ГоловнаАрхів Астрологія20 квітня 2024 астрологічно найскладніший день поточного року

Астрологи вважають, що 20 квітня 2024 – астрологічно найскладніший день року. Цього дня Юпітер з’єднується з Ураном в знаку зодіаку Телець. Ця астрологічна подія відбувається лише один раз на 84 роки. Які доленосні події відбувалися в попереднє з’єднання?

Чому 20 квітня 2024 року, коли відбувається з’єднання Юпітера та Урана в знаку зодіаку Телець, астрологи вважають найскладнішим днем року?

Астрологи вважають, що 20 квітня вкрай напружений день з астрологічної точки зору – цього дня проходить астрологічна подія – Юпітер з’єднується з Ураном в знаку Тельця. Так зване планетарне з’єднання – це коли шляхи двох планет зближуються, часто опиняючись в одному знаку зодіаку.

Цей планетарний транзит провокує великі потрясіння особистого та світового масштабу, адже це – потужний хаос та творчі прориви.

Нагадаємо, що подібна астрологічна подія відбувається всього лише раз на вісімдесят чотири роки. в такий момент відбувається потужне злиття енергій.

Велика планета Юпітер відповідає за успіх, добробут і зростання (збільшення всього позитивного). А непередбачувана планета Уран управляє майбутнім. Знак зодіаку Телець відповідає за гроші, довкілля, самооцінку, цінності та красу. І з 20 квітня 2024 починається період Тельця. Всі ці фактори викликають сплекс, вибух.

Астрологи кажуть, що в такий період відбуваються великі зміни, як особистісні, так і колективні.

В особистій сфері, індивідуальній, астрологічна подія може принести блискучі сплески натхнення та нові вигідні ідеї та інновації, особливо в тих сферах життя, за які відповідає Телець в натальній карті людини.

В загальнолюдському сенсі ця астрологічна подія може мати потужний ефект. Це може бути значний прогрес і глобальні зрушення у фінансовій сфері, а також поглиблення й розширення тих сфер життєдіяльності, які виникли останніми роками з Ураном в знаку зодіаку Телець. (Нагадаємо, що Україна знаходиться під знаком зодіаку Телець).

Планети Юпітер і Уран зустрічаються кожні 14 років, регулярно викликаючи зміни, що змінюють світ.

Які доленосні події відбувалися в попереднє з’єднання Юпітера та Урана в знаку зодіаку Телець?

Останній раз така астрологічна подія – з’єднання Юпітера і Урана в Тельця було у 1941 році. Це сталося в червні – в тому ж місяця, коли фашистська Німеччина напала на Радянський Союз. На той момент Друга світова війна тривала вже 2 роки.

Нагадаємо, що вплив астрологічної події відбувається не лише в цей день, але й за деякий час до та після її настання. В даному випадку відчути вплив цієї астрологічної події можна з середини березня до середини травня, оскільки протягом цього періоду планети будуть рухатися, перебуваючи максимально близько одна до одної.

Ви не можете копіювати текст