ГоловнаАрхів АстрологіяБлизнюки: гороскоп на липень 2020 року рекомендує покладатися на інтуїцію під час...

Гороскоп на липень 2020 року прогнозує передбачає зміну в оточенні Близнюків. В середині літа у представників знаку Близнюки інтуїція стане головним помічником під час спілкування з людьми. Багато речей стануть зрозуміли, а мотиви вчинків людей відкриються з нового боку. В результаті чого Близнюки при ймуть рішення припинити спілкуватися з кимось із друзів. А от нові знайомі можуть потрапити в найближче коло близьких людей.

Сприятливі дні для Близнюків у липні: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 21, 28, 29 і 30.

Несприятливі дні для Близнюків у липні: 7, 8, 15, 16, 24 і 25.

Гороскоп на липень 2020 року для Близнюків-жінки

Початок липня принесе зустріч для Близнюків-жінки з давнім приятелем. Хоча пройшло багато часу, проте астрологи не виключають, що Близнюки можуть відновити стару дружбу.

Затемнення Місяця, яке відбувається 5 липня і завершує коридор затемнень, спровокує агресивність і запальні риси характеру Близнюків. Такі емоції будуть переповнювати Близнюки-жінку аж до 20 липня. Тому астрологи рекомендують тримати емоції під контролем, інакше можна спровокувати дуже неприємний скандал. Такою поведінкою Близнюки-жінка налаштує проти себе своїх покровителів.

В останню, третю декаду липня, астрологи радять Близнюкам розвивати свої таланти, яких чимало. Якщо Вам запропонують виступити перед публікою, погоджуйтеся, тому що це підніме Вашу самооцінку.
Після перебування у центрі уваги і спілкування, жінка-Близнюки може відчути потребу побути наодинці. 24 і 25 липня краще усамітнитися і побути в тиші і спокої, щоб відпочити і набратися сил.

Близнюки: гороскоп на липень 2020 року у сфері особистого життя

На початку липня астрологи не виключають ймовірність роману з іноземцем. Знайомство може відбутися під час відрядження. Якщо поїздки не буде, то таке знайомство відбудеться в мережі інтернет, а пізніше – воно може перерости у романтичні стосунки.

Астрологи прогнозують неймовірно вдалий час, починаючи з другої декади і до кінця липня, коли Близнюки будуть викликати захват, їх будуть приводити у приклад, завалювати компліментами. Близнюки будуть випромінювати харизму, почуття гумору, чарівність і витонченість. І при цьому будуть проявляти високий інтелект і логіку.

Друга половинка буде обожнювати і виконувати забаганки Близнюків. Вже наприкінці липня у представників цього знаку можуть з’явитися прихильники, які будуть надто наполегливо демонструвати свої симпатії. Важко буде витримати всі дзвінки, листи, зізнання у почуттях. Якщо Близнюки перебувають у союзі, тоді потрібно бути обачними, щоб не роздмухати ревнощі у свого партнера.

Близнюки: гороскоп на липень 2020 року дає поради у сфері фінансів і роботи

Нові турботи і думки про свій фінансовий стан принесе Близнюкам липень. Всі гроші, які заробляються ними, кудись швидко зникають. Часто це стається через неправильні вкладення, непередбачувані витрати і легковажність близьких. Щоб виправити ситуацію, Близнюки повинні навчитися контролювати витрати, навести лад у документах, вивчати те, що збираєтеся підписати.

До 12 липня планета-управитель Близнюків – Меркурій перебуває у ретрограді, тому не варто в цей час розпочинати нові справи, підписувати важливі документи. Інакше можна допустити серйозну помилку, доведеться все переробляти.

Після 10 липня Близнюки повинні бути уважними до нової інформації: перевіряти її, аналізувати і робити висновки. Астрологи вважають, що для Близнюків ще не прийшов час активно діяти. Представникам знаку потрібно накопичувати сили і готуватися до напруженого періоду.

Фінансова ситуація у липні залишається складною для Близнюків, хоча сонячне затемнення і завершило цикл затемнень у фінансовому домі гороскопу. Не виключені затримки зарплатні й інші негаразди з грошима. Але вже на кінець липня астрологи передбачають полегшення у фінансовій сфері. Щоб не залишитися зовсім без грошей, не можна давати в борг. Зараз у представників повітряного знаку немає можливості допомагати близьким людям.

Близнюки: гороскоп на липень 2020 року дає поради для здоров’я і краси

Початок місяця добре підходить для косметичних процедур, тому що шкіра і волосся будуть максимально готові для підживлення. Тому Близнюкам можна сміливо відвідувати перукаря, косметолога, можна розслабитися у спа або прийняти курс масажу. Найкращі дні, щоб відвідати салон краси – 3 і 4 липня.

Середина липня може принести чутливість зубів. Тобто буде больова реакція на різну температуру їжі. Астрологи вважають, що тут не повинно бути проблеми і можна не йти до стоматолога. Адже за 1-2 тижні все минеться.

Наприкінці липня у Близнюків буде піднесений настрій і гарне самопочуття. Якщо після 25 липня виникнуть складнощі, варто дивитися на них філософськи. Тобто не переживати і не сумувати, а займатися пошуком рішення. З таким підходом все швидко владнається.

Ви не можете копіювати текст