ГоловнаАрхів АстрологіяДні сили листопад 2022 року – це сприятливий час для нових починань

Дні сили листопад 2022 року – це сприятливий час для нових починань

Кожного календарного місяця астрологи виокремлюють дні, коли ті чи інші астрологічні події, мають найбільший вплив. Дні сили листопад 2022 року – це сприятливий час для нових починань, Тому, знаючи дату, коли настає день сили, слід планувати важливі речі саме на цей день

Дні сили в листопаді 2022

Астрологи назвали найкращі дні для дій і пояснили, чому

5 листопада: просиляння двох планет – Венери та Урана

Цей день на початку листопада – один із енергетично найсильніших днів місяця. Планета кохання та краси Венера додає сил та мотивацію, а Уран правильно їх спрямує.

5 листопада багато людей відчують в собі дух бунтарства і бажання змін. І ці бажання почнуть втілюватися в реальність. В свою чергу Уран буде сприяти тому, щоб різні приємні випадковості, наближали нас до успіху.

9 листопада: трійне протистояння Меркурія і Сонця до Урану

Потужний день сили. Цього дня відбувається подвійний аспект Меркурія і Сонця до планети Уран. Цей аспект самий потужний не лише в листопаді, а й за всю осінь.

Астрологи вважають, що цього дня будь-які справи і починання отримають потужний поштовх від Всесвіту. В цей день сили багато людей відчують, що їх пронизує енергія і бажання діяти. Позитивні емоції наповнюватимуть людей. 9 листопада чудово підходить для любовних пригод, флірту та нових знайомств.

День сили дзеркальна дата 11.11 – 11 листопада

Цей день описують нумерологи і вони ж внесли його в дні сили листопада. Фахівці пророкують, що цього дня на нас очікують великий успіх в діловій сфері (на роботі). Управляє цим днем число 2, що принесе позитив, наприклад, зросте витривалість та емоційна стійкість. І хоча ця дата припадає на вихідний день, суботу, езотерики радять на розслаблятися, а бути активними та дієвими.

Дні сили листопад 2022: 17 листопада Меркурій змінює знак на Стрільця

В знаку зодіаку Стрілець швидка планета комунікацій Меркурій перебуває до 6 грудня. Весь цей час, а особливо 17 листопада, чудовий час, щоб подорожувати. Взагалі, в цей період корисно змінювати обстановку в широкому сенсі слова. Наприклад, шукати нові захоплення, зробити перестановку меблів або купити щось нове для дому, міняти роботу.

Якщо ви планувати зробити щось в своєму житті, що може кардинально його змінити, т оді 17 листопада – ідеальний день для цього.

Астрологи попереджають, що цього дня слід бути уважними до дрібниць.

25 листопада Юпітер стає директним

Велика та повільна планета Юпітер 25 дня розвертається х ретрограду на прямий (директний) напрямок руху. Починаючи з цього дня, і наступні декілька місяців, наша інтуїція буде посилати більш коректні сигнали. Тобто внутрішній голос буде давати підказки, які будуть нам зрозумілішими і не будуть заплутувати.

25 числа з людьми будуть відбуватися гарні речі: хтось буде дуже щедрим та добрим, в когось прокинеться натхнення і відновляться сили. Багато людей припинять думати лише про себе, а почнуть приділяти більше уваги партнеру та близьким людям. І як наслідок, такі зміни позитивно вплинуть, як на сім’ю, так і на саму людину.

Дні сили листопад 2022: 29 листопада аспект Меркурія і Марса

Протистояння планет – аспект (планети розташовані одна навпроти одної навколо Сонця). Це позитивна опозиція, особливо, якщо ці планети Марс і Меркурій. Як передбачають астрологи, 29 листопада буде чудовим днем для самовираження, знайомств і для роботи. Судячи з усього, цей день сили буде самим продуктивними днем листопада. Тому всі надважливі справи добре планувати саме на цей день сили.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст