ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп березень 2022 Лев: кохання, робота і здоров’я

Гороскоп березень 2022 Лев: кохання, робота і здоров’я

Знак зодіаку Лев має неоднозначний перший місяць весни. Гороскоп на березень 2022 року для лева дає прогноз на кохання, роботу і здоров’я. Важлива порада: не приймати кардинальних рішень. Гороскоп назвав сприятливі і небезпечні дні для Лева в березні цього року

загальний астропрогноз для ЛевівГороскоп березень 2022 для Лева: загальний прогноз

Представники знаку зодіаку Лев зазвичай активні, але цього місяця вони відчують особливий смак до життя. Гороскоп на березень 2022 року обіцяє Леву підтримку головного світила — Сонця, завдяки якому в ньому прокинеться жага до змін.

Бажання змін у представників Лева може стосуватися різних сфер, наприклад

  • хтось захоче займатися самовдосконаленням;
  • деякі Леви жадають дізнаватися щось нове;

інші представники знаку зодіаку Лев відчують незадоволеність ситуацією, що склалася, і вирішать щось докорінно змінити: роботу, постійного партнера, імідж.

Гороскоп на березень 2022 попереджає Лева, що його може потягти як до доброго, так і забороненого.

Не варто шукати сенсу життя в окультних науках, набагато безпечніше працювати над особистим зростанням, враховуючи рекомендацій психології.

Гороскоп березень 2022 для знаку зодіаку Лев: робота і бізнес, сприятливі і небезпечні дні для переговорівГороскоп березень 2022 для знаку зодіаку Лев: робота і бізнес

Для Лева на початку місяця буде характерна стомлюваність. Гороскоп на березень 2022 року для Лева пояснює це надто великою кількістю задач. Люди цього знаку зодіаку дуже навантажать себе на роботі. Одночасно з цим в житті Лева можуть виникнути побутові питання, нехай і не дуже серйозні, але які потребують зусиль і часу. Зорі і планети обіцяють Леву заступництво, але він має повірити у себе.

Гороскоп на березень рекомендує Леву не засмучуватися через складну ситуацію, а задуматися, як її краще змінити.

У Лева є всі шанси розробити чіткий план, за яким він досягне успіху. Проте цілі у ньому мають бути конкретними. Не рекомендується приймати необдумані рішення. Тому людям знаку Лева краще не брати участі у розробці нових проектів, а зосередитись на завершенні початих раніше.

Починаючи з другої декади березня 2022 року Лев відчує приплив сил. Його розвинена інтуїція підкаже оптимальний вихід із будь-якої ситуації. Представники Лева відчуватимуть опонентів на інтуїтивному рівні, що допоможе налагодити стосунки у колективі.

У цей час Лев буде особливо успішним у ділових переговорах: брехня чи недомовки він відчуває наочно.

І при цьому, планувати важливі переговори краще у спряитлимві дні для Лева, які вказує гороскоп, а в небезпечні дні, краще уникати важливих справ.

Фінансове становище Лева досить стабільне, якщо він зможе триматися далеко від спокус. В характері людей цього знаку зодіаку — любов до комфорту і красивого життя. Тому Лев цінує комфорт та з задоволенням витрачає гроші на предмети розкоші. Якщо він не вестиме фінансове планування, то може опинитися у боргах.

Любовний гороскоп березень 2022 Лев: кохання і сімейне життяЛюбовний гороскоп березень 2022 Лев: кохання і сімейне життя

Період сприятливий початку сімейного життя. Любовний гороскоп Лева на березень 2022 року говорить про те, що час підходить для одруження або інших серйозних кроків, спрямованих на розвиток сімейних стосунків.

Для Лева важливим є міцний тил і зараз у нього є шанс набути його. Ініціатива лише вітається. Не бійтеся зробити перший крок назустріч, небесні світила підтримають вас.

У самотніх представників знаку зодіаку Лев можуть намітитися романтичні стосунки. Проте, швидше за все, з них не вийде щось серйозне. Просто Лев зараз особливо вразливо відчуває самотність, тому прагне знайти когось поруч, не надто розбираючись, чи підходить йому ця людина чи ні.

Сімейним представникам Лева рекомендується більше уваги приділяти другій половинці. Їм треба згадати, що за побутовими питаннями ховаються почуття та емоції, тому не треба конфліктувати з приводу кожної невимитої чашки.

Для Лева важливо навчитися не лише по-королівські приймати увагу до своєї особи, а й віддавати її. І тоді серйозних труднощів з шлюбом Лева у березні 2022 року не виникне.

Гороскоп березень 2022: здоров’я знаку зодіаку Лев і його самопочуттяГороскоп березень 2022: здоров’я знаку зодіаку Лев і його самопочуття

Здоров’я повною мірою залежить від поведінки представників знаку Лева. Гороскоп на березень 2022 року рекомендує Леву не піддаватися імпульсивності та уникати екстремального відпочинку чи спортивних заходів, тому що є ризик травм.

Астрологи рекомендують не ігнорувати тривожні сигнали з боку організму, відкладаючи відвідування лікаря. Набагато легше виявити захворювання на ранніх стадіях, ніж лікувати його у розквіті. А наш організм часто через певні симптоми подає сигнал про нездоров’я.

Самолікування у березні неприпустимо, воно може призвести до трагічних наслідків. Слабким місцем Лева залишається його нервова система, але тут все повністю в його руках.

Гороскоп на березень радить Леву не засмучуватися з найменшого приводу і не приймати до серця дрібні проблеми, інакше можуть виникнути проблеми зі сном. Астрологи рекомендують помірні фізичні навантаження і більше часу проводити на свіжому повітрі. Така активність не лише заспокоює нервову систему, а й допомагає попередити появу зайвих кілограмів, до чого представники знаку зодіаку Лев схильні через обжерливість.

Планети гороскопу не радять Леву в березні експериментувати з іміджем. Висока ймовірність того, що наряди, які зараз неймовірно подобаються, через короткий час викличуть протилежні емоції. А ще й може засмутити, що на ці покупки піде чимало грошей.

  • Сприятливі дні у березні 2022 для Лева: 22, 25, 26, 27, 30
  • Небезпечні дні: 2, 8, 13 березня 2022.

Гороскоп березень 2022 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

error: Контент захищений авторським правом!