Якщо Вам важливо зрозуміти на якому рівні Ваша самооцінка, подивіться на картинку. На Тесті Вам потрібно вибрати картинку, за найяскравішим числом,  яке бачите чіткіше.

Важливо не вдивлятись довго, не роздумувати, а обирати перший впавший в око варіант.

Тест самооцінки особистості
Тест може допомогти краще розібратися у собі і своїх мотиваціях

Число 7

Це вибір щасливої людини, яка насолоджується, коли буває у центрі уваги. Товариськість та оптимізм притягують до Вас багато людей. Вивести з себе таку людину досить важко. Приємна, спокійна посмішка – звичайний вираз обличчя такої людини.

Число 13

Такий вибір вказує на песимізм і страх, невміння справлятися з тиском. Люди, які обрала цифру 13, при невдачах, опускають руки і у всьому звинувачують себе. Вони не люблять прояви уваги до себе. Бувають дуже прямолінійні і навіть агресивні, коли хтось ставить під сумнів його точку зору.

Число 16

Це природний лідер, любить керувати і брати відповідальність на себе. Він любить дізнаватися про все нове і бути в курсі всього, що відбувається навколо. Незважаючи на те, що вільно почуваються в компанії, віддає перевагу самотності та тиші.

Число 8

Це число обирають творчі люди, котрих надихає музика, малювання і природа. Важко переносять критику, вона нівечить дуже тендітну самооцінку через невпевненість. У спілкуванні такі люди добрі та доброзичливі, вміють поступатися заради інтересів інших.

Число 12

Це число одразу побачать романтичні натури, для яких кохання на першому місці. Заради кохання така людина здатна на багато. Чуттєвість та сентиментальність – це головні риси характеру такої людини. Любить бути в компанії і не виносить самотності.

Число 9

Такі люди сором’язливі, найбільше цінують безпеку. Досить не впевнена в собі людина, але з чудовим почуттям гумору. Природна допитливість допомагають бути успішним у навчанні. Завдяки таким рисам, мають високу ерудицію і дуже цікаві в спілкуванні для оточуючих.

Існують люди, які однаково чітко бачать одразу декілька чисел одразу. Вони виходять за рамки вищезазначених характеристик і мають змішані набори якостей.

Знаючи результати тесту, можна спробувати підвищити свою самооцінку, цим самим покращити Ваше життя!