ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили в червні 2021 року: точні дати сприятливих днів

Дні сили в червні 2021 року: точні дати сприятливих днів

Кожного місяця астрологи називають дні сили – найсприятливіші дні періоду, коли позитивна енергія найбільш потужно впливає на життя. Точні дати сприятливих днів, коли Всесвіт дає нам дні сили в червні 2021 року, назвали астрологи. Також, вони дали характеристику цим дням, вказавши, які справи буде легше робити і вони матимуть найкращий результат. В інші дні ми також займаємося справами, просто їх виконання може вимагати докладання більших зусиль. Виключенням являються небезпечні дні місяця, коли енергія настільки слабка чи має негативне забарвлення, що краще утриматися від тих чи інших дій. Отже, коли дні сили в перший місяць літа.

Дні сили в червні 2021 року: 2 червня – планета Венера переходить у знак Зодіаку Рак

Планета кохання і грошей Венера, це ще планета трьох стихій: Землі, Води і Повітря. Знак Зодіаку Рак належить до стихії Води. Тобто маємо поєднання і планети, і зодіакального знаку однією стихією.  Крім цього, Венера покровительствує коханню і сімейному щастю, а знак Зодіаку Рак – символізує 4 Дом гороскопу, який також пов’язаний з відносинами і сім’єю.

Саме, зважаючи на це, 2 червня – сприятливий час для спілкування, спільних справ, зустрічей і знайомств.

Дні сили в червні 2021 року: 6 червня дзеркальна дата

6 червня – 06.06. це день сили, який сприяє творчому розвитку, набуття віри в себе і свої сили. З точки зору нумерології – це день цифри «6». Тобто днем управляє шістка, а це число – провідник, який допомагає людям ставати кращими.

День сили 6 червня 2021 року для багатьох принесе полегшення, бо стане днем прощання з образами і негараздами. Позитиву в цей день додасть перехід спадаючого Місяця у знак Тельця, тому що це чудово поєднується з енергією шістки. Астрологи вважають, що 6 червня очікується гармонійний день і продуктивний день.

Дні сили в червні 2021 року: 11 червня Марс переходить у сузір’я Лева

Планета Марс представляє стихію Вогню, і Лев належить до цієї вогняної стихії. Тому цей день буде насичений великою кількістю енергії – позитивної. Перебування Марсу у знаку Лева зменшить негативний вплив ретроградного Меркурія.

11 червня стане сприятливим для

  • роботи;
  • укладання угод;
  • шопінгу.

Астрологи рекомендують в цей день проявляти наполегливість і бажання досягти успіху. Слід показати всім навколо, але в першу чергу самому собі, що ніякі негаразди і складнощі не можуть вас зупинити.

Дні сили в червні 2021 року: 21 червня літнє сонцестояння

Один з найголовніших днів не лише червня, а й всього року – літнє сонцестояння, яке буде 21 червня 2021 року. Саме тому цей день астрологи назвали днем сили. Це буде одним з найпозитивніших і сприятливих днів цього літа.

Це енергетично важливий день і астрологи дали поради, що краще за все робити. По-перше, 21 червня бажано бути активними у всіх сферах життя. Чи принаймні в тій, яка найбільш важлива для вас. На чому зосередити увагу в цей день – на ваш розсуд. Можна займатися справами або присвятити день романтичним відносинам.

21 червня корисно і позитивно позбуватися від непотрібних речей і прибирати в домівці.

Дні сили в червні 2021 року: 23 червня Меркурій виходить з ретрограду

Швидка планета Меркурій з 23 червня виходить з ретроградного руху. Астрологи очікують, що з цього дня відбудеться оновлення душі, всі скандали і неприємності відійдуть в минуле. Починається період взаєморозуміння, отримання інформації стане простішим і вона буду менш спотворена. Полегшиться процес навчання, отримання нових навичок, легше здавати іспити і вчитися чомусь новому.

Небезпечні дні червня 2021

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст