ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп березень 2023 Лев: Анжела Перл склала прогноз

Гороскоп березень 2023 Лев: Анжела Перл склала прогноз

Анжела Перл підготувала гороскоп на березень 2023 для знаку зодіаку Лев. Популярний астролог склала прогноз для Лева, пояснюючи, в яких сферах життя, на які події можна очікувати, адже вони спричинені потужними астрологічними подіями березня. Березень – це переломний місяць.

Гороскоп березень 2023 Лев: Анжела Перл склала прогноз на першу половину місяця

Сама активна та важлива тема березня для Лева – тема грошей та фінансів, особливо в першій половині місяця.

Венера та Юпітер

Перші два-три дні березня відчиняють двері позитивним змінам. В ці дні Венера поєднується з Юпітером в 9 Домі везіння та удачі. 9 Дом – це поїздки, подорожі, здійснення бажання, Дом «закордону».

На що може очікувати Лев 1-2 березня?

Зважаючи що Венера – планета кохання та грошей, а Юпітер – достатку, щастя та удачі, їх поєднання в 9 Домі може залучити удачу та приємні події в сферах життя, за які відповідає цей Дом гороскопу. Представники Лева можуть познайомитися з іноземцем або буде поїздка за кордон. У деяких представників Лева може зрости фінансовий добробут, з’являться нові іноземні клієнти (замовники).

Меркурій змінює знак

3 березня 2023 року швидкий Меркурій заходить у 8 Дом гороскопу Лева. 8 Дом – це гроші, фінанси, інвестиції, податки. Цього дня до Лева може найдійти інформація (лист) про страхування або з податкової служби.

Якщо знак зодіаку Лев має власний бізнес, може бути податкова перевірка. Тому будьте готові до такого повороту подій.

Лев може дізнатися про зарплатню другої половинки, або ж мова йтиме про «державні фінанси». Наприклад, можливо ви будете оформлювати якусь допомогу від держави, субсидію.

Вплив Повні на життя Лева

7 березня 2023 Повний Місяць настає в 2 Домі грошей, доходу. Загалом, Повня вказує на отримання грошей, на які ми очікували або за виконану роботу. Отже, Лев може сподіватися на фінансові «вливання» в цей день (і кілька днів поряд з 7 числом). Ще ця ситуація може вказувати на те, що Лев буде спілкуватися з ріелтором, який оцінює нерухомість. Анжела Перл передбачає, що можливо буде купівля або продаж нерухомості чи автомобіля.

Знак зодіаку Лев на Повню може дізнатися про підвищення зарплатні або ж навпаки – звільниться з роботи та почне отримувати гроші з іншого джерела. Тобто якісь питання, пов’язані з фінансами Лева будуть вирішуватися в районі 7 березня.

Сатурн змінює знак і продовжує тему грошей Лева – який прогноз дає гороскоп березень 2023 від Анжели Перл?

Це важлива астрологічна подія, на яку Анжела Перл звертає особливу увагу, тому що вона має вплив на довгий період часу – цілих три роки!

Сатурн в попередньому періоді

8 березня 2023 року відбувається дуже важлива подія – Сатурн змінює знак. Він цілі 3 попередні роки! з весни 2020 року знаходився в 7 Домі гороскопу Лева. 7 Дом – це сектор шлюбу, кохання, романтики, партнерства. Ті з Левів, хто одружився з весни 2020, скоріше за все матимуть тривалий та міцний союз. Але не можна забувати, що Сатурн ще розриває стосунки, які вже не серйозні, нестабільні, дали тріщину, коли у відносинах з’явилось охолодження партнерів.

На першому тижні березня Сатурн виходить з 7 Дому, в цей період у Лева можуть припинитися бізнес-відносини або ж Лев вийде з якоїсь організації. Не виключено, що ви розірвете якийсь контракт. Тобто в цей період у Лева може вирішитися тема відносин – як ділових, так і особистих.

Що Лев може очікувати від Сатурна в наступні 3 роки?

Починаючи з 8 березня 2023 року Сатурн заходить в сектор фінансів Лева на три наступні роки (8 Дом гороскопу).

Саме тому Анжела Перл підкреслила, що фінансова тема дуже важлива в першій половині березня, тому що вона спричинена розташуванням планет у «фінансових» Домах гороскопу Лева.

З 8 березня 2023 і до лютого 2026 року Сатурн буде вимагати від Лева фінансового планування.

Наприклад, представник знаку зодіаку Лев візьме кредит. І протягом цих трьох років йому доведеться щомісяця планувати, як віддавати гроші за цією позикою. В інших Левів прояв впливу Сатурна може бути в необхідності планування виплати податків, якщо ви стали підприємцем.

8 Дом – це ще спільне майно, спільні гроші. Якщо Лев розлучається, то Сатурн може на ці три роки затягнути в процес щодо поділу майна між бувшим подружжям. Планета Сатурн може зменшити суму, яку Лев буде отримувати чи прибрати джерело доходу. Наприклад, Лева утримував чоловік (дружина) чи батьки, а тепер ніхто цього робити не буде.

Щоб краще розуміти, Анжела Перл дала коментар: Сатурн може прибрати джерело доходу, але надати й інше. Тобто не завжди ця планета дає менше грошей, а інколи може дати навіть більше. Але це зароблені гроші, тому що

Сатурн – це планета роботи.

Якщо вас припинили утримувати батьки, ви можете заробляти собі, наприклад, репетиторством. Ще один варіант, який може принести ця астрологічна подія: якщо Лев працював з кимось в партнерстві, то після 8 березня почне працювати на себе самостійно.

Важлива порада Анжели Перл: думати та планувати на найближчі 3 роки свої фінанси (гроші).

Гороскоп на березень 2023 від Анжели Перл не виключає, що за 8 Домом (психологія, емоції) знак зодіаку Лев може піти вчитися на психолога. Або ж почнете працювати психологом, або ж – відвідувати психолога.

8 Дом гороскопу це ще інтим, це Дом близькості та сексу. Анжела Перл попереджає Лева, що Сатурн може дати на цей період відсутність інтиму. Тобто в Лева не буде інтимної близькості якийсь тривалий час. Наприклад, тому що Лев зі своєю  другою половинкою зараз проживають в різних місцях.

Гороскоп березень 2023 для знаку зодіаку Лев: Анжела Перл склала прогноз для Лева на ймовірні події в другій половині місяця

В березні відбуваються важливі астрологічні події, деякі з яких стаються раз не декілька років.

Венера змінює знак

Планета кохання, краси та грошей 17 березня 2023 року заходить в 10 Дом гороскопу Лева. Теми, якими опікується 10 Дом – це кар’єра, професія, робота, бізнес, статус, а планета Венера – це хороші новини та гроші.  Як бачимо, й в другій половині березня тема грошей присутня в астрологічному житті Лева. Отже, в Лева можуть з’явитися нові клієнти або буде гарна новина від керівника, Анжела Перл прогнозує, що можуть бути зміни в організації, де працює Лев, наприклад, з’явиться новий керівник і скоріше за все, це буде жінка. Загалом по Венері це буде щось, що вам сподобається.

Ще одна сфера ймовірних продій під впливом Венери в 10 Дому гороскопу – це пропозиція, яку отримає Лев 17 березня – взяти шлюб, адже Венера – це ще планета кохання.

Меркурій переходить в 9 Дом гороскопу Лева

20 березня Меркурій вдруге за місяць змінює знак і переходить в 9 Дом гороскопу Лева, де він стає дуже сильним. Починаючи з цієї дати Меркурій може принести новини, інформацію, яка стосується поїздки, подорожі, переїзду. Цього дня Лев може купувати або бронювати білети, готель. Деякі представники цього знаку зодіаку будуть на співбесіді стосовно візи чи отримання громадянства.

21 березня народжується новий Місяць, а Сонце змінює знак

В день Молодика в Діві, ще й Сонце заходить в 9 Дом гороскопу, де в цей час перебуває Меркурій. Молодик або народження нового Місяця – це завжди старт, початок. За цим Молодиком Лев може подорожувати, навчатися, хтось з представників цього знаку зодіаку розпочне власну викладацьку діяльність, наприклад, вести курси,

  • За 9 Домом з Меркурієм, в Лева може початися судовий розгляд, оформлення юридичних документів, наприклад, для еміграції чи ви отримаєте дозвіл на перебування в іншій країні.
  • Представники Лева мають шанс стати дуже популярними, причому у великих масштабах – стати цікавою особою для великої кількості людей. Наприклад, Лев створить свій канал на Ютуб чи в Інстаграм і його роботи будуть бачити люди з різних країн світу, і їм це буде подобатися.
21 березня в 9 Домі гороскопу Лева збираються Меркурій, Сонце, Місяць та велика планета щастя та успіху – Юпітер.

Саме Юпітер принесе ще більше везіння Леву. Особливо вплив Юпітера відчують ті представники знаку зодіаку Лев, у кого асцендент з 11 по 18 градус Лева. Або ж Лев, у кого день народження припадає з 3 по 14 серпня.

Друга важлива подія для Лева після Сатурна припадає на 24 березня 2023

Закінчується складний період, який тривав 15 років – планета Плутон покидає 6 Дом обов’язків, зобов’язань, проблем. Лев з 2008 року ніс на собі тягар зобов’язань, наприклад, утримував родичів, лікував маму. Тобто Лев відчував відповідальність, на ньому «висіло» багато турбот, було багато роботи і при цьому була велика відповідальність.

Крім цього, 6 Дом – це ще Дом здоров’я, хвороб. Гороскоп Анжели Перл говорить, що, ймовірно, останні 15 років чи велику частину часу з 2008 року, Лев лікувався; чи ви погано почувалися весь цей час, турбувало якесь хронічне захворювання. І нарешті, Плутон виходить з цього Дому і, як передбачає Анжела Перл, здоров’я Лева повинно покращитися.

Якщо у Лева або його родичів була якась залежність (алкогольна, наркотична), то її можна позбутися, вона зникне.

З 24 березня по 12 червня Плутон знаходиться в перехідному періоді, коли він полишив 6 Дом і освоює 7 Дом. В цей час Плутон покаже знаку зодіаку Лев майбутнє – як може бути, як може змінитися ваше життя.

  • За 6 Домом Лев може втратити роботу або закрити бізнес чи, навіть, збанкрутувати.
  • Але Анжела Перл каже не сумувати, тому що все це на краще!
  • Це означає, що Плутон каже Леву, що ви до цього тягаря більше не повернетеся, і ваша робота повністю зміниться.

Питання, які пов’язані з роботою або здоров’ям Лева, будуть кардинально змінюватися після 24 березня 2023.

Повністю Плутон залишить 6 Дом аж у листопаді 2024 року. Весь цей час планета буде перебувати ніби на кордоні двох Домів. Плутон повільна планета, тому перехідний період досить тривалий.

Часто, коли Плутон входить в 7 Дом, як відбувається 24 березня в Лева, то він трансформує стосунки. І перебуватиме в цьому 7 Домі гороскопу Плутон буде аж 20 років! Тому тема стосунків цього Дому – буде важливою для всіх Левів. Анжела Перл наводить такий приклад, якщо Лев зараз одружується, то цей шлюб дуже надовго, на 20 років і більше. Але не все так просто

Плутон може розірвати стосунки Лева. Але знову Анжела Перл радить не панікувати. Адже Плутон руйнує те, що руйнує вас. Можливо, у Лева були стосунки з маніпулятором або токсичною людиною, які просто знищували Лева. Тоді за Плутоном в 7 Домі, цей Лев може розірвати ці руйнівні відносини.

Головне, що повинен пам’ятати Лев

Плутон буде перевіряти вас

Перевіряти він буде за темами, за які відповідальний 7 Дом гороскопу. І робить це Плутон, щоб Лев знав собі ціну, щоб ні в якому разі ви не зайшли у залежні стосунки, в яких вами будуть керувати, маніпулювати, контролювати вас. Наприклад, коли Лев знайомиться і відчуває, що людина намагається робити щось з вищенаведеного, тоді це не ваша людина. Не витрачайте на неї свій час, сили та емоції.

Марс змінює знак 26 березня

Планета Марс 7 місяців перебувала в 11 Домі гороскопу Лева. Це сектор друзів, соціуму, колективу, інтернету. Ймовірно, що ці останні 7 місяців Лев працював онлайн чи дуже багато часу проводив в соціальних мережах тощо.

З 26 березня Марс перемістився в 12 Дом гороскопу – це останній Дом. Він вказує на все, що далеко, ізоляцію, на певне завершення циклу. З цієї дати Лев може поїхати в ретрит для відновлення свого психологічного здоров’я. Або ж Лев запланує поїздку в санаторій або лікування.

Венера та Уран

Гороскоп на березень для Лева від Анжели Перл вказує, що 30 та 31 числа Венера та Уран поєднуються в 10 Домі роботи, статусу та кар’єри. Венера – управителька 10 Дому статусу гороскопу Лева, а планета Уран управляє 7 Домом шлюбу (та розлучень). І в дні такого поєднання у людей знаку зодіаку Лев може статися подія, яка змінить статус. Наприклад, ви отримаєте пропозицію руки та серця, або ж ви познайомитеся з людиною і ваш статус зміниться з «самотнього» на «в стосунках».

Також ця астрологічна подія може «програватися» по роботі – нова кар’єра, нова спеціальність, нове місце роботи тощо.

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Скорпіон

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст