ГоловнаАрхів АстрологіяАстрологічний календар подій на листопад 2020 року

Астрологічний календар подій на листопад 2020 року

Зміни розташування і напрямку руху планет впливають на життя представників всіх знаків Зодіаку. Які зміни відбуватимуться, розповідає календар астрологічних подій на листопад 2020 року. Листопад можна назвати виходом з ретроградного руху, тому що аж 3 планети змінюються свій рух на прямий.

Астрологічний календар подій на листопад 2020 року: коротка характеристика

3 листопада

В цей день Меркурій змінить свій напрямок руху на дискретний. Тобто 3 листопада відбувається розворот Меркурія з ретроградного напрямку руху у прямий рух. Всі справи, які були відкладені, зрушать з місця. Можна починати нові справи, проекти – ніщо не буде їх затримувати.

13 листопада

Відбудеться надзвичайно важлива події. Юпітер і Плутон з’єднаються в третій і останній раз за 2020 рік. Поєднання цих планет в астрології називають аспектом мільйонерів. Це буває вкрай рідко і в наступний раз ці планети зустрінуться тільки в 2033 році

14 листопада

Вогняний і войовничий Марс також виходить з ретроградного напрямку руху. Дуже багато людей відчують це, особливо представники вогняної стихії. Повернеться енергія і з’являться сили. Люди відчуватимуть натхнення і бажання багато і плідно працювати .

28 листопада

Планета Нептун розвертається з ретроградного напрямку руху у пряме слідування. Це призведе до того, що багато навіяного, прихованого і утаємниченого розвіється, зійде нанівець. Розсіється туман, який принесла ретроградність Нептуна і все стане більш зрозумілим.

30 листопада

місячне затемнення відбувається у сузір’ї Близнюки. Найбільше його відчують представники Близнюків, але також воно суттєво зачепить і представників Стрільця.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст