ГоловнаЕзотерика і магіяЯкщо раптово просинатися між 3 ночі і 5 ранку

Якщо раптово просинатися між 3 ночі і 5 ранку

Вчені вважають, що людина живе згідно своїх біоритмів. Тобто встає та пробуджується приблизно в один і той же час. З віком наш внутрішній годинник може змінювати свій час. Проте раптове пробудження під час нічного сну, сигналізує про деякі проблеми, що існують у людини. Езотерики вважають, що, якщо раптово просинатися між 3 ночі  і 5 ранку, це вважається ознакою духовного зростання. Таке відбувається, тому що людина відчуває оклики Всесвіту, його звернення.

Згідно вченням езотериків,  кожна година доби відповідає за певне енергетичне насичення окремих частин людського тіла. Тому, раптове пробудження в певний час доби, може свідчити про зміни в енергетичному полі людини. Вважається, що таким чином Вищі сили хочуть показати людині вірний шлях для духовного розвитку.

Якщо Ви не можете заснути з 21 до 23 годин, це означає, що у Вас стрес.

Якщо раптово просинатися між 23-00 і 1-00 годиною ночі

Пробудження о цій порі свідчить про наявність емоційного розчарування. Багатовічна китайська медицина вважає цей період часу активним для жовчного міхура. Тому раптове пробудження з 23 години вечора до 1 години ночі, може означати про емоційну байдужість.

Езотерики радять людям, які просинаються о цій порі, читати підтримуючі мантри і застосовувати енергетичні прийоми, щоб прийняти себе такими, як вони є. Корисниму можуть бути і афірмації.

Якщо раптово просинатися між 1-00 і 3-00 годинами ночі

Якщо у людини безсоння в цей час, то це може означати гнів. Іноді людина сама не підозрює про свій роздратований стан.

Такий стан подає сигнали людині, тому що в неї надлишок енергії «янь» та присутність гніву. Щоб зменшити їх прояви, рекомендовано деякий час притримуватись правильного харчування. Виключити з раціону солоне, гостре, смажене і солодке. Цей своєрідний піст в харчуванні допоможе очистити розум від гніву і поверне позитивне мислення.

фахівці радять, щоб заспокоїтися в цей складний період, Вам потрібно вмиватися прохолодною водою та медитувати.

Якщо раптово просинатися між 3-00 і 5-00 годинами ранку

Період енергетичного накопичення у легенях. Езотерики вважають, що в цей період приходить послання від Вищої Сили. В людини, яка прокидається у цей часовий інтервал, після раптового пробудження може виникати відчуття смутку і печалі. Вища Сила підказує людині напрямки подальшого шляху до обраної мети.

Якщо раптово просинатися між 5-00 і 7-00 годинами ранку

Цей часовий інтервал пробудження вказує на емоційні обмеження. В цей час активно функціонує кишківник. Переривання сну в цей час свідчить про наявність емоційних перепон. Блокування енергетичних потоків психологічно виснажує людину. Потрібно відкинути всі сумніви і йти до своєї мети. Якщо не можна напряму, шукайте обхідні дороги та маневруйте.

Езотерики вважають, що людський організм підкаже все необхідне. Просто потрібно навчитися чути сигнали, які надсилає наше тіло. Тоді буде легше зняти фізичні проблеми і розвивати свій духовний світ.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст