Цікаві факти про зодіакальні стихії і характери дії знаків. Ця інформація дає базове уявлення, чому саме так чи інакше діють представники зодіакального кола.

Зодіакальні стихії та їх характеристика

Зодіакальні стихії і характери дії знаків

Згідно астрологічного вчення існує 5 стихій — ефір, повітря, вода, вогонь, земля.

Ефір всюдисущий, всепроникаючий. Тому пронизує всі знаки. Ефіром керує Юпітер. Люди, народжені під будь-яким знаком, мають шанс зв’язатися з Всесвітом завдяки духовним практикам.

Кожен знак Зодіаку належить до певної стихії, яка впливає на його характер. Починається відлік стихій з Овна і вони повторюються – вогонь, земля, повітря, вода. І знову вогонь, земля, повітря, вода. До кожної стихії відносять по три знаки Зодіаку.

Характеристика людей кожної стихії

Вогонь — це керівники, лідери, представники сили, завжди прагнуть вгору (як вогонь). У них високий інтелект, вміють управляти матерією і людьми. У них сильна воля і вони сміливі. Здатні самостійно приймати рішення і брати на себе відповідальність.

Земля — ​​практичні люди, досить розвинений інтелект, щоб управляти власністю і матерією. Схильні до торгівлі, ремесла, налагодженню різних зв’язків.

Повітря — рівня свідомості вистачає вирішувати тільки грубо-матеріальні проблеми. Інтелект розвинений настільки, наскільки вистачає для найманої праці.

Вода — володіють більш високим рівнем свідомості душі в людському тілі, схильні до пізнання себе і Бога. У них яскраво виражений інтелект, високі моральні принципи і релігійність.

Характери дії знаків Зодіаку

Зодіакальні стихії і характери дії знаків

Знаки Зодіаку відрізняються один від одного також з їх характером дії. Їх виділяють три: рухливі, стабільні (не рухомі, і подвійні (іноді рухливі, іноді — ні).

Знаки починаючи від Овна по порядку рухливі, стабільні і подвійні і це повторюється до останнього 12-го знака. Виходить по кожному характеру 4 знака Зодіаку.

Рухливі — Овен, Рак, Терези, Козеріг

Це новатори, прагнуть тільки перед. Завжди змінюються, знаходять кращий вихід на вимогу часу і обставин, щоб досягти мети.

Стабільні — Телець, Лев, Скорпіон, Водолій

Це консерватори, не люблять змінюватися, не можуть сприймати новизну, і часто через це в них все руйнується.

Подвійні — Близнюки, Діва, Стрілець, Риби

Такі люди іноді рвуться перед, показуючи на що вони здатні, застосовують новизну, потім вщухають, накопичують силу і знання і чекають на зручний час заново прямувати вперед.