ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки: гороскоп на листопад 2020 розповідає про особисте життя, роботу і здоров’я...

Близнюки: гороскоп на листопад 2020 розповідає про особисте життя, роботу і здоров’я Близнюків

Гороскоп на листопад 2020 розповідає про особисте життя, роботу і здоров’я Близнюків на останній місяць осені. Астрологи вважають, що Близнюки у листопаді повинні відсторонитися від метушні і добре відпочити. Тому що перерва у роботі зарядить підопічних Меркурія енергією і силами.

Сприятливі дні листопада для Близнюків: 5, 6, 13, 14, 21, 22 і 29 листопада 2020 року

Несприятливі дні листопада для Близнюків: 3, 9, 10, 17, 18, 25 і 26 листопада 2020 року

Гороскоп на листопад 2020 для Близнюків-жінки

Близнюки: гороскоп на листопад 2020 розповідає про особисте життя, роботу і здоров’я Близнюків
Жіночий гороскоп для Близнюків на листопад 2020 року

На початку останнього місяця представницям Близнюків треба бути обережними зі своїми бажаннями, тому що вони можуть здійснитися. Тобто дуже ваєливе позитивне налаштування на початку листопада. Бо, якщо Близнюки будуть зосереджуватися на поганому, то життя наповниться негативом і неприємностями. Щоб відволіктися від поганих думок, можна почистити себе і домівку від негативу. Для цього провести генеральне прибирання, спробувати готувати за новими рецептами, придумати щось для облаштування домівки.

Середина листопада принесе жінці-Близнючці покращення фінансової ситуації. Це може бути пропозиція вигідного контракту, або повернуть борг. А може, Близнюки отримають неочікуваний подарунок. Гороскоп на листопад не виключає виграш великої суми в лотерею. Астрологи радять 14 листопада купити лотерейний квиток – це день максимального везіння для Близнюків.

В останні десять днів листопада Близнюки можуть познайомитися з певною особою. Зорі рекомендують бути обачними, спілкуючись з новим знайомим. Тому що існує велика ймовірність, що ця людина – двулика, лукава. Таємниці, які Ви довірите їй, стануть відомі всім.

Близнюки: любовний гороскоп на листопад 2020 розповідає про особисте життя

Сімейні представники цього знаку можуть мати конфлікти з другою половинко. Причиною цих непорозумінь можуть бути різні погляди на життя, цінності, виховання дітей. І не всі подружжя подолають цей складний період без втрат. Найбільш складний день – 18 листопада, будьте обережними. Щоб якось зменшити негатив, а в деяких випадках – і врятувати шлюб, Близнюки повинні намагатися не загострювати увагу на болючих питаннях. Слід намагатися бути терплячими.

Самотнім Близнюкам астрологи рекомендують більше бувати у громадських місцях, відвідувати заходи, спілкуватися з друзями. Тобто вести активне соціальне життя. Якщо з Вами захочуть познайомитися, прислухайтеся до свого серця, вона все підкаже, як правильно робити.

Близнюки: гороскоп на листопад 2020 розповідає про роботу і фінанси

Роботи наприкінці осені у Близнюків збільшиться. Щоб все встигнути, не треба відкладати справи на потім, а робити все одразу. Якщо не будете «гальмувати», то можете позбутися давніх дрібних неприємностей.

Щоб відбулися зміни у кар’єрі і просування по кар’єрним сходинкам, Близнюкам не доведеться зраджувати власні принципи. Достатньо просто добре виконувати свою роботу. Керівництво це помітить і відзначить.

Близнюки творчих професій реалізацію своїх нестандартних проектів краще запланувати на 21 листопада, тому що в цей день зорі і планети допоможуть реалізувати задумане.

Фінансова ситуація на листопад прогнозується досить непоганою. Гроші будуть, а якщо Близнюки захочуть придбати щось дороге, то на це легко можна буде отримати кредит.

Близнюки: гороскоп на листопад 2020 розповідає про здоров’я

Близнюки: гороскоп на листопад 2020 розповідає про особисте життя, роботу і здоров’я Близнюків
Праивльне харчування – це турбота про здоров’я

В перші десять днів листопада Близнюки повинні бути обережними і знати міру у всьому, щоб не нашкодити собі. На сон потрібно виділяти 7-9 годин і не менше. Тому що нервова організація Вашого організму потребує цього. Якщо Ви вирішили «сісти» на дієту, треба брати більш легкі варіанти, не можна «сідати» на «голодну» і дуже жорстку дієту. Можна скористатися порадами астрологів щодо видів дієт і правильного харчування для Близнюків.
в цей період часу однаково шкідливими будуть і перевтома, і неробство, лінощі.

В середині листопада краще більше часу проводити на свіжому повітрі. Рекомендовані щоденні прогулянки в парку, незалежно від погоди, просто треба правильно вдягатися. Природа пробудить приховані резерви і Близнюки відчують нові сили і енергію.

Наприкінці листопада, після 20 числа, представники цього повітряного знаку почнуть знаходити у себе симптоми серйозної хвороби. Гороскоп на листопад 2020 року для Близнюків заспокоює: швидше за все, зі здоров’ям все гаразд, а прояв нездужання – ознака втоми. Щоб остаточно заспокоїтися, можна здати аналізи і проконсультуватися у лікаря.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст