ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп березень 2023 Діви від Анжели Перл називає сфери життя, на які...

Гороскоп березень 2023 Діви від Анжели Перл називає сфери життя, на які слід звернути більше уваги

В перший місяць весни відбувається багато астрологічних подій, які суттєво вплинуть на життя. Тому поради астролога Анжели Перл можуть стати в пригоді для знаку зодіаку Діва. Який прогноз робить гороскоп на березень 2023 року для Діви від Анжели Перл? На які сфери життя слід звернути більше уваги, тому що вплив на них буде найбільшим?

Березень 2023: гороскоп Анжели Перл дає загальну характеристику періоду

Популярний астролог вважає, що березень – може стати зламним періодом для багатьох людей знаку зодіаку Діва. Це пов’язано з тим, що цього місяця відбувається багато подій, які будуть потужно впливати на життя.

В березні планети змінюють знаки, особливо важливо звернути увагу на потужні та повільні планети – Сатурн та Плутон. Ці планети дуже рідко міняють знак, тому така астрологічна подія дужа масштабно впливає на життя так, що енергія в нашому гороскопі переходить з однієї сфери життя в іншу. Через це в багатьох змінюються інтереси, наш фокус вміщується на новий об’єкт, якому ми будемо приділяти увагу.

Березень – це переломний місяць для знаку зодіаку Діва.

Саме тому варто ознайомитися з прогнозом, який дає гороскоп Анжели Перл та прислухатися до порад популярного астролога. Це додасть сил та енергії, можливо, враховуючи позитивне налаштування Анжели Перл і готовність до будь-яких подій.

Гороскоп березень 2023 для знаку зодіаку Діва від Анжели Перл дає прогноз на першу половину місяця

Березнь принесе нові енергії та великі зміни в світогляді та в житті людей знаку зодіаку Діва.

Венера та Юпітер поєднуються

Перші два-три дні березня будуть дуже гарними в сенсі фінансів для Діви, тому що Венера та Юпітер поєднуються у 8 Домі гороскопу. Можливо ці позитивні зміни Діва відчула вже в останні дні лютого. 8 Дом – це фінанси, гроші, але не зароблені гроші, а ті, що нам дають.

Отже, 1-2 березня на Діву очікує гарна фінансова ситуація, передбачається, що будуть гроші. У когось це будуть очікувані надходження, в когось виплати за інвестиції. В інших представників Діви може бути чиясь фінансова допомога.

Можливо Діва отримає новину про спадок або гроші в спадок.

Венера – це гроші, Юпітер – благополуччя і їх поєднання в секторі фінансів – дуже позитивний сигнал для Діви.

Якщо хтось з Дів на ці дні планує операцію, то вона пройде успішно.

В ці перші три дні березня романтичні зустрічі та знайомства Діви будуть дуже емоційними та приємними.

Меркурій змінює знак

3 березня Меркурій – планета-управитель Діви, заходить в 7 Дом шлюбу, відносин, партнерства. Планета Меркурій – це інформація, документи, розмови. Тому на Діву можуть очікувати перемовини, підписання контракту. Цього дня Діва може отримати важливе повідомлення від когось з друзів або клієнтів.

Повний Місяць

Анжела Перл підкреслює, що ця Повня дуже важлива для Діви, тому що ця астрологічна подія відбувається у вашому знаку зодіаку Діва – у вашому 1 Домі гороскопу. Повний Місяць в знаку Діви настає 7 березня 2023 року. Деякі представники Діви цього дня будуть приймати важливе рішення. Когось з Дів помітять і Повня освітить їх, вивівши в центр уваги. Наприклад, в районі 7 березня буде прямий ефір або публічний виступ.

Приємності на Повню будуть для жінок знаку зодіаку Діва. Багато хто вирішить змінить свій стиль, наприклад, поміняти колір волосся. Дехто змінить свій гардероб, купивши красиві речі і, скоріше за все, в новому для вас стилі.

Найбільше вплив цієї Повні відчують ті, в кого асцендент в знаку зодіаку Діва з 11 по 20 градус. Або ті представники Діви, в кого день народження з 4 по 14 вересня.

Анжела Перл вважає, що Повня може «програтися» в Діви ще й на тему відносин – як в діловій сфері, так і в коханні.

7 березня чи найближчі дні навколо, Діва може розірвати один контракт і підписати інший, наприклад при зміні роботи. Або ж Діва може завершити з кимось стосунки, розлучитися, а може й навпаки – Діви будуть оголошувати про дату весілля тощо. Тобто відбудеться якась подія у відносинах, які передували певні ситуації, що вели до цього.

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 звертає увагу Діви, що події Повні можуть бути серйозно і надовго.

Тому що наступного дня, 8 березня, відбувається дуже і дуже важлива астрологічна подія.

Сатурн змінює знак і 8 березня входить в 7 Дом гороскопу Діви

З весни 2020 року цілих три роки Сатурн перебував в секторі роботи, обов’язків, зобов’язань та здоров’я Діви. В цей період багато представників знаку зодіаку Діва погано себе почували, в когось активно проявлялась хвороба, і зараз Сатурн виходить з цього 6 Дому і Діва посуватиметься краще, закінчаться ті складнощі, які були протягом 3 років за цим Домом.

Ще важлива ремарка від Анжели Перл: 6 Дом – це ще проблеми та випробування. Можливо в останні три роки Діва не могла знайти роботу або вона не подобалась, і це дуже напружувало. Ще Сатурн по 6 Дому дає режим. І, якщо Діва не дотримувалась режиму в чомусь, то там виникали проблеми. І нарешті цей етап завершується.

8 березня Сатурн входить в 7 Дом гороскопу Діви. Це сектор стосунків, шлюбу. Якщо Діва одружується, або починає жити з кимось, або починає відносини, то це надовго. Але витримають тільки ті відносини, які серйозні та чесні. Тому що Сатурн всі інші відносини руйнує! Тому, у когось з Дів будуть розлучення в березні або розставання. Мова йде про ті пари, в яких вже згасло полум’я пристрасті та кохання або ж, коли у відносинах вже з’явилася тріщина. Сатурн може зруйнувати такий шлюб (союз).

Гороскоп Анжели Перл на березень передбачає, що найближчі три роки у Діви може бути вимушене розставання з другою половинкою. І цей період розлуки буде достатньо тривалий. Це може бути через роботу, що хтось з подружжя буде працювати в іншому місті чи країні. Або, як ми думаємо, й через війну в Україні, коли багато родин змушені бути далеко одне від одного.

Планета Сатурн до весни 2026 року перебуває в секторі шлюбу та відносин і весь час буде випробовувати партнерство Діви – бізнес-відносини та особисті стосунки.

За цей час може змінитися навколишнє оточення Дів. Сатурн, як вчитель, який прийшов приймати іспит. Зважаючи на те, що Сатурн управляє 5 Домом гороскопа Дів, це може принести відповідальність за дітей. Тобто тема дітей також буде потребувати серйозного ставлення, як того вимагає планета Сатурн.

Гороскоп березень 2023 Діви від Анжели Перл називає сфери життя, на які слід звернути більше уваги в другій половині березня

На що може очікувати знак зодіаку Діва наприкінці березня? Які теми будуть важливими для Дів та які поради дає астролог?

Венера змінює знак 17 березня

Планета кохання, краси та грошей 17 березня переходить у 9 Дом гороскопу Дів. 9 Дом – це везіння, здійснення мрії, «закордон». А Венера ще й символізує подарунки та подругу, саме близьку жінку. За цією астрологічною подією, Діва може поїхати з подругою в подорож, а хтось з Дів цього дня отримає приємний подарунок. Представники Діви можуть познайомитися з кимось під час поїздки. Ймовірніше за все з тим, хто живе в іншій країні.

Венера в 9 Домі гороскопу Діви – це дуже хороший знак.

Якщо Діва проходить в районі 17 березня співбесіду на отримання ПМП або на посвідку на постійне проживання, та вона пройде успішно. Якщо ж у Діви вирішуються якісь юридичні або судові справи, то вони також будуть успішними. Анжела Перл вважає, що Діва навіть може отримати якісь гроші або перемогти в суді.

Меркурій змінює знак 20 березня

Планета Меркурій вдруге за місяць, а саме 20 березня 2023 змінює знак і переходить у 8 Дом фінансів Дів. Отже, Діві слід звернути уваги на такі теми: може бути новина про фінансові документи або про фінанси загалом. Це питання можуть бути пов’язані зі спадком, страховкою, податками.

21 березня Молодик і Сонце та Місяць заходять в цей же 8 Дом

На додачу до Меркурія, 21 березня у 8 Домі фінансів Дів збираються Юпітер, Сонце й Місяць. В астрології  гроші за 8 Дом – це не вами зароблені гроші, а отримані зі сторони. Наприклад, це можуть бути гроші другої половинки, батьків. І Молодик 21 березня проходить в Домі фінансів.

Гороскоп Анжели Перл вважає, що 21 березня тема фінансів головна для знаку зодіаку Діва.

Новий Місяць – це завжди щось нове, початок. Так, у Діви можуть з’явитись нові фінансові партнери або зобов’язання по фінансах. Також це може бути новина про нову роботу у Діви чи її другої половинки і, відповідно, нова зарплатня тощо. Діва цього дня може сподіватися на гарні новини щодо грошей.

Планета Плутон змінює знак 24 березня

Дуже потужна подія очікує на Дів, тому що Плутон 15 попередніх років, починаючи з 2008 року, перебував у 5 Домі гороскопу. Стисла характеристика 5 Дому – кохання, романи, творчість, діти – це все, що ми народжуємо. І саме ці теми були важливими для Дів останні 15 років. Це могла бути закоханість, роман тощо. І ця тема змінюється.

24 березня 2023 року Плутон входить в 6 Дом гороскопу Дів і буде повністю трансформувати спосіб життя людей цього знаку зодіаку.

Анжела Перл говорить, що в Діви все буде по-іншому: нове місце роботи, нове місце проживання. Плутон за 6 Домом гороскопа змінює і ви разом з ним щось змінюєте, роблячи так, щоб вам було комфортно та зручно. Все, що стосується

  • харчування
  • здоров’я
  • режиму
  • способу життя
  • заняття спортом та фізичні навантаження тощо

все це буде актуальним для Діви в наступні роки, тому що вона ніби стає керівником організації свого особистого простору.

Плутон означає «багато», отже, якщо Діва починає свій бізнес, то вона може створити його великим, з великою кількістю підлеглих. Гороскоп на березень 2023 для Дів від Анжели Перл передбачає, що роботи в Діви буде багато, клієнтів буде багато. І це на наступні 20 років, тому що саме на такий період Плутон заходить в цей сектор гороскопу. Все, що  Діва закладає зараз з 24 березня по 12 червня – це все підґрунтя для майбутнього!

Анжела Перл рекомендує Діві слідкувати за знаками та підказками вищих сил, як вам можна змінити своє життя.

Також астролог ще раз нагадує, що Плутон це «багато» і надовго. Наприклад, якщо Діва бере кредит на будинок, то весь цей період вона буде сплачувати цю позику.

Марс змінює знак 26 березня

Після 7 місяців в секторі роботи, кар’єри, професії, Марс нарешті змінює знак і переходить в 11 Дом гороскопу Дів. З 26 березень сфокусує силу волі, бажання людей знаку зодіаку Діва на теми цього 11 Дому. А це друзі, свята, організація різних заходів; це колективи, групи людей. І вже з 24 березня у Діви можуть з’явитися нові друзі, нове коло однодумців. Коли Марс перебуває в 11 Домі гороскопу, дуже добре займатися спортом, ходити в спортивний зал – особливо групові заняття.

Крім того, 11 Дом – це ще онйлан. Можливо Діва почне онлайн-бізнес, а в когось з Дів може змінитися ставлення до соціальних мереж.

Анжела Перл зазначає, що загалом 11 Дом – це наші бажання, як Карта Бажань.

Тобто Діва буде докладати зусилля, щоб здійснити свої бажання.

Венера поєднується з Ураном

В останні дні місяця, а саме 30 і 21 березня, Венера поєднується з Ураном в 9 Домі удачі гороскопу Дів. Астролог прогнозує, що в Діви в ці дні може бути якась удача, якесь несподіване везіння, тому що Уран – це сюрприз, несподіванка. Отож у Діви 30 і 31 березня може бути несподіване кохання, несподіваний подарунок, неочікувані гроші.

Особливо ці події ймовірні у тих представників знаку зодіаку Діва, у кого асцендент в 15 або 16 градусі Діви. Або ж у тих Дів, у кого день народження з 7 по 10 вересня.

Гороскоп Анжели Перл на березень 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст