ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили лютого 2023: точні дати, коли настає день сили та Всесвіт...

В останній місяць зими немає ретроградних планет, що робить лютий досить успішним. Проте астрологи назвали лише 3 дні сили лютого 2023, точні дати який допоможуть планувати важливі справи. Астрологи вважають, що попри те, що в лютому лише три дні сили, це найсприятливіша пора року, тому кожен день може відкривати на шляху нові можливості.

2 лютого – дзеркальна дата традиційно входить в дні сили

Астрологи зазначають, що перший день, який входить в дні сили 2 лютого. Дата 02.02 – це дуже хороша дзеркальна дата, тому що вона допомагає побачити те, що відбувається, і зрозуміти таємний зміст подій, які стануться найближчим часом.

В цей день астрологи радять людям думати та розмірковувати. Це чудовий день, щоб діяти за планом. Число 2, яке керує сьогодні світом, зміцнює силу волі, дає енергію, дарує мотивацію та бажання вирватися в лідери.

Лютий 2023: точні дати, коли день сили – 5 лютого квадратура Венери та Марса

Дуже гарний день, коли астрологічна подія – сприятливий аспекту між Венерою та Марсом, проходить 5 лютого. Зазвичай квадратура – це слабкий аспект. Коли в цьому приймають участь такі потужні планети як Венера і Марс, аспект може мати вагомий вплив на людство загалом, і на кожну людину окремо.

5 лютого – це універсальний день сили, в який можна сміливо займатися як робочими питаннями та бізнесом, так і приділяти час коханню та особистому життю. Астрологи вважають, що цього дня можна як слід відпочити, зважаючи, що це вихідний день. А який це відпочинок, кожен вибирає сам.

День сили 11 лютого 2023 перехід Меркурія в знак Водолія

Третій день сили – це день переходу Меркурія на знак зодіаку Водолія. В цьому знаку зодіаку Меркурій почувається дуже добре. Астрологи зазначають, що цього дня 11 лютого, в кожній людині прокинеться потяг до знань, науки, нових навичок.

В цей день дуже добре прислухатися до своєї інтуїції і не треба боятися вчиняти так, як потрібно саме вам, а не оточуючим.

З 11 лютого настає період, коли кожна людина почне ставати кращою. Ще цієї суботи можна сміливо змінювати обстановку — переїжджати, робити перестановку меблів, вирушати в подорожі.

Астрологи радять в дні сили лютого 2023 шукати підтримку та підказку у всіх подіях, які відбуваються з вами та навколо вас зараз.

Небезпечні дні лютого 2023

Ви не можете копіювати текст