ГоловнаЗдоров’яСимптоми захворювання, на які вказують сигнали організму

Людський організм – це потужна система, до якої слід прислухатися. Медики вважають, що є симптоми захворювання, на які вказують сигнали організму, і які не можна ігнорувати. Особливо, якщо наше тіло досить тривалий час нездорове і вказує на це.

На які захворювання вказує частий головний біль

Головний біль може виникати з різних причин. Медики підкреслюють, що перш, ніж почати якесь лікування, слід визначити причину – ні в якому разі не можна займатися самолікуванням. Для початку слід відстежити сигнали організму, які він подає при головному болі. Відстежте

 • як часто виникає біль;
 • яка інтенсивність головного болю;
 • коли з’являться (час появи больових симптомів);
 • чи змінюється головний біль при курінні (якщо ви палите), при вживанні алкогольних напоїв, кави тощо.
 • Які захворювання найчастіше бувають, коли є постійний головний біль
 • низький цукор;
 • недосипання;
 • стрес і переживання;
 • депресія;
 • порушення водного балансу;
 • підвищений тиск;
 • проблеми з хребтом.

Більш точно з’ясувати причини виникнення постійного головного болю і як лікувати діагностовано захворювання, можна лише після відповідного медичного обстеження.

Симптоми захворювання, на які вказують сигнали організму, коли мерзнуть кінцівки і коли ноги рухаються під час сну

Чому мерзнуть руки і ноги?

Багато людей, особливо жінок, скаржаться, що в них мерзнуть ноги і руки. Це може свідчити про цілу низку порушень в організмі. Наприклад, таке буває при дефіциті вітаміну В12, зниженому тиску, хвороби щитовидної залози, аутоімунні відхилення, діабет, атеросклероз та інше. Якщо холодні руки та ноги, чого раніше не спостерігалося, тоді терміново необхідно звернутися до лікаря.

Руху ніг під час сну

Якщо раптово людина починає смикати ногами вночі під час сну через свербіння, поколювання, біль, судоми або інші причини, тоді це може говорити про дефіцит заліза, вітамінів групи В, кальцію, магнію, а також про порушення з боку нервової системи. У серйозних випадках причинами можуть бути цукровий діабет, а також артрит.

Симптоми захворювання, на які вказують сигнали організму: тріщини в куточку губ і пожовтіння нігтів

Якщо в куточках губ з’явилися тріщини, то найчастіше вони з’являються через дефіцит вітаміну А, а також групи В. Крім того, це можуть бути проблеми зі шлунково-кишковим трактом і неправильне харчування.

Нігті жовтого кольору

Часто нігті можуть стати жовтого кольору через хімію, якою людина користується – порошок, засіб для миття посуду та інше, а також лаки для нігтів. Але це не єдині причини. Іноді жовті нігті бувають через хвороби нервової системи, інфекцій, при анемії, а також через дефіцит вітамінів групи В.

Нігтьова пластина може жовтіти через використання лаку

Сонливість серед дня

Якщо в людини раніше такого не було, але раптом вдень з’явилася сонливість, це може бути ознакою початку такої небезпечної хвороби, як хвороба Альцгеймера. Особливо якщо вночі спостерігається активність, що посилюється. Тому, при порушенню режиму сну, який притаманний конкретній людині, слід обов’язково звернутися до медичної установи на обстеження.

Що означає, якщо просинатися в ночі

 

Ви не можете копіювати текст