ГоловнаАстрологіяЗнак зодіаку України – Телець, що це означає?

Знак зодіаку України – Телець, що це означає?

Країна, як і людина, має свій знак зодіаку. Знак зодіаку України – Телець, що це означає? Популярний український астролог Катерина Солоняк розповіла, який вплив планет і небесних світил – Сонце, Місяць, Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Нептун, Плутон, як їх поєднання зі знаком Тельця впливає на Україну.

Україна – Телець по знаку зодіаку

Катерина Солоняк прокоментувала про знак Тельця в сенсі України

«От ми всі, нібито знаємо, що Україна по знаку Зодіаку – Тілець. І що з того? А з того свідчить багато чого, про що ніхто не думає.

Наприклад.

З чистого символізму, який грає в астрології дуже значну роль, Телець, тобто бик, коли він мирно пасеться на лужку – то чарівна мирна тваринка з сумними очами, яка тихо постійно щось чамкає.

Ви бачили бичка в доброму гуморі? А я бачила – він гарцує, тобто “танцює” і очі вже зовсім не сумні, а хитрі.

А тепер згадайте розлюченого бика. Не кожен здатен зберігати спокій, коли бик опускає голову, виставляє уперед роги і несеться вперед. Це – могутня сила, якій байдуже все на шляху. Якій байдуже, навіть те, чи сам він виживе, в нього одна ціль – змести рогами те, що на шляху. І якщо йому робити боляче, це тільки ще більше дратує його, але ніяк не здатно його зупинити, або примусити відступити і скоритися.

Нічого не нагадує?

Знак зодіаку України – Телець, що це означає? Який вплив планет і як їх поєднання зі знаком Тельця впливає на Україну

Далі. Залишим символіку і звернемось до астрології. А саме до того, як себе почуває кожна планета, перебуваючи в Тільці.

Знак зодіаку Телець і Сонце

Сонце – дає впертість, прагнення до спокою, добробуту, впевненості у наступному дні. А ще деяку інертність, і з точки зору почати щось діяти, і з точки зору, зупинитися, як щось вже почалося.

Що означає Місяць у знаку Тельця

Місяць у знаку Тельці має особливу силу, бо його статус – екзальтація. А це означає, що він виявляє всі рівні того, за що відповідає – і родючість, і турботливість, і «чуйку» (до речі, це не зовсім інтуїція, це трошки більше за неї, а слово таке існує тільки в нашої мові). І дуже глибоку емоційність, дуже сильні емпатичні здібності.

А ще це теж інертність – тільки емоційна. Тобто, якщо якась емоційна реакція виробилась, вона залишиться, майже назавжди. І змінити її буде неможливо.

Тому, хай ніхто не сподівається на те, що Україна хоч колись пробачить знущання над собою. Це на віки.

Знак зодіаку України – Телець, що це означає перебування Меркурія в знаку Тельця

Меркурій – планета логіки та інтелекту, а також практичних навичок і праці. В Тельці він має невеликий, але позитивний статус. Меркурій в Тельці – це з одного боку довгі роздуми, з іншого – це впертість в своїх думках. Це великі труднощі в тому, щоб змінювати свої висновки. А самі висновки базуються на особистій користі. Це також вміння працювати довго і, навіть, важко, але створювати при цьому щось таке, що буде нести зиск. Це принциповість і спокій у думках.

А ще перебування Меркурія в знаку Тельця – це чудовий голос і вміння красиво співати, розмовляти, будувати словосполучення, рифмувати. Від цього і наша мова, і наші пісні, і взагалі талановитість українців.

Україна-Телець і Венера

Венера – Тілець – то взагалі знак, в якому Венера в домівці. Венера – це планета краси, гармонії, кохання і грошей. Україна – це заможність і краса у всіх проявах цих речей – від зовнішності українців, до краси нашої природи. Від здатності створювати добробут і комфорт, навіть тоді, коли для цього дуже мало чого є в наявності (згадайте окопи наших хлопців з офісними стільцями, а ще раніше на фотках 15-16 років – чорнобривці по краю окопів), до сьогоднішніх роздумів про те, як ми все відбудуємо. І ми таки відбудуємо, хоча це буде не просто.

Що означає планета Марс в знаку зодіаку України – в Тельці

Марс – в Тельці він по статусу слабкий. Але, що це означає? Це свідчить про те, що коли все тихо і мирно, українці і самі себе не вважають сильними. Але не вважати себе і не бути сильними – це різні речі. Той, хто не вважає себе сильним, не піде сам у наступ. Але він буде стояти до кінця, коли хтось зазіхне на його життя, на те, що для нього важливе, що має для нього велику цінність.

От від цього і те, чим ми здивували світ – мирна і тиха нація хліборобів дає страшенний опір загарбнику.

А ще Марс у Тельці – не вміє зупинятися. Тому вважаю, що після всього, ми будемо виробляти самі стільки зброї, що мало нікому не здасться.

Юпітер в Тельці

Планета Юпітер – це планета вже соціальна. Іноді кажуть, що Сонце – це “я”, а Юпітер – це “ми”. Саме Юпітер наділив українцям здатністю самоорганізації, навіть тоді, коли їх ніхто не сгуртовує зовні. Також, саме Юпітер відповідає за той вислів з анекдоту, який ми всі знаємо “а там я ще бурячки посаджу”, бо він потребує кожного з нас, українців, множити добро і добробут. Більше скажу. Якщо в нас нічого не відбирати насильно, ми будемо створювати і створювати стільки, що дівати буде нікуди. Але Юпітер не тільки добуває, а і витрачає. Тому Україна здатна дати світу дуже багато, більше, ніж хтось здатен уявити. І чим більше буде всього в самій Україні, тим більше і світ зможе мати завдяки їй.

Значення планети Сатурн, коли вона перебуває в знаку зодіаку Телець

Сатурн – це планета порядку та дисципліни. В Тельці він не дуже сильний, але все ж таки добрий. Наші охайні маєтки і домівки – це саме Сатурн в Тельці. Бо в цьому знаку він дає можливість перетворювати творчі ідеї на щось таке, що можна побачити і помацати. А ще Сатурн в Тельці – це здатність економити і з розумом розпоряджатися майном. Тому українці не схильні до зайвої розкоші. Добробут, охайність, заможність – це одне. А от зайва розкіш – це інше. І це не наше.

Знак зодіаку України – Телець, що це означає перебування Урана в знаку Тельця

Планета Уран – це далекоглядність, неординарність, ексцентричність а також непередбачуваність. В Тельці Уран вказує на дуже м’який клімат, який не потерпає від страшних природних катаклізмів, на кшталт виверження вулканів, цунамі та ін. Але Уран в Тельці це і трошки занижена далекоглядність. І ще це спроможність заробляти на чомусь супер новому, такому, що світ ще на бачив.

Як Нептун впливає, перебуваючи в знаку Телець

Нептун – планета ілюзій. В Тельці він відносно слабкий. Тому і віра в нас не фанатична, а цілком поміркована і розумна. А ще це віра у природні сили. Тому, на мій погляд, хоча християнство і прийшло колись на нашу землю, в народі дуже сильні і понині зв’язки з тими віруваннями, які існували до нього. І так буде завжди.

Плутон в Тельці

Планета Плутон в Тельці – він так само слабкий, як і Марс. Тому Україна завжди стоїть на боці миру стільки, скільки це можливо. І тому нам так важлива допомога інших країн тоді, коли ми опинились у небезпеці. Саме тому ми прагнемо, щоб хтось взяв на себе відповідальність за нашу безпеку, або хоча б розділити її з іншими. Сподіваюсь, що ми таки вступимо в НАТО, і це буде великий день для нас усіх. Але і НАТО ніколи не пожалкує про те, що візьме нас до себе. Тому що той же Плутон створює те, що Україна ніколи і нікому не буде винна – вона оплачує всі борги ще до того, як вони можуть з’явитись, бо Уран в Тельці потребує свободи від будь яких боргів взагалі, як матеріальних, так і моральних.

Висновок?

Він дуже простий – Все буде Україна!

Бо Тельця здолати нікому не під силу.

Джерело: сторінка Катерина Солоняк

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст