна. Що це може принести людям цього знаку зодіаку? 4 Дом гороскопу – це нерухомість, місце проживання, сім’я. Гороскоп на березень 2023 від Анжели Перл передбачає, що в багатьох представників знаку зодіаку Овен може розпочатися ремонт, або намічається переїзд, або відбуватимуться якісь зміни в сім’ї. можливо, нарешті буде угода по нерухомості, на що Овен працював попередні сім місяців.

Велика планета щастя та везіння Юпітер перебуває в знаку зодіаку Овен

До 17 травня Юпітер перебуває в 1 Домі гороскопу Овна. Тому, як вважає Анжела Перл,

Овен може бути спокійним – янгол-охоронець стоїться за вами!

Овну буде щастить, навіть, попри тектонічні зрушення, які спричинятимуть інші астрологічні події. Особливо позитивний вплив Юпітера відчують Овни, народжені з 1 по 10 квітня та в кого асцендент з 11 по 18 градус Овна.

Поєднання Венери та Урану

В останні дні місяця – 30 та 31 березня відбувається з’єднання Венери та Урану в секторі грошей Овна (2 Дом гороскопу). Нагадаємо, що Венера – це гроші, прибуток, подарунки, щедрість, кохання, а планета Уран – це несподіванка, сюрприз або іноземець (щось іноземне). Часто Уран – це поворот подій. Ще ця планет відповідає за друзів, за майбутнє.

Гороскоп на березень 2023 для знаку зодіаку Овен від Анжели Перл передбачає, що в останні дні місяця може бути несподіване партнерство, бізнес-партнерство; неочікуваний подарунок або приємна зустріч. Анжела Перл вважає, що в ці два дні Овен може сподіватися на якусь дуже приємну подію в своєму житті.

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Ви не можете копіювати текст