ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп березень 2023 для Терезів від Анжели Перл передбачає чудовий період з...

Гороскоп березень 2023 для Терезів від Анжели Перл передбачає чудовий період з позитивними перспективами

Початок весни буде дуже важливим для знаку зодіаку Терези, адже ті астрологічні події, які відбуваються в березні, матимуть вплив на багато років. Гороскоп на березень 2023 року для Терезів від Анжели Перл передбачає значимий період з позитивними змінами. Щоб правильно діяти в тих чи інших сферах життя, варто прислухатися до порад, які дає астролог Анжела Перл

Головні теми життя, які пророкує для знаку зодіаку Терези гороскоп на березень 2023 від Анжели Перл

Популярний астролог, яка завжди налаштовує на позитив – Анжела Перл, вважає, що перший місяць весни буде переломним для Терезів. У цього знаку зодіаку сектор стосунків дуже сильний в березні. Окрім цього, в сектор кохання Терезів заходить дуже потужна планета. Отже

Життя Терезів може змінитися і на краще!

Як констатує гороскоп Анжели Перл, в березні 2023 року три планети змінюють знак. Дві з них – Сатурн і Плутон просто змінюють енергетику всього життя. Ці планети дуже повільні, вони рідко змінюють знак і тому це дуже важливі астрологічні події.

Березень 2023 року для багатьох представників знаку зодіаку Терези буде місяцем, ніби на грані частин їх життя, коли в цього знаку зодіаку буде шанс щось змінити на краще.

Одна з головних тем березня для Терезів – це стосунки.  

Гороскоп березень 2023 для Терезів від Анжели Перл: астрологічний прогноз на першу половину місяця

Великі зміни очікують на багато представників знаку зодіаку Терези

Що очікує на знак зодіаку Терези на початку місяця?

З’єднання Венери та Юпітера в проміжок з 1 по 3 березня 2023 відбувається поєднання Венери і Юпітера в 7 Домі гороскопу Терезів. Це Дом кохання, відносин, інших людей. На перші дні березня Анжела Перл прогнозує Терезам зустрічі, знайомства. Комусь з Терезів освідчаться, а хтось – піде під вінець.

Венера – це планета кохання, а Юпітер – розширення всього гарного. Анжела Перл вважає, що

  • для вільних Терезів перші три дні березня (може ще й останні дні лютого) – це дуже гарний час зустріти своє кохання;
  • Терези, які вже в стосунках – їх відносини можуть перейти на інший рівень. Наприклад, ви станете жити разом або ж буде новина про вагітність;
  • в одружених представників знаку зодіаку Терези в цей період може бути дуже успішна угода, тому що Венера, крім краси та кохання, це ще й гроші, а Юпітер – достаток. Тому ще в сімейних Терезів може бути важлива покупка в ці дні (будинку, квартири). Також, це може бути виграш в суді (7 Дом), за яким Терези можуть навіть отримати гроші.

Меркурій змінює знак

3 березня Меркурій заходить в 6 Дом роботи Терезів. Цього дня люди цього знаку зодіаку можуть отримати якусь новину чи інформацію, пов’язану з роботою. Інший варіант розвитку подій – Терези будуть проходити співбесіду для працевлаштування або ж набирати собі людей для роботи.

На найближчі 3 роки 6 Дом гороскопу буде важливим для Терезів. Ще він відповідає за здоров’я, режим, баланс між тим, скільки ви віддаєте енергії, а скільки отримуєте.

Тобто Терези повинні слідкувати за своїм повсякденним життям, слідкувати за самопочуттям, за тим, як ви працюєте та відпочиваєте – це все важливо. Анжела Перл передбачає, що 3 березня для Терезів може бути якийсь сигнал з приводу здоров’я – не ігноруйте його та зверніться до лікаря за потреби.

Як Повня впливає на знак зодіаку Терези?

7 березня Повний Місяць перебуває в 12 Домі гороскопу Терезів. 12 Дом символізує закінчення справ, а повний Місяць – також закриває якийсь цикл (за останні 2 чи 4 тижні). Ще цікаве спільне: Повня часто висвічує щось таємниче, те, що було приховано. А 12 Дом – це таємниці. Тому для деяких представників знаку зодіаку Терези,ця Повня 7 березня може відкрити якусь таємницю. Для інших Терезів ця Повня принесе завершення справ, пов’язаних з переїздом, еміграцією, отриманням документів.

Терезам на Повню може приснитися віщій сон.

Загалом, за 12 Домом Терези можуть ще займатися самопізнанням, медитувати. Анжела Перл вважає, що з таким поєднанням – Повня в 12 Домі, до Терезів можуть надходити знаки вищих сил, інтуїція буде на високому рівні.

Перша дуже потужна подія березня 2023 – Сатурн змінює знак

Попередні три роки Сатурн перебував в 5 Домі гороскопу Терезів (творчість, діти, кохання). В цей період Терези мали якісь зобов’язання/обов’язки стосовно дітей, наприклад, ви платили за навчання або ж вони жили з вами, а тепер з’їдуть. Сатурн це планета обмеження і тому деякі Терези не могли займатися творчістю в останні три роки. Наприклад, через пандемію, а потім через повномасштабне вторгнення Терези змушені закрити свою галерею або ж квітковий магазин, де ви створювали букети-композиції тощо. В Терезів за цей період, коли Сатурн знаходився в 5 Домі, могло статися розлука з коханою людиною. Або ж – отрезвління, коли Терези побачили справжнє обличчя партнера або дізналися, що партнер одружений (заміжня). Тепер Сатурн знімає всі перепони в названих сферах і змінює знак.

8 березня Сатурн заходить в 6 Дом гороскопу Терезів і буде вчити їх турбуватися про себе.

6 Дом гороскопу – це режим, здоров’я та самопочуття, щоденне життя в сенсі турботи про свій організм. І ці теми стануть важливими для Терезів на найближчі 3 роки до лютого 2026 року.

Сатурн символізує кості, зуби, суглоби, хребет – все, що пов’язано з кальцієм. І все це дуже важливо, тому Терези повинні звернути увагу та займатися профілактикою.

Крім теми здоров’я,

Сатурн за 6 Домом вказує, що в наступні три роки в Терезів буде багато роботи.

Гороскоп Анжели Перл прогнозує, що більшість Терезів будуть під великим навантаженням, особливо, якщо це власний бізнес або робота з дому. Загалом часто Терези, як то кажуть, будуть працювати за двох, їх будуть просити залишатися довше працювати. І в цьому криється небезпека, тому що Терезам важливо притримуватися режиму (праця/відпочинок). В іншому випадку за ці роки ви відчуєте виснаження, перенавантаження позначиться на здоров’ї.

Анжела Перл наполегливо рекомендує:

Всі ці роки, буквально з першого дня зміни знаку Сатурном, Терези повинні правильно харчуватися, відпочивати, турбуватися про свій організм, слідкувати за самопочуттям.

В цей період ймовірні якісь зміни, пов’язані з роботою Терезів. Також він принесе відповідальність.

Гороскоп Терезів на березень 2023 від Анжели Перл: які події ймовірні в другій половині березня?

Друга половина березня принесе ще декілька важливих подій, які впливатимуть на життя Терезів. І деякі з них – на дуже тривалий час.

Венера змінює знак

17 березня, планета кохання, краси та грошей Венера, заходить у 8 Дом фінансів гороскопу Терезів. Венера принесе прибуток, якісь гроші. За 8 Домом – це не зароблені Терезами гроші, а отримані зі сторони. Наприклад, гроші чоловіка/дружини або це фінансова допомога від держави, аліменти тощо.

8 Дом гороскопу ще символізує близькість, інтим, довіру. Гороскоп на березень від Анжели Перл передбачає, що 17 березня Терези можуть з кимось зблизитися та довіритися цій людині. Хтось з Терезів довіриться психологу чи психотерапевту, особливо, якщо ж бажання позбутися якихось поганих звичок, залежностей, щоб подолати внутрішні проблеми.

Меркурій змінює знак

20 березня швидка планета комунікацій Меркурій заходить в 7 Дом гороскопу Терезів – Дом стосунків. Цього дня ймовірні побачення, приємні дзвінки. Або ж буде підписання документів.

Астрологічні події 21 березня

Сонце заходить в сектор партнерства та відносин Терезів 21 березня, і туди ж заходить Місяць. Цього ж дня, 21 березня народжується молодий Місяць. Всім відомо, що Молодик – це нова енергія, нові справи, початок чогось (зазвичай цикл – до Повні, але може й на довше).

Гороскоп Анжели Перл зазначає, що 21 березня Молодик принесе знаку зодіаку Терези нове джерело енергії саме в сфері відносин, партнерства, кохання, шлюбу.

Мова йде як про особисті відносини Терезів, так і про ділову сферу. Наприклад, крім любовних тем, цього дня в Терезів може бути підписання контракту на роботу (ви входите у відносини з новою організацією).

Особливо відчують вплив цього Молодика ті, у кого асцендент в Терезах від 0 до 5 градусів. Або ті Терези, в кого день народження припадає з 22 по 27 вересня. Загалом вересневим Терезам цей Молодик буде ніби вказувати, що вам потрібно співпрацювати.

Важлива астрологічна подія, яка впливатиме на життя Терезів багато років – Плутон змінює знак

24 березня, окрім всіх інших, відбувається дуже важлива, можна сказати, грандіозна подія в житті Терезів – Плутон переходить в 5 Дом гороскопу.

Чому ця подія так важлива?

Гороскоп Анжели Перл на березень нагадує, що попередні 15 років Плутон перебував в 4 Домі сім’ї, переїзду, нерухомості.

Тобто ці теми були під впливом Плутона. Наприклад, можливо в цей період Терези будували будинок, вплачували кредит. Плутон – це планета трансформацій і в житті Терезів щось змінювалось за сферами 4 Дому. І тепер цей період завершився. У представників знаку зодіаку Терези буде змінюватися ситуація стосовно сім’ї, місяця проживання.

Планета Плутон – повільна і певний період, а саме з 24 березня по 12 червня він заходячи в 5 Дом гороскопу, буде стояти майже на місці, але в цей час буде вказувати на ймовірні події та ситуації, що відбуватиметься до листопада 2024 року. Це період, коли Плутон поступово заходить в 5 Дом Терезів і залишається там на наступні 20 років!

Всі наступні двадцять років Плутон буде трансформувати, змінювати ситуацію, пов’язану з дітьми, хобі та інтересами Терезів; відношення до себе.

Знак зодіаку Терези може зустріти кохання всього свого життя, яке дуже змінить вас і ваше життя.

Разом з тим Анжела Перл застерігає, щоб Терези змогли відрізнити «хороший» Плутон від «поганого». Це дуже важливо, тому що Плутон в негативі – дуже владний, контролюючий, той, що тисне. Плутон – це сила.

Тому, як тільки ви помітите такі якості в людині, яка поряд, Анжела Перл каже – тікайте! Це не ваша людина!

Інакше Плутон і цей партнер (партнерка), намагатимуться роздавити та придушити Терези.

Якщо представники Терезів відчуватимуть зміни на краще, завдяки новій другій половинці, що спілкування дарує щось хороше для вас і для вашого життя, тоді Плутон позитивно діє на ці стосунки.

Ще важлива тема – 5 Дом це ще власна справа, бізнес, то, що ви любите і хочете цим займатися. І за підтримки Плутона, це може виросту у щось дуже потужне, що принесе гарні гроші.

Третя планета в березні змінює знак – це Марс

З 26 березня планета Марс переходить в 10 Дом гороскопу Терезів. До цього досить тривалий час, а саме 7 місяців, Марс впливав на теми 9 Дому – це все, що пов’язано з іноземцями, закордоном. І це закінчується 26 березня і Марс починає впливати на теми 10 Дому – робота, тобто в Терезів буде постійна зайнятість, пов’язана з роботою, кар’єрою, професією. Також Терези проявлять свій статус.

Юпітер на цілий місяць заходить в 7 Дом гороскопу Терезів

Юпітер – планета добробуту, шлюбу та всього дуже хорошого, перебуває в 7 Домі гороскопу Терезів. Юпітер збільшує та розширює коло знайомих, збільшує їх кількість. Взагалі, Анжела Перл називає Юпітер найдобрішою планетою. Тому сфери діяльності 7 Дому на місяць отримають підтримку цієї планети. Особливо пощастить тим, у кого асцендент Терезів з 11 по 18 градус. А також тим представникам знаку зодіаку Терези, хто народився з 5 по 12 жовтня.

Ось такий березень 2023 року, який передбачає гороскоп Анжели Перл для Терезів – шалений, непередбачуваний, який може принести багато подарунків і приємних змін у житті.

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст