ГоловнаАрхівПодарунок для хлопця або чоловіка на Новий Рік: топ-5 заборонених і чудових...

Подарунок для хлопця або чоловіка на Новий Рік: топ-5 заборонених і чудових ідей та речей

Який найкращий подарунок для хлопця або чоловіка на Новий Рік? Ми часто робимо помилки, обираючи подарунок. Трапляється, подарунки чоловіку, другу, колезі чи коханому відправляються на вічне зберігання в далекі шухляди, на антресолі або їх і зовсім передаровують.

Але ж так хочеться на Новий Рік зробити чоловікові приємний і незабутній подарунок, котрий стане до нагоди і при цьому не витратити на пошуки занадто багато часу та грошей!

Думки і висловлювання чоловіків в блогах і соціальних мережах допомогли нам підібрати ТОП-5 класних ідей, які подарунки є бажаними і оригінальними.

Також, ми зібрали ТОП-5 найгірших ідеї подарунків для чоловіків – те, що ніколи не варто дарувати чоловікам (тільки якщо чоловік сам не скаже про це).

Який подарунок для чоловіка на Новий Рік точно буде зайвим?

Перше місце з того, що дарувати НЕ потрібно, зайняли косметика та інструменти для гоління. Такий подарунок чоловіки ненавидять всім серцем, дружно підтримуючи один одного у думці, що це вони здатні купити самі. Особливо це стосується косметичних наборів.

Друге місце впевнено тримають парфуми. Чоловіки, як і жінки, люблять самі вибирати парфумерію, так що ви маєте усі шанси не вгадати настрій та бажання навіть близької людини.

Третє з того, що дарувати точно не варто – сувеніри, які не несуть в собі ніякої практичної користі і припадають пилом на полиці.

Четверте – це особисті речі,наприклад, білизна, одяг. Дарувати особисті речі можна тільки близьким, смаки яких вам чудово відомі. Але й тут у вас є варіант не вгадати і подарувати светр, який чоловік закине на дальню полицю шафи.

П’ята річ, яку не треба дарувати – це алкоголь, якщо це, наприклад, не колекційне віскі, а ваш чоловік не віскі-гурман. Чоловіки, як не дивно, сприймають алкоголь в подарунок як натяк на його надмірне вживання. Алкоголь доречний тільки як корпоративний подарунок.

Який подарунок для чоловіка на Новий Рік гарантовано принесе радість?

Що ж потрібно чоловікам? Перше, про що вам треба подумати, вибираючи подарунок для чоловіка – це функціональність і корисність. Всі чоловіки висловлюють думку про те, що подарунок їх порадує, якщо їм можна буде користуватися.

Друга важлива річ – це те, скільки емоцій подарунок принесе чоловіку. Тому що всі чоловіки, на диво, в сучасному житті відчувають нестачу емоцій. І чекають емоцій від свята та подарунків як малі діти.

Перше місце і самий жаданий подарунок для хлопця – це корисний гаджет

Перше, що подобається усім чоловікам – корисні гаджети. 

Тут великий вибір і все залежить від ваших фінансових можливостей, ви можете подарувати чоловіку лампу, зарядку, електронну книгу, стільниковий телефон, плеєр, навігатор, ліхтарік та багато іншого.

Але на даруйте різноманітні гаджети на ваш розсуд і ті, які здаються вам, як жінці, корисними. Краще почитайте відгуки, що подобається чоловікам. Звісно, якщо ви впевнені в тому, що чоловік про цей гаджет мріяв деякий час, вибрати подарунок буде легше.

Друге місце і самий практичний подарунок для хлопця або чоловіка – це інструмент

Друге, що подобається практично усім чоловікам і може бути чудовим подарком – інструмент.

Звичайно, не треба дарувати банальну викрутку. Подаруйте, наприклад, зручний великий органайзер, сумку чи панель для інструментів.

А якщо ваш чоловік любить майструвати, подаруйте електричний інструмент, якого в нього немає і який він позичає, наприклад, у сусіда.

Третє місце серед улюблених подарунків для хлопця займає тема – хобі

Трохи поступаються гаджетам предмети для хобі та займають третє місце в переліку бажань чоловіків.

Загальновідомо, що корисні речі і аксесуари для хобі – це найкращий подарунок не тільки для чоловіка, друга, колеги, коханого, а й для жінки, подруги чи мами. Якщо вам відоме хобі чоловіка, перед вами відкривається величезне поле можливостей для вибору подарунка.

Але й тут теж можна проявити креативність і не дарувати щось таке, що чоловік може піти і купити самостійно. Пошукайте те, на що, наприклад, чоловік самостійно не придбає з якихось міркувань – дорого, не потрібне в першу чергу чи довго шукати. Чоловіки дуже не люблять щось довго шукати навіть в інтернеті, не кажучи вже про походи по магазинах і ви можете цим скористатися.

Наприклад, ваш чоловік займається фітнесом? Не даруйте йому черговий фітнес-браслет чи кросівки, краще подаруйте курс підготовки, який дасть шанс перевірити свої фізичні здібності – пропливти свій перший кілометр чи пробігти свій перший марафон. Такі курси можна знайти в інтернеті без жодних проблем.

Четверте місце серед улюблених чоловіками речей займають творчі оригінальні подарунки

Четвертий різновид подарунків, який подобається усім без винятку чоловікам і жінкам – це творчі креативні подарунки, в які вкладені час та душа.

Навіть щось дуже недороге, але персоналізоване, зроблене саме для цієї людини, обов’язково сподобається. Що це може бути? Футболка чи светр чи чашка з побажанням коханому та його ім’ям – найпростіший варіант. Також можна звернутися в інтернет-магазин хендмейд подарунків і замовити щось на свій смак у майстра.

Але є більш креативні та дорогі варіанти, які можна вибрати на сайтах рекламних та поліграфічних агенцій.

Головний та найкращий подарунок для чоловіка – це емоції

П’яте і, мабуть, головне в нашому переліку того, що треба і можна дарувати близькій людині – це емоції.

Тут величезний вибір як варіантів, так і кошторисів – від дводенного курсу практичної стрільби з бойовими інструкторами до польоту за штурвалом літака “Сессна”.

Більшість чоловіків люблять адреналінові пригоди, тому курс екстремального водіння, майстер-клас по самообороні або експрес-курс з дайвингу в подарунок точно справлять враження.

Те, що точно робити не треба – дарувати похід в ресторан. Краще самостійно  приготувати оригінальні страви для новорічного столу – чоловік це стовідсотково оцінить.

А якщо ви захоплюєтеся астрологією, то для подарунків коханим, які народилися під знаками Зодіаку Лев і Овен у нас є ще декілька гарних ідей і порад.

Креативний варіант – подарувати вашому чоловіку і тут щось персональне, наприклад, танець, який ви підготували тільки для нього.  Взагалі, чоловіки єдині в думці – кращий подарунок від улюбленої жінки це прояв її почуттів – від ніжного поцілунку і обіймів до пристрасного еротичного танцю.

А ще вам можуть стати в нагоді народні прикмети про подарунки.

Взагалі, головне у виборі – вкладіть в подарунок для чоловіка на Новий Рік частинку душі та не даруйте нічого  тому що “так треба” і речі, в яких ви не впевнені. Адже це так просто – витратити кілька годин на роздуми про те, що вашому чоловіку стане до нагоди та принесе задоволення! Якщо ви добре знаєте свого чоловіка, питання, що подарувати чоловіку на Новий Рік не стане для вас складним.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст