ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп 2022 Терези: кохання, гроші, здоров’я

Гороскоп 2022 Терези: кохання, гроші, здоров’я

Непростий але цікавий рік водяного Тигра прогнозують астрологи для Терезів. Гороскоп 2022 Терези розповідає про кохання, гроші, здоров’я Терезів, а також звертає увагу, на що повинен зважати цей знак зодіаку в діловій сфері життя в рік водяного Тигра.

Гороскоп 2022 Терези: на що повинен звертати увагу цей знак зодіакуГороскоп 2022 Терези: на що повинен звертати увагу цей знак зодіаку

У прийдешньому 2022 році Терезам буде не до виважених рішень – емоції раз у раз будуть кидати їх з боку в бік, заважаючи зосередитися на чомусь одному. Але астрологи вважають, що це на краще, тому що Терези не будуть нудьгувати. А що головніше – Терези будуть змушені швидше приймати рішення. Адже всім відомо, що одна з головних рис знаку зодіаку Терези – зважено підходити до прийняття рішень, через що вони часто довго вагаються, вибираючи кращий варіант. А іноді надто довгі і надто вивірені рішення виявляються гіршими, ніж спонтанні інтуїтивні вчинки під впливом натхнення або інтуїції.

Для Терезів 2022 рік – саме такий час, коли спонтанність може виявитися дуже корисною!

Гороскоп 2022 вважає, що особливо успішними для знаку зодіаку Терези будуть теми творчості і кохання. Тому що саме ці сфери життя і діяльності потребують більше емоцій і почуттів, ніж вивіреності, розрахунку і логіки.

Гороскоп на 2022 рік пророкує для Терезів масштабні зміни в матеріальній сфері. На думку астрологів, Терези можуть вирішувати всі питання – кредити і борги ви зможете повернути без надзусиль з вашого боку. Можливі: оформлення іпотеки, велика покупка або укладання угоди у бізнесі. Головне, що всі ці моменти добре позначаться на бюджеті.

Терези за вдачею досить комунікабельні, тому легко зав’язують романтичні знайомства. Але в близькому спілкуванні вони більше наголошують на собі, говорять про свої бажання і цілі.

Любовний горсокоп 2022 для ТерезівГороскоп 2022 Терези: кохання, сім’я, особисте життя в рік водяного Тигра

В прийдешньому році Терезам варто більше згадувати про особисте життя. Навіть, якщо у вас дуже багато роботи. Особливо на це повинні зважати Терези, які вже довгий час перебувають у стосунках.

Астрологи прогнозують, що деякі представники знаку зодіаку Терези можуть мати роман з впливовою людиною. Якщо це станеться, треба тримати такі відносини у таємниці, щоб не зруйнувати їх. Тим більше, що, на думку фахівців, ці почуття будуть чесними та взаємними.

Сімейних представників Терезів будуть турбувати питання матеріальних статків. Не виключено, що друга половинка знайде роботу з більш високою зарплатнею, ніж у вас. Але Терезам не треба хвилюватися за погіршення стосунків – навпаки, вони тільки зміцняться і набудуть нової якості. Можливо у вашій парі трохи зміняться акценти, наприклад, ви матимете змогу більше часу, сил і ресурсів приділяти домашнім питанням, вихованню дітей, більш активно будете займатися питанням здоров’я і оздоровлення сім’ї.

Гороскоп Терезам на 2022 рік радить обмірковувати кожен свій крок у сфері кохання.

Терези, які ніколи не перебували в офіційному шлюбі, але давно вже мають тривалі стосунки, можуть серйозно подумати про зміну статусу відносин – мова йде про одруження. Інші Терези, навпаки, можуть зосередити фокус на соціальному житті і активній роботі і в результаті на сім’ю зовсім не лишиться часу.

Гороскоп на 2022 рік прогнозує знаку зодіаку Терези, в якого вже є сім’я, різку зміну у стосунках х другою половинкою. На жаль, це може негативно позначитися на вашій родині. А причиною може стати апатичний настрій партнера, небажання сприймати ситуації та спільне життя у позитивному сенсі. Друга половинка сімейних Терезів стане більш пихатою, займеться кар’єрою і віддалиться від вас духовно і душевно.

Повернути колишні почуття та пристрасть в сім’ю Терезів буде нелегко, але треба намагатися.

Як вже зазначалося, знак зодіаку Терези може мати роман з впливовою особою. Новий партнер буде честолюбною, зрілою людиною – і духовно, і професійно. Але це не завадить стосункам, навіть різниця у віці. Щирі почуття Терезів, які хочуть справжньої близькості – не лише фізичної чи дружби, знайдуть відгук у партнера, що принесе надійні стосунки. Познайомитися з такою людиною Терези можуть на якомусь заході, наприклад, на конференції чи на корпоративі. Важливо не ділитися своїми стосунками з іншими.

Деякі Терези можуть відновити любовні стосунки з людиною, яку вже давно знають.

Діловий горсокоп 2022 для ТерезівГороскоп 2022 Терези: важливі поради в діловій сфері, які повинен пам’ятати цей знак зодіаку

Професійна сфера життя Терезів у 2022 році буде досить напруженою. Вже з січня можуть виникнути труднощі, з’являться конкуренти та неприємні ситуації у колективі. Можливо, що ви самі поводитесь занадто амбітно, чуєте і бачите тільки свої цілі.

Гороскоп Терезам на 2022 рік рекомендує ґрунтовно попрацювати над своїм характером. Потрібно викорінювати в собі надмірну агресію і прояви тиранії.

Астрологи застерігають: якщо Терези не зміняться, тоді вони ризикують втратити не лише нормальні відносини з колегами, а й взагалі – можуть втратити роботу.

Ви повинні докладати зусиль і бути на роботі більш дипломатичними і вміти поступатися, щоб зберегти репутацію, а в деяких випадках – і посаду.

Особливо складним для Терезів може стати травень 2022 року. Вам доведеться змінювати тактику поведінки та знизити лідерські нападки.

Наприкінці літа знаку зодіаку знадобляться витримка, мужність і завзяття. В цей період не рекомендується призначати важливі зустрічі та займатися вирішенням соціальних питань. Матеріальні справи краще перенести на середину літа чи осені.

Гороскоп на 2022 рік Терезам передбачає стабільне фінансове становище. Воно збережеться до 2023 року, що вже звучить оптимістично. Нептун наділить вас натхненням, добродушністю та бажанням реалізувати мрії. Тільки не надто перебувайте в ілюзіях, серйозніше поставтеся до роботи.

Терезам, які займаються творчим напрямком діяльності, у 2022 році обов’язково посміхнеться успіх. Особливо, якщо вони працюють у медицині, сфері послуг або в рекламі. Успіх неминучий, але будьте ініціативнішими і сміливішими у прояві талантів. Нептун підтримає у всіх починаннях, але змусить повернутись до недоробок.

Терезам не заважає стати вільніше, вчитися і перезавантажитися інтелектуально. Не бійтеся змін, творіть та фантазуйте! Ваші ідеї припадуть до душі багатьом, тому поводьтеся активніше.

Знак зодіаку Терези: Гороскоп 2022 здоров’я Гороскоп 2022 Терези: здоров’я і спосіб життя в рік водяного Тигра

Через велику напругу на роботі, терези можуть дещо ослабнути, що позначиться на стані здоров’я. Тому для людей цього знаку зодіаку важливо своєчасно звертатися до лікаря при  погіршенні самопочуття, щоб вчасно починати лікування. Якщо ви відчуваєте болі, «зажими» тощо, треба одразу йти до лікаря на діагностику. Це важливо, щоб не довести ситуацію до екстреної госпіталізації чи операції.

  • Не виключено, що проблеми зі здоров’ям можуть виникнути вже у січні 2022 року.
  • Гороскоп на 2022 рік передбачає збій в роботі щитовидної залози з початку літа і до середини осені. Не виключені захворювання нервової системи, часті застуди та нежить.

Астрологи рекомендують зважати на психосоматику. Можливо погане самопочуття виникає через негативних людей, які знаходяться поруч з Терезами.

Гороскоп радить, щоб знак зодіаку Терези у 2022 році дотримувався режиму харчування, також важливо включити в раціон правильні продукти для вашого знаку. Обов’язково треба їсти продукти, багаті на вітаміни. Слідкуйте за гормональним циклом, не переїдайте на ніч та виключіть шкідливі продукти. Йога та медитація допоможуть відновитися психічно.

Східний гороскоп 2022 Терези за роком народження тотемної тварини покровителя

Гороскоп 2022

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст