ГоловнаПсихологіяІнтуїція може нам сигналізувати через певні ситуації

Багато людей бувають у ситуації, коли щось відчувають і не можуть це пояснити. Інтуїція може нам сигналізувати через певні ситуації, щоб ми прислухалися до себе, до свого внутрішнього відчуття. Особливо це важливо для людини перед прийняттям рішення, коли Ви стоїте на роздоріжжі і не знаєте як краще вчинити. Тут в нагоді буде інтуїція, тому варто розпізнати її сигнали. Часто інтуїція подібна до осяяння чи прозріння.

Інтуїція підкаже нам через певні ситуації: відчуття щастя і впевненості в собі

Бувають ситуації, коли в людини з’являється відчуття радості. Виникають думки звільнитися з роботи не через матеріальні труднощі чи негаразди в колективі. Це сигнал інтуїції: щось відбувається не так, Вам необхідні зміни.

Прислухатися до цього шостого чуття радять езотерики: можливо, те, про що Ви думаєте і буде підказкою і баченням того, що насправді Ви хочете. Коли до Вас звертається інтуїція, у Вас пропадає відчуття страху і приходить розуміння важливого – Ви відчуваєте щастя і полегшення, впевненість в собі. Це і є сигнал, не варто його ігнорувати.

Інтуїція може нам сигналізувати через певні ситуації: сновидіння

Часто наша інтуїція подає сигнали у сновидіннях. Їх не завжди можна зрозуміти, але потрібно обов’язково звернути на них увагу. Зазвичай, такі сни дуже яскраві і запам’ятовуються.  Наприклад, якщо уві сні щось розвалюється чи, навпаки, Вам вдалося впоратися з якоюсь справою. Це може бути сигналом вашої підсвідомості, тобто інтуїції.

Психологи радять вести щоденник снів і записувати, що там відбувається. Тоді Вам легше буде зрозуміти, що Вам намагається донести Ваш внутрішній голос.

Інтуїція може нам сигналізувати через певні ситуації: несподіване осяяння чи прозріння

Момент осяяння чи прозріння відбувається раптово, як вибух. Наприклад, ви їдете в транспорті або під час розмови. Такі ситуації ігнорувати не можна. Допомогти зрозуміти такі моменти може медитація.

Якщо Ви одразу не можете зрозуміти про що йде мова, розслабтеся та відпочиньте. Можливо, внутрішній голос знову звернеться до Вас, наприклад уві сні.

Інтуїція може нам сигналізувати через певні ситуації: хвороба

Інколи, коли людина не прислухається до інтуїції, з нею відбуваються неприємні речі: наприклад хвороби або депресія. Якщо внутрішній голос не може достукатися до Вас, то організм може відреагувати стресом чи хворобою, подаючи ще один потужний сигнал. Депресія – це явна ознака того, що Вам потрібні зміни. Не варто піддаватися смутку і паніці – прислухайтесь до себе і спробуйте почути, що каже Ваш внутрішній голос.

Інтуїція підкаже нам через певні ситуації: натхнення

Коли Ви відчуваєте наснагу і натхнення, це ознака, що з Вами спілкується інтуїція. Таке відчуття може виникнути після перегляду фільму, прочитання книги, розмови з людиною. Але потрібно відрізняти інтуїцію від мотивації. Інтуїція в такі моменти може не тільки давати відчуття щастя, радості і впевненості в собі, а й спонукати діяти, щось змінювати, шукати нові змісти для здійснення бажань.

Ви не можете копіювати текст